Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cenzor Wszechmocny


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

lubie czytac giemula,ironizuje i prowokuje ale ma wyczucie.ten usuniety post był z jajem ale jak kto nie czai bazy to juz jego(jej) problem...gielul -tak trzymaj
Ot co.Ludzie , my tu nie somy w wojsku!.Wiadomo jak ktoś pyto się o olej to chce normalnyj odpowiedzi.Ale k...rna świat się nie skończy jak ktoś pociśnie jakiś wic... Porządku i tak nie bydzie .Obojętne czy Manka z Timac-iem się sklonują , czy nie.Porządek jest nierealny.Nojważniejszy na tym forum jest klimat.Kożdego wkurzo jak ktoś po roz 2858973987 zapyto się o jakoś duperela, ale po to jest forum.Kawasaki , modery byli nie downo wybierani.I wg. mnie są ok(mniej-więcej ).Jak chcesz zacząć porządki to jo proponuja zacząć od Pche .Wiadomo od korzeni... Co do usunięcia nieaktywnych to O Najwyższy na to nie pójdzie bo tu chodzi o ilość a nie jakość(czytaj kasa , a nie zabawa) A w ogóle nieaktywne są niektywne , to co Ci wadzom?Kiedyś był temat na forum o " kolejkowaniu " nowo przybyłych , ale umarł na śmierć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to napiszę jeszcze raz i jeszcze tyle razy ile będzie trzeba. Na starym forum był syf jakich mało i człowiek, który chciał znaleźć coś sensownego musiał długo tego szukać wśród syfu bezzensownych wypowiedzi.Forum jest własnością prywatną a modzi mają za zadanie trzymać wszystko w cuglach, jeżeli czasami ma być to nawet niesprawiedliwe i urażać czyjeś swobody obywatelskie to wolę takie zło niż BURDEL NA KÓŁKACH i anarchię.Jak to godają : Dura lex, sed lex
a ty ............... a ty ...... sie lepij tak nie uśmiechej , bo ci plomby widać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale postarać się możemy żeby był jako taki ład i skład.A teraz, temat o wyborze pierwszego moto, podane konkretne modele, a padają odpowiedzi:

Będzie dym...
przecież 600rr lepiej się prowadzi w zakrętach niż 1000rr
Co Ty gadasz...jak może znać swoje umiejętności jak na moto siedzial 20 lat temu? Mi też od zawsze sie VFR podobała i co...kupiłem je na pierwsze moto?Nie Pewnie gdybym tak zrobił to dzisiaj bym tego nie pisał,a nie jestem jakiś tam młody gniewny...
a nie romet k 125 ?
........................
musisz zrobic tak jak ja ...kupic i postawic ja juz przed faktem dokonanym
Żebyś się tylko nie zniechęcił od tego szukania =] Życzę powodzenia.
dokładnie i albo bedzie sypiał z zona albo z motocyklem hehe:D
a mi jes smutno , bo .................... , bo ..................... MI TO NIK NIE KCIAŁ POMUC !!!! A jemu pomagacie. I jesce mi wyzucili temata Ide sobie
i zdziwilby sie kto go lepiej ogrzeje
Owszem, posty wyrwane z całości, ale jak czytałam to sorry ale nie są na temat,nic nie wnoszą prócz wiekszej ilości postów na koncie.Jest też kilka innych postów, do których mam zastrzeżenia, ale nie wadzą zbytnio, można przymknąć oko, bo nie mozna popadać w skrajność.Ja też sie przyzwyczaiłam do starego stylu, ale:*była bałagan*teraz gdy nagle zacznie sie pokazywać dziennie 10-30 tematów, zacznie panować haos*niektórzy bedą pisac by miec dodatkowego posta*forum sięgnie dna*bedzie krzyk ze zmieniac moderatorów*a moderatorzy nić nie zrobią jak się każdy sam nie bedzie pilnowaćPytam teraz co Waszym zdaniem(zwłaszcza zdaniem tych którym obecni modowie nie odpowiadaja bo: gówno robią, źle robią, odwalają fuszere, za długą są modami cyz kij wie co jeszcze) powinien zrobić moderator idealny?Bo chcecie i przejrzyste forum i luz. Więc?Mam więcej pisać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"CYTAT(marianos @ Feb 22 2009, 09:30 PM) ........................ "wg mnie za takie posty powinny isc ostrzezenia. To nawet nie jest OT. To kpina i nabijanie postow.z drugiej strony kazdy moze sie pomylic i napisac cos glupiego wiec czemu nie dac userom mozliwosci kasowania swoich postow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.