Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

3 Motocykle...


kiler600r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wracając z Częstochowy po 19 słyszałem na CB o tym wypadku i że droga zamknięta nie mówili nic że to z udziałem motocyklistów. I że to tak tragiczny wypadek Co z resztą chłopaków?? Mieszkam nie daleko i znam dobrze tą trase jest tam prosty odcinek drogi z 2,5km i na końcu łuk w prawo.Niech nasz kolega spoczywa w spokoju [*]Właśnie oglądałem Aktualności pokazywali zdjęcia z wypadku miał on miejsce za skrzyżowaniem do miejscowości Kuźnica Piaskowa na wysokości Restauracji Staropolskiej w kierunku Katowic. Zmarły motocyklista najechał na tył Matiza pozostali motocykliści wpadli na ten wypadekPowiedzieli jeszcze że 27 letni motocyklista z Myszkowa walczy o życie w szpitalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając z Częstochowy po 19 słyszałem na CB o tym wypadku i że droga zamknięta nie mówili nic że to z udziałem motocyklistów. I że to tak tragiczny wypadek Co z resztą chłopaków?? Mieszkam nie daleko i znam dobrze tą trase jest tam prosty odcinek drogi z 2,5km i na końcu łuk w prawo.
Jechałam tamtędy zaraz po wypadku, drogi zablokowane, gigantyczne korki.....Na tym łuku jest wyjazd z drogi podporządkowanej i pewnie kierowca matiza chciał się włączyć do ruchu.....no ale niestety [*]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*] jak czytam komentarze pod artykułem to dostaję nerwicy. Zdrowia dla ocalałych
Komentarzy na onteach, interiach czy WP się nie czyta. Kretyni, którzy je wypisują nadają się tylko do uśpienia. Pewnie większość z nich to zadeklarowani Katolicy... szkoda nawet gadać.[*] dla motonity, któremu zabrakło szczęścia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że się tak wypowiem, puszkarze dalej nie widzą i ... nie będa widzieć - niezależnie czy to motocykl jedzie czy inna puszka...ja mam takie psycho zryte już, że patrzę trzy razy czy aby jedno długie (albo krótkie) się nie pojawi jak zmieniam pas czy włączam się do ruchu...ale nie zawsze da się przewidzieć i pomysleć - wtedy jest tragedy...[*]Poczytajcie :http://wyborcza.pl/1,100503,6828746,Morder...suja_media.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvs.pl/informacje/15316/ Tu macie filmik z wiadomosci.. Przjezdzałem zaraz bo zdazeniu, wyciagali rannych z samochodu i zbierali Motocyklistów...mieszkam od tego miejsca zaledwie kilometr..jest tam naprawde zarabista prosta z tym ze własnie czesto auta wyjezdzaja z podporzadkowanych bez zatrzymania i upewnienia sie ze nie zagrazaja na drodze... Przykry widok Naprawde szkoda ze jeden z nas musiał zginac...Bartek [*]...Jeździjmy tak zeby bylo nas z roku na rok coraz WIECEJ nie Mniej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po kiego c**a czytacie komenty pod artykulem???? przeca juz od dawna staly sie nuzacą monotonnością.... nie lepej poczytac o krzywym pisiorze Rafała Mroczkowskiego na "Pudelku" ? sorki za nieprzemyslany post ale naprawde...poczytac dla przestrogi mozna ale watching..? na jednych podziala na drugich nie....o dalszym rozpisywaniu sie moglbym napisac ksiazke ale za tepy jestem....zal człowieka ktory lezal przykryty czarnym workiem[*] i tak zostanie pewnie pojechany za jakis czas przez"forumowych wymiataczy" chwwd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na ulicę przy której jest moja dziupla gdzie przy ustalonej prawem prędkości nawet małe fiuty rozpędzają się do prędkości około 100kmh i co kilka dni są pokazowe dzwony pomiędzy puszkami. W tym roku na naszej dzielnicy były tylko dwa wypadki z udziałem motocykli i oba nie z winy motocyklistów czy ich nadmiernej prędkości.Kierowca puszki tłumaczący się "nie widziałem" powinien dożywotnio stracić prawo jazdy i dostać sądowy nakaz noszenia okularów model"STĘPIEŃ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.