Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cenzor Wszechmocny


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowna pani Manko - No nie bardzo wiem dlaczego ! Dla informacji nie wtajemniczonych ( bo usunięto cały temat nie tylko post ).Jeżeli tak ma wyglądać "NOWE" forum , że zamyka się lub usuwa posty lub całe tematy , tylko dla tego ,że nie trafiają w gusta Moderatora to chyba coś jest nie tak . Proszę Szanownej Pani Moderator , chciałbym usłyszeć dlaczego usunięto mój temat ? Nawet jeżeli nie pasowało Szanownej Pani Moderator ,że jest on lekko ironiczny , wystarczyło popisać się swoją władzą przesuwając go do działu "FUN-JOKE-ETC", nie wywalać ! Choć i to nawet nie całkiem , bo podobnych tematów w dziale "OGÓLNE" jest ( a raczej było ) mnóstwo . Tak więc proszę mnie ( I INNYCH ) uświadomić , i prosiłbym aby stało się to na forum publicznym , nie PW , dlaczego tak pani postąpiła ? Z góry dziękuję i przepraszam jeszcze raz uniżenie ,że zajmuję cenny czas pani Moderator . Z uszanowaniem , zawsze do stópek padający Giemul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giemul zbastuj bo trzepiesz się jak pies na wiosnę. Mnie osobiście podoba się idea większej ingerencji modów - będzie przejrzyściej. Oczywiście w tym momencie, jak to się ma w Twoim przypadku, Manka MIAŁA OBOWIĄZEK niezwłocznie powiadomić Cię dlaczego usunęła posta.
Chcę wiedzieć z jakiego powodu usunięto post z publicznego forum , to takie dziwne ? Jeżeli ( wg Szanownej Pani Moderator) naruszyłem jakiś punkt regulaminu , chcę to wiedzieć , bo czytając go takowego nie znalazłem. Jak widać nie powstała jeszcze żadna sensowna teoria na wytłumaczenie tego faktu , a aspekt cykliczności pewnych zachowań u ludzkich samic wg mnie nie jest dostatecznym wytłumaczeniem . O wolność wypowiedzi będę walczył jak lew. Cenzura w jakiejkolwiek formie jest ZŁEM ! To nie jest forum dla grzecznych babć dziargających komunijne chustki jak im Jaśnie Wielmożny pan Proboszcz każe . Weryfikowanie forum poprzez swoje "widzimisię" lub "niewidzimisię" uważam osobiście za złą taktykę , i tyle . Czekam na odpowiedz , CO BYŁO W TYM TEMACIE ŻE ZOSTAŁ ON USUNIĘTY ??? Ile tematów "nie poprawnych" zdaniem CENZORÓW zostało jeszcze usuniętych ? O czym nie wolno już ty teraz pisać? TO CHCĘ WIEDZIEĆ !! Uważam że do tej pory na NASZYM forum , można było podyskutować o wszystkim BEZ CENZORA , i mam nadzieję ,że zostanie tak nadal .ps. Dobry moderator NIE kieruje się swoim lubieniem czy nie userów. I mnie też lubić SPM nie musi ! Ale jeżeli jej niechęć do mnie odbija się na wolności wypowiedzi , to już jest coś nie tak, bo wprowadza to prywatną CENZURĘ na PUBLICZNE forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzam porządek, a teraz będzie łatwiej bo nie ma jeszcze syfu.Twój temat został zamknięty bo:1.zły dział2.ironia3. odpowiedzi nie na tematTemat usunełam chyba przez przypadek, bo miał trafić do kosza.Wybacz ale jesli każdy głupi,nie na temat i ironiczny temat będe wrzucać do takich jak off topic cyz cos, to tam będzie mega burdel.Swego czasu chcieliście lepszej pracy modów, chcieliście porządków, ładu i składu. Więc będzie. W działach:*szukam pomocy*problemy techniczne*motocykle*giełdabędzie mocniejszy rygor stosowany. Dlaczego? bo ktoś chcąc się dowiedzieć czegos konkretnego musi najpierw przewertowac 5 stron spamu. Więc małe porzadki. Oczywiście troszke luzu będzie, ale bez przesady. Trzeba troszke ograniczyć ten burdelik. Twój temat wybacz, ale dla mnie