Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nick - Co To W Ogóle Jest ? ? ?


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie zachodzę w głowicę , pomyślując o forumanach , dlaczego zdecydowana większość ludzi rejestruje się na forach różnorakich podając dziwadła jakieś jako Nick'i zamiast podać zwyczajnie swoje imie lub ogólnie znaną ksywkę ??? Brak odwagi ? Potrzeba tajemniczości ? Ukryte kompleksy ? Strach przed rozpoznaniem ? Bo lekko tego nie kumam i mnie to dziwi fest.Gadać mi tu , czemu używacie tych wynalazków zamiast swoich ksywek , bo nie wierze że do kumpla na piwie ktoś woła : - "pz26k" przynieś jeszcze osiem browców bo siem kończom panienki.albo- szanowny panie "nie po żydowsku" , kuje mje sam cosik żiobro .Co mom robić ?Ja jestem Giemul od 35 lat i takiego mnie znają kumple , nie tylko motocyklowi i nie wstydzę się tego kim jestem . To takie dziwne oznajmić na forum ,że Lucjan to Lucjan ? Nie kapuję tego .Może mnie ktoś uświadomi , dlaczego tak jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nasze forum ma 12,237 użytkowników. Nie bardzo widzę opcje by każdy był tutaj podpisany imieniem bo takich np. Michałów jak ja byłoby całe mnóstwo. Poza tym tutaj raczej nikt się pod nickami nie ukrywa bo spotykamy się razem z rpz i wielu ludzi zna się prywatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sie nad tym zastanawiałem i jest to ... idiotyczne . Śmiesze jest jak ktoś ma ksywe zwiazana ze swoim moto. A jak zmieni moto? np. BenekCBR na BenekVirago albo BenekGPX.Moje to mój wymysł w odpowiedzi na ksywe kolegi, sir Raf . Ale zaczyna mi sie nudzic i od nastepnych okragłych urodzin bedzie bardziej powaznie: Leszek B.pzdrLB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawasaki- to żadna ksywka poprostu tak wymyśliłem jakis czas temu, może i głupawo ale tak musi zostać, szczerze mówiąc to nie traktowałem wtedy tego forum poważnie (może stąd taki nick), kolega giemul ma racje coś jest w tej tajemniczości, ja np. na początku nie chciałem być rozpoznawany.Trochę się zmnieniło od tamtych czasówMam na imię Rafał, raczej nie miałem ksywek, kiedyś krótko mówili na mnie gowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podając dziwadła jakieś jako Nick'i zamiast podać zwyczajnie swoje imie lub ogólnie znaną ksywkę ???
Ja widze dwa powody. Może znaczna część nie przywiązuje jakiejkolwiek wagi do takich pierdów czując że ma to raczej znaczenie, yyyyy jak by to ująć...żadne. A po drugie moim zdaniem jednak znaczna część to jednka krzyśki, marciny itd. Wiec jak pisał kolega powyżej forum musiałoby być pełne powtarzających sie imion.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu sie grubo mylisz. Choc może nie tak grubo. Właściwie tylko o rok
No cóż mógłbym polemizować... Chociaż muszę Ci przyznać rację ale to tylko i wyłącznie dla tego, że moja lepsza połowa jest z twojego rocznika. Więc skoro jest lepszą połową to i rocznik jest siłą rzeczy lepszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.