Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Awaria Forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hej jestem nowy, mam 16 lat, jeżdzę świetnie na rowerze, i jechałem przez chwile na skuterku brata. Czy R1 jest dobra na pierwsze moto ?
Oj trochę koni mechanicznych może Ci brakować..moja propozycja:naklejki mocy(20%) musisz mieć i odpowiedni kask, rękawice sportowe to ok plus 20KM i opony potorowe to jest sukces
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego złego...Przynajmniej będzie możliwość zadbania o większy porządek. Może cześć użytkowników zaprzestanie sukcesywnego rozwalania i zaśmiecania forum itd.Z drugiej strony jednak szkoda tych kilku lat wkładu w to forum.Niemniej dobrze, że już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze juz działa ale szkoda ze posty pisane przez ludzi ktorzy juz nigdy nas nie odwiedz poszly w kosmos. mowie tu o poradach np ze strony Gabrysia czy zawsze dobrego humoru ze strony Mateusza. to dla mnie bardzo duza strata. tak jak juz napisano, kilka lat zbierania bardzo cennych wiadomości i porad poszlo w pizdu. to tez wielkik klopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie forum wrociło, bo bardzo mi go brakowało Szkoda,ze tak wiele przepadło...

Fajnie ze juz działa ale szkoda ze posty pisane przez ludzi ktorzy juz nigdy nas nie odwiedz poszly w kosmos. mowie tu o poradach np ze strony Gabrysia czy zawsze dobrego humoru ze strony Mateusza. to dla mnie bardzo duza strata. tak jak juz napisano, kilka lat zbierania bardzo cennych wiadomości i porad poszlo w pizdu. to tez wielkik klopot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh szkoda całej historii. W tym miejscu skoro mamy tzw. drugą szansę proponuję więcej WSPÓLNEJ odpowiedzialności za forum. Chodzi mi o to co ludzie piszą - proszę każdego o SENSOWNE (i przy okazji poprawne) pisanie - nie mam do powiedzenia czegoś sensowanego nie piszę.Tak swoją drogą jestem też użytkownikiem forum renault megane i od nich warto było by się uczyć dyscypliny - na samo dzieć dobry dostałem dwa ostrzeżenia od moderatorów za naprawdę pierdoły i szczerze mówiąc na początku mnie to wkurzyło ale jak teraz sobie czytam tam posty to wszystko wiadomo o co chodzi - jest czystko i przejżyścieI tego Wam i sobie ze wszystkich oktanów życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo tam roboty mom masakra ,i ostatnio zaniedbołech się trocha na forum , ale fakt, części postów brakuje.Tematy takie jak np "serwisówki" .Szkoda.Brak tyż postów osób , kerzy bruszom już z Pyjtrym i Kristym po niebieskich autobanach. A te hakery to do dupy byli .Zamiast za procenty sie chycić ........O wielki nom panujący .Może byś z moderami pogodoł i w ramach rękąpęsaty te percenty zlikwidowoł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.