Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Uwaga Morgerca W Audi


Piotr Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba was wsztstkich (no prawie) pojebało...Zamiast się cieszyć że ktoś wkleja ostrzeżenie przed pojazdem powodujacym potencjalne zagrożenie to roztrząsacie czy powinno sie podawac pełny nr rej.Zajechanie drogi może zdarzyć się (niestety) kazdemu,ale liczy się późniejsza reakcja sprawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tu gadugadu, a motocykl się kurzy.
Szymon, daj sie kowalowi wykazac ;-)A co do tematu czytajac Wasze posty musze przyznac jedno, oczy trzeba miec w kolo glowy jadac jednosladem. Co do numerow nie zapamietam, ale Q7 - SJ tak i zwroce uwage na taki czolg. Uwazam ze takie info dla forumowiczow jest dobrym posunieciem zwazywszy na zachowanie i brak skruchy przez sprawce tego wypadku. Szybkiego powrotu do zdrowia dla poszkodowanego chlopaka w tym przykrym zajsciu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To Audi bylo zarejestrowane na firme. Kierowca jest z Sosnowca i jak sie orientuje z zagorza.To itak przechodzi ludzkie pojecie bo koles sie do tego przyznac nie chce. A po wypadku byl posrany i wydzwanial do kuzyna zeby sie zapytac o mnie i jeszcze zaczol wciskac kit o jakim psie ktorego omijal. Zal goscia i tyle. I tak nic nie ma na swoje usprawiedliwienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze zaczol wciskac kit o jakim psie ktorego omijal. Zal goscia i tyle. I tak nic nie ma na swoje usprawiedliwienie.
Młody Ty pracuj nad tą ręką i wsiadaj szybko na moto ;) dobrze że skończyło się tak jak jest...Co do gościa widać lepiej walnąć w motocykliste niż psa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze cała sprawa aż kusi by znaleźć tego typa podjechać tam do niego i spuścić mu mały wpie...ol. Nie za wypadek bo to się może każdemu zdażyć ale za głupkowate i debilno chamskie zachowanie i cwaniactwo ![/quotewiem przy jakiej ulicy mieszka hehe ale latwo sie kapnac ktory to dom bo tam praktycznie same bloki a on w jednorodzinnym mieszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no on podobno w jedno rodzinnym mieszka. tak slyszalem. przy tej samej ulicy kumpel mial garaz gdzie tzrymal moto i dosc czesto tam jezdzilismy. mi sie wydaje ze jakis jednorodzinny tam jest.
z tego co ja kojarze to gosc ma ta Audi na SO a nie na SJ wiec to nie o niego chodzi.
A wyjeli mi wreszcie te śruby i dopiero dziś w domu teraz troche czasu trzeba żeby dojść do siebie całkiem ;) ale dzięki za pamięć Yogi
To szybciutko jestes juz w domku, nie zdarzylem Cie odwiedzic przepraszamTy jestes silna dziewczyna szybko sie z tego wylizesz, wierze w Ciebie. Spotkalem ostatnio Twoje kolezanki na uczelni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szybciutko jestes juz w domku, nie zdarzylem Cie odwiedzic przepraszamTy jestes silna dziewczyna szybko sie z tego wylizesz, wierze w Ciebie. Spotkalem ostatnio Twoje kolezanki na uczelni
Nie mogłam już tam dłużej wysiedzieć a nadrobimy niedługo spokojnie Hmm... ciekawie to zabrzmiało dalej masz tak wesoło z koleżankami?
z tymi srubkami to chyba o kims zapomnialas hehe
Ty lepiej uważaj po tym co robiłeś żeby Cie z ortopiedii na inny odział nie dali
wiesz ile jest za czynna napasc na policjanta? ;)
Hahaha dobre z tym że on miał tam urojonego psa ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i mnie ciarki przechodzą. Mało brakuje do samosądu na zawodniku. Debili nie brak na drogach, szczególnie w pseudo terenowych SUVach. A już nie od dziś wszyscy wiemy jaki jest tok myślenia takiego kierowcy widzącego zbliżający się jednoślad - A, zdążę, to tylko skuter... Fakt, że facetowi należy się łomot za zachowanie po wypadku... Sierść się na karku jeży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.