powstał troszke jakby dla nabicia se postów. A usunełam przez przypadek, miał trafić do kosza tak jak trafiły dwa inne.Czegos nie rozumiesz jeszcze? to wytłumacze lepiej, bo teraz tak na szybko.Timac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzam porządek, a teraz będzie łatwiej bo nie ma jeszcze syfu.Twój temat został zamknięty bo:1.zły dział2.ironia3. odpowiedzi nie na tematTemat usunełam chyba przez przypadek, bo miał trafić do kosza.Wybacz ale jesli każdy głupi,nie na temat i ironiczny temat będe wrzucać do takich jak off topic cyz cos, to tam będzie mega burdel.Swego czasu chcieliście lepszej pracy modów, chcieliście porządków, ładu i składu. Więc będzie. W działach:*szukam pomocy*problemy techniczne*motocykle*giełdabędzie mocniejszy rygor stosowany. Dlaczego? bo ktoś chcąc się dowiedzieć czegos konkretnego musi najpierw przewertowac 5 stron spamu. Więc małe porzadki. Oczywiście troszke luzu będzie, ale bez przesady. Trzeba troszke ograniczyć ten burdelik. Twój temat wybacz, ale dla mnie powstał troszke jakby dla nabicia se postów. A usunełam przez przypadek, miał trafić do kosza tak jak trafiły dwa inne.Czegos nie rozumiesz jeszcze? to wytłumacze lepiej, bo teraz tak na szybko.Timac
1.Zły dział - zgoda ( chociaż takich postów było kilka dziennie na "starym" forum w tym dziale) Ale OK , teraz ma być porządnie , więc nie dyskutuję.2.Ironia - to już teraz nie wolno ironizować ??? Szkoda , ( jedyna rzecz w jakiej jestem chyba dobry jeszcze ) 3.Odpowiedzi nie na temat - wg mnie były bardzo na temat , wesołe i utrzymane w kontekście . Ale widać nie dla wszystkich jasnym . Szkoda , bo tam nie było nic złośliwego , moim celem było wesołe "rozruszanie" na pustym jeszcze forum .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzam porządek, a teraz będzie łatwiej bo nie ma jeszcze syfu.Twój temat został zamknięty bo:1.zły dział2.ironia3. odpowiedzi nie na tematTemat usunełam chyba przez przypadek, bo miał trafić do kosza.Wybacz ale jesli każdy głupi,nie na temat i ironiczny temat będe wrzucać do takich jak off topic cyz cos, to tam będzie mega burdel.Swego czasu chcieliście lepszej pracy modów, chcieliście porządków, ładu i składu. Więc będzie. W działach:*szukam pomocy*problemy techniczne*motocykle*giełdabędzie mocniejszy rygor stosowany. Dlaczego? bo ktoś chcąc się dowiedzieć czegos konkretnego musi najpierw przewertowac 5 stron spamu. Więc małe porzadki. Oczywiście troszke luzu będzie, ale bez przesady. Trzeba troszke ograniczyć ten burdelik. Twój temat wybacz, ale dla mnie powstał troszke jakby dla nabicia se postów. A usunełam przez przypadek, miał trafić do kosza tak jak trafiły dwa inne.Czegos nie rozumiesz jeszcze? to wytłumacze lepiej, bo teraz tak na szybko.Timac
wooow twarda baba! ten mój post to też pewnie poleci hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giemul sie awanturuje bo zalozyl "smieszny " temat o oleju - to byl ktorys z kolei "smieszny " temat w ciagu 10 min .O ile 1 temat z pytaniem czy r1 na 1 moto nie bedzie za słabe mogl wywolac usmiech to juz reszta była beznadziejna... poprostu pomysl sie wyczerpał i nie ciagnicje tego dalej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giemul sie awanturuje bo zalozyl "smieszny " temat o oleju - to byl ktorys z kolei "smieszny " temat w ciagu 10 min .O ile 1 temat z pytaniem czy r1 na 1 moto nie bedzie za słabe mogl wywolac usmiech to juz reszta była beznadziejna... poprostu pomysl sie wyczerpał i nie ciagnicje tego dalej !
