Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Hello:)))


Esterka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hej dziołszka W końcu na forumie i tysz nic sie nie pochwalił Spun , że masz juz Fazika?a jest żółty chociaż ??? ;):D:DTo teraz czekam na sygnał i zgadujemy się na jakies spotkanko - smiganko.Pozdrawiam,Syla
jest już jest!!!!Superowo Ci powiem... nie jest żółty wogóle nie jest jednokolorowy.... podjedziemy napewno niebawem to pooglądasz A Ty jak zakup??Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Estera ) Nareszcie sie tutaj zalogowałas Zycze miłego forumowania jak i smigania podczas sezonu na nowym sprzecie, którego juz Ci gratulowałam zreszta

yyyy .. to Ty Estera?? czemu ja sie dopiero teraz dowiaduje ze masz sprzeta i ze masz internet iii... wogole to kiedy pijymy?
Widzisz nawet ja wiedzialam od razu o sprzecie Tys po tyłach jest jak nie wiem co Ma sie chody u niektórych to sie wszystko wie w ekspresowym tempie
Fajnie będzie was poznać wszystkich a już superowo moto kobitki bo niewiele ich znam... mam nadzieję, że szybko się spotkamy:))
No myśle, zę my juz wstepnie jestesmy ugadane co do spotkania! Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Estera ) No myśle, zę my juz wstepnie jestesmy ugadane co do spotkania!
Witam witam!!! Wszystko szybko porobimy i niedługo sie widzimy
Hej Esterko gratuluje zakupu, u mnie tez sie cos nowego w garazu pojawilo czarne, ma 2oo i jest moje to może kiedys się wybierzemy na jakąś przejażdżkę?
Dla mnie bomba...jestem jak najbardziej na tak
a Ty chyba nie lepszy ;) masz juz tego xx'a? :>
nikt nie dostanie wklupane my się poprostu nie lubimy chwalić Dzięki wszystkim serdecznie za miłe powitanko.... jeszcze trochę jest roboty przy moto...ale oby wszystko jak najszybciej... porejestrujemy i w drogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie:)To troszkę o sobie...mam na imię Esterka...z Rybnika jestem Motocykle.... zawsze była o nie walka w domu - tata zawsze dla "mojego dobra" oczywiście- był przeciwny i choć odkąd skończyłam te szesnaście czy siedemnaście lat wyjeżdżałam ze znajomymi na zloty i przejażdżki , to swojego nie wolno mi było mieć. Co się temat rozpoczynał to znów akcja!!Ale teraz po latach wałkowania w kółko tego samego tematu doszli wszyscy do wniosku, że już nie "zmądrzeję" i mi "te motocykle" z głowy nie wylecą... no i nie żeby bez problemów .. ale wkońcu mam swojego wymarzonego Fazerka... warto było walczyć, kłocić się i warto było poczekac bo wkońcu marzenia się spełniają a co wyczekane i wywalczone to jeszcze więcej radości przynosi Teraz wszystko się nareszcie poukładało i jest pięknie więcej mi nie trzeba!!Tak więc trafiłam i tutaj i witam się serdecznie:))
Witaj witaj! Tez mialem fz6 i musze stwierdzic ze to super sprzet. Teraz przesiadlem sie na 1000 i tez jestem zadowolony ;-) Pozdrowienia i szerokosci ,wojt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.