Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nick - Co To W Ogóle Jest ? ? ?


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odkąd pamiętam nie miałem stałej ksywy. Znajomi zależnie od tego gdzie, z kim i w jakiej sytuacji mówili do mnie: Czarny, Czorny, Filozof, Gruby, Sumo, Misiek, Hellmans, Komar, Keczup, Piter; i jeszcze kilkia innych których nie wymienię I w takim układzie którą ksywkę miałbym wybrać??? A tak GhoustDragon jest tylko jeden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicków z moim imieniem (lub wariacji z nim) jest ponad 100.Kupa ludzi zna mnie jako Vidal i tak już raczej pozostanie, a grupa ludzi, która się tak będzie zwracać będzie się powiększać.
Vidal, piszesz czasami coś na SFD, Insomnii?Tłusty, tłuszcz, tłuszczyk, tłuścioch i wszelkie inne wariacje to moja cywilna ksywa. Nadana mi przez kumpli i używana jest tylko w najbliższym gronie, przy wódeczce czy piweczku. Już na prawdę nie pamiętam skąd się wzięła, ale na pewno nie przekłada się na rzeczywistość Większość gdy pozna moją ksywę, nie dowierza, uśmiecha się, nie ma czelności odezwać się do mnie w ten sposób a ja przecież bardzo lubię swoje "drugie imię" ;) Stałe pytanie: ale dlaczego tłusty? A bo tak i już. Zauważyłem zresztą że wielu moim znajomym nie mieści się w głowie jak można tak do siebie wołać, że obciach i w ogóle "nie trendy", mamy strasznie zakompleksione społeczeństwo w tej Polsce, wszyscy wszystko traktują max poważnie. Swój wygląd, ubiór, nawet to co mówią w najbliższym gronie. (Ha nawet tu na tym forum niektórzy przejmują się zdaniem innych o własnym sprzęcie ) Stres ich kiedyś wszystkich wykończy, po kolei, nie trzeba będzie czekać na żaden armagedon... Ale to już temat na dłuższy wywód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak z posta "dlaczego niektóre nicki są wyjątkowo kretyńskie" powstał post "geneza mojego nicka" to jest dopiero ciekawe zjawisko
dokładnie.a dlaczego sa kretyńskie? Bo jak nie ma juz sie czego wymyslec i inne sa pozajmowane to się dopisuje, skraca i inne cuda wyczynia by wyszło oryginalnie.No a imiona przeciez sa takie...normalne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj nick jest prawie tak samo banalny tyle ze nie kazdy potrafi go odczytac.uzywam go od czasow liceum. Zaczalem jeszcze na Ircu.kiedys odczytywanie go jako a er dwa er em mnie wnerwialo ale teraz macham na to reka.
Jak dla mnie to po prostu i po naszemy Artur M. Zgadłam??A mój, hmm... Od początku liceum było Silje i juz zostalo, mnie się podoba, i tak po prawdzie to bardziej sie do tego juz przyzwyczajam niż do imienia A co to jest nick w ogóle??Nick (z ang. nickname ? przezwisko, pseudonim) ? po polsku ksywa, jednak termin ten często używany jest w polskojęzycznych programach do określenia pseudonimu/loginu/identyfikatora itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylaD-Teamsyla - bo wszyscy tak na mnie mówią i nie chce im się mówić Sylwia ;) a D-Team ...bo kiedy zarejestrowałam się tutaj po raz 1-szy bardzo mozno zwiazana byłam z Damir-Team stąd D- Team..... ale mozna interpretować jako "Debeściaki-Team" taki dżołk .i jak się okazuje teraz jeszcze bardziej jestem związana z Damir Team To tyle ...... a tak w ogóle to nigdy nie miałam jakies ksywy na dłuzej ..... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.