Nie awanturuje , ustalam co było nie tak , bo mnie takie podejście zaskoczyło . To teraz może będzie trzeba pytać o czym można pisać a o czym już nie ? Dla mnie KAŻDA forma dyskryminacji jest złem , a usuwanie postów bo kogoś tam wkurza user czy gada to co komuś nie odpowiada jest właśnie dyskryminacją . Temat był ,jak napisałeś śmieszny , bo taki miał być . A teraz już nie chodzi tu o jakiś durny temat , tylko o większe zło - personalizowaną cenzurę . Tłumaczenie SPM mnie nie przekonało . Ale pożyjemy zobaczymy jak będzie się rozwijało to forum. Nikt tu z nikim ślubu nie brał i jak będzie za bardzo "po wojskowemu" to nastąpi rozwód i tyle .Płakać też chyba nikt nie będzie . Będę dalej "niepokornym" jak byłem bo taki już jestem , a to że lubię czyste sytuacje , nie lanie wody w stylu frustratów z PiSu , to też nie zawsze wszystkim pasuje.Zanim ten temat zostanie zamknięty , dodam:- jeżeli nadal nie dla wszystkich są jasne moje intencje . W du... , gdzieś mam ten usunięty temat ( nie jestem nabuzowanym koksiarzem który szuka zwady) , ale chciałbym coś ustalić na jego przykładzie , bo mnie takie zachowanie Moderatora zadziwiło. Moderator - to moim prywatnym zdaniem , jest pan i władca absolutny . I MUSI być ZAWSZE : bezstronny , nieskazitelny i poza wszelkimi podejrzeniami o jakiekolwiek wykorzystywanie swojej pozycji .Bo tylko wtedy będzie cieszył się zaufaniem swoich "baranków" . A tu się chyba lekko zachwiały te zasady . Jak ktoś myśli inaczej , ma do tego absolutne prawo , ja jestem wyczulony na takie sprawy i dla tego ten temat poruszam , mam nadzieję z korzyścią na przyszłość dla wolności wypowiedzi na tym forum . Bo do tej pory mogłem tu pisać , że np. nie odpowiada mi to ,że taka osoba jak JP II jest wynoszony na piedestały bo jest to bólu zakłamany , a teraz nie mogę napisać durnego tematu o dupie Maryny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.zły dział2.ironia3. odpowiedzi nie na temat
Pozycjo 1. jest ok.3. to bydziesz musiała chyba kasować wszystkie tematy.....Co do 2-ki...hmmm......Coś mi się zdowo że byda musioł się pożegnać z forum .Moje procenta zarobiołech za " podpuszczanie" (Pozdrowienia Timac ) , i mimo tego że żech nie znaloz w regulaminie takij pozycji , to w sumie nic się nie stało.Ale jak dostana procent , albo delete za ironia to sorry . Nic tu po mnie.Dyć moje cołkie życie to ironia , a tu mnie jeszcze za to majom cenzurować .Manka, po awarii cosik żeś się zmienioła .Czyżby haker tyż ci się do "czegoś "dobroł? Giemul mo racja.Krytyka i dozór - tak. Cenzura-nie.Kasowanie tematów , postów-to już jest w ogóle pomyłka .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giemul mo racja.Krytyka i dozór - tak. Cenzura-nie.Kasowanie tematów , postów-to już jest w ogóle pomyłka .
Przecież napisała, że usunęła w zasadzie przez przypadek. Rozumiem, że Giemul się zdenerwował, ale przy odrobinie dobrej woli z obu stron można by już zakończyć ten spór....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie giemulJeszcze raz wytłumaczę:Temat został zamknięty i miał powędrować do kosza, jak inne tematy które powstawały w ciągu 15 czy 20 minut no i były widąc czystą śmieszną prowokacją. Więc pytam po co?W celu nabicia sobie postów? chcesz odstąpie Ci moich 500, drugie 500 dam koledze który zakładał temat o olejach, a kolejne 500 adikowi czy komuś.Jaki jest sens zakładania głupich/prowokacyjnych tematów na ogólnym?nie jestes tu pierwszy raz i wiesz ze taki temat mogłeś sobie założyć w innym dziale i nie byłoby problemu.Zaznaczam, temat zamknęłam świadomie, ale osunęłam przez przypadek!!Moderator - to moim prywatnym zdaniem , jest pan i władca absolutny . I MUSI być ZAWSZE : bezstronny , nieskazitelny i poza wszelkimi podejrzeniami o jakiekolwiek wykorzystywanie swojej pozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to napiszę jeszcze raz i jeszcze tyle razy ile będzie trzeba. Na starym forum był syf jakich mało i człowiek, który chciał znaleźć coś sensownego musiał długo tego szukać wśród syfu bezzensownych wypowiedzi.Forum jest własnością prywatną a modzi mają za zadanie trzymać wszystko w cuglach, jeżeli czasami ma być to nawet niesprawiedliwe i urażać czyjeś swobody obywatelskie to wolę takie zło niż BURDEL NA KÓŁKACH i anarchię.Jak to godają : Dura lex, sed lex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gemul: lubie czytac twoje posty ale musisz sie pogodzic z tym ze ty nie potrafisz pociskac andronow. Pisz tak jak pisales i nie gupkuj Co do porzadku na forum to jestem za. Pisac bezwzglednie na temat a za glupkowate posty ostrzegac a potem karac. Za duzo nas tu zaby moc pozwalac sobie na swawole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gemul: lubie czytac twoje posty ale musisz sie pogodzic z tym ze ty nie potrafisz pociskac andronow. Pisz tak jak pisales i nie gupkuj Co do porzadku na forum to jestem za. Pisac bezwzglednie na temat a za glupkowate posty ostrzegac a potem karac. Za duzo nas tu zaby moc pozwalac sobie na swawole.
Od razu zróbmy za debilne odpowiedzi bany, ale byłoby to wtedy przegiecie. Czasem trza se żarty postroić bo by zycie było za nudne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro juz poruszono temat modów , chciałbym wiedziec kto ich wybierał i w jajki sposób.Mam pewne zastrezżenia co do bezstronności pewnych osób, sam równiez pisze czasem różne bzdury może nawet kogoś obraże i dostałem mniej czy bardziej słusznie za swoje i jest ok. Przeszkadza mi jedynie wszechmocność moderatorów, którzy mogą dosłownie wszystko a ich wyznacznikiem jest jedynie ich pogląd na sprawę.Może skoro forum odżyło na nowo wybierzemy nową ekipę TRZYMAJĄCA WŁADZĘ?? Zyjemy w kraju demokratycznym i mamy chyba prawo wyboru??!!Może chociaż jakieś głosowanie na temat odwołanie juz istniejących a nie wnoszących nic mądrego moderatorów?Temat pewnie umże jak piećset podobnych, bo dotyczy osób wyższego wymiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawasaki a jak Ty sobie wyobrażasz działanie modów jak nie "wszechmocne" ?? Modzi są po to żeby nie było burdlu - tu skasują tu wykropkują tu przywołają do porządku. Wszystko jednak wedle jasno wyznaczonych reguł, które są ogólnodostępne w regulaminie forum. Jeżeli nie podobają Ci się reguły to zawsze możesz korzystać z innych forów. Jest tak, że to forum już działało wedle jakiś zasad i to Ty przyszedłeś tutaj więc jak to godają jeśli wejdziesz między wrony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawasaki a jak Ty sobie wyobrażasz działanie modów jak nie "wszechmocne" ?? Modzi są po to żeby nie było burdlu - tu skasują tu wykropkują tu przywołają do porządku. Wszystko jednak wedle jasno wyznaczonych reguł, które są ogólnodostępne w regulaminie forum. Jeżeli nie podobają Ci się reguły to zawsze możesz korzystać z innych forów. Jest tak, że to forum już działało wedle jakiś zasad i to Ty przyszedłeś tutaj więc jak to godają jeśli wejdziesz między wrony...
oczywiście że moge zmienic forum, jak ktos napisał nikt tu nikogo na siłe nie trzyma,lecz o tej sytuacji chciałbym zadecydowac sam a nie zdanie/przekonania czy opinia kogos z modówodnośnie głosowania- trezba wyznaczyć kryteria jakie powinien spełniać kandydat (przykładowe: częstotliwość odwiedzin forum, wiek/doswiadczenie itp) lub bez kryteriów ,poprostu kandydatury poszczególnych forumowiczów pierwsze głosowanie z np 30 i drugie z 15 osób i mamy modów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.