Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Hello:)))


Esterka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie:)To troszkę o sobie...mam na imię Esterka...z Rybnika jestem Motocykle.... zawsze była o nie walka w domu - tata zawsze dla "mojego dobra" oczywiście- był przeciwny i choć odkąd skończyłam te szesnaście czy siedemnaście lat wyjeżdżałam ze znajomymi na zloty i przejażdżki , to swojego nie wolno mi było mieć. Co się temat rozpoczynał to znów akcja!!Ale teraz po latach wałkowania w kółko tego samego tematu doszli wszyscy do wniosku, że już nie "zmądrzeję" i mi "te motocykle" z głowy nie wylecą... no i nie żeby bez problemów .. ale wkońcu mam swojego wymarzonego Fazerka... warto było walczyć, kłocić się i warto było poczekac bo wkońcu marzenia się spełniają a co wyczekane i wywalczone to jeszcze więcej radości przynosi Teraz wszystko się nareszcie poukładało i jest pięknie więcej mi nie trzeba!!Tak więc trafiłam i tutaj i witam się serdecznie:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki wszystkim za miłe przywitanko:)No to po kolei : fotek fazerka nie mam jeszcze, ale jak zrobię to wrzucę a co!!Fajnie będzie was poznać wszystkich a już superowo moto kobitki bo niewiele ich znam... mam nadzieję, że szybko się spotkamy:))AAAaaa Skalar cześć cześć domyślny Ty Tyle się dowiadujesz , bo tyle się interesujesz hihi .. neta mam ale to jest pierwsze forum, na jakim się zalogowałam więc troszkę się muszę obyć puki co niewiem jeszcze za bardzo co i jak:)No i spotkać się trzeba oblać co nieco co będzie dobrze jechać Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAaaa Skalar cześć cześć domyślny Ty Tyle się dowiadujesz , bo tyle się interesujesz hihi .. neta mam ale to jest pierwsze forum, na jakim się zalogowałam więc troszkę się muszę obyć puki co niewiem jeszcze za bardzo co i jak:)No i spotkać się trzeba oblać co nieco co będzie dobrze jechać Pozdrawiam
no jak zwykle bystrzak jestem ale co ja moge ze od spuna marudy sie nic dowiedziec nie mozna.. wbijaj na gg to se porozprawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.