Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wczoraj -gliwice Łabędy


lbs5

Rekomendowane odpowiedzi

[']mieszkam niedaleko tego miejsca.... przejeżdżałem jak juz sprzątali porostu ...... Nie znalem osobiści, ale jak to się mówi kumpel kumpla.Jak czytam te wasze wypowiedzi, to mnie momentami sciska moze nagle wszyscy jeżdzicie 50 bo ja nie i mowie otwarcie.... z reszta autem tez nieGadacie jak wsciekli samochodziarze bo motocyklisci jezdza za szybko ( fakt czasem jak jade autem zdaza sie ze nie w ostatniej chwili widze motocykliste za mna ), a prawda jest taka ze nie zwracaja uwagi na motocyklistów nie patrza w lusterka albo celowo zajeżdzaja droge no i wymuszajaPrzydala by sie akcja uswiadamiajaca, ze istniejemy i też jestesmy równoprawnymi użytkownikami dróg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to poważnie przeraża...ale...prędkość motocykla musiała być dużo powyżej średniej...i kurde ludzie...MIASTO to nie plac zabaw do jazdy na złamanie karku...i nie rozumiem ludzi którzy teraz za wszystko obwiniają puszkę...a wina jest kierowcy motocykla...jechał by 60-70 to babka w jettie pewnie by mu nie wyjechała...i pewnie teraz by właśnie gadał ze znajomymi a nie błądził po niebieskiej drodze...rozumiem że nie jeździ się przepisowo...ale też nie zap******a na całego... pomimo że mi go szkoda, no ale trzeba przyznać że zabrakło MÓZGU na końcu kręgosłupa... niestety zadziałała selekcja naturalna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jak czytam te wasze wypowiedzi, to mnie momentami sciska moze nagle wszyscy jeżdzicie 50 bo ja nie i mowie otwarcie.... z reszta autem tez nieGadacie jak wsciekli samochodziarze bo motocyklisci jezdza za szybko ( fakt czasem jak jade autem zdaza sie ze nie w ostatniej chwili widze motocykliste za mna ), a prawda jest taka ze nie zwracaja uwagi na motocyklistów nie patrza w lusterka albo celowo zajeżdzaja droge no i wymuszajaPrzydala by sie akcja uswiadamiajaca, ze istniejemy i też jestesmy równoprawnymi użytkownikami dróg
Szczere wyrazy współczucia dla najbliższych...Nie znam tego miejsca, ale juz kiedys przywoływałem tekst z plakatu akcji policji : "ten niedzielny kierowca ma 0.3s by Cie dostrzec"...Przy 120 km/m w ciagu sekundy przejeżdżamy ponad 33 m...Przy 150 - 42 m...Pomyślmy o tym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się hamując z 70 km/h. w ciągu niecałych 7 mietrów do ilu wyhamowałem. do ~50 to będzie dobrze. I wiem jak wygląda moto i jak wyglądam ja i auto. Co nie zmienia faktu że to kierowca puszki spowodował wypadek. W sumie nie ma co osądzać.Jeden z nas odszedł i należy mu się jakiś szacunek[*] [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woli sprostowania dla kolegi z czeladzi który nie rozumie ze wina nie jest tylko po jednej stronie .... (smutne)bo predkosc moto predkoscia kazdy zna swoje mozliwosci i motorua kierowcy puszek i tak nie uwarzaja motocyklistow za pełnoprawnych urzytkownikow dróg2-3lata temu Nowy Sacz chlopaczek jechał GS 500 osiemnastolatek zjeżdzał na osiegle gdzie pomieszkiwalem mial kolo 40 wolno jechal 2 tydzien prawko wyjachala mu babka w puszce dzis nie ma rak Nie zycze Ci tego chlopcze z czeladzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woli sprostowania dla kolegi z czeladzi który nie rozumie ze wina nie jest tylko po jednej stronie .... (smutne)bo predkosc moto predkoscia kazdy zna swoje mozliwosci i motorua kierowcy puszek i tak nie uwarzaja motocyklistow za pełnoprawnych urzytkownikow dróg2-3lata temu Nowy Sacz chlopaczek jechał GS 500 osiemnastolatek zjeżdzał na osiegle gdzie pomieszkiwalem mial kolo 40 wolno jechal 2 tydzien prawko wyjachala mu babka w puszce dzis nie ma rak Nie zycze Ci tego chlopcze z czeladzi...
pisaliśmy na priv i widzę że nie zrozumiałeś zupełnie co do ciebie pisałem i postanowiłeś żale wylać na 4um, po pierwsze to zapraszam tu http://so.pwn.pl/ po drugie nie przypominam sobie żebyśmy byli po imieniu więc chłopców poszukaj sobie w piaskownicy pod domem ale to po tym jak już się tym swoim subarakiem nacieszysz i się w nim baterie wyładują. sorki za of-top ale jak spojrzysz na mój post "choć moim zdaniem to nie wina wymuszającego/jącej ale nie byłem nie wiem na pewno - tak tylko wynika z powyższych postów " napisałem chyba jasno co mam na myśli, to moje zdanie mam do tego prawo, jak tego nie potrafisz zrozumieć to sory ale to ty masz problem. Ty zapewne znasz swoje możliwości jak i możliwości swojego motoru (ciekawe czy to ten sam co w betoniarce na osieglu?) i jesteś Bogiem jak zapiera......sz ile wlezie. Pisałem na priv ale skoro chcesz to masz na ogólnym: idź polatać albo umyj komuś moto i nie spinaj się tak bo Ci mama majtek nie dopierze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFF-TOPprawo do pogladow masz ale pozwol je miec innym i postaraj sie zrozumiec tez innych bo nic nie pisalem ze nie masz racji.....Ale skoro jestes tak ograniczony to tylko do polskiego rzadu idz a nie jeżdzic po drodze......Póżniej przez takich ograniczonych motocyklismi maja opinie dawcow organow warzywek itpbo " tylko motocyklisci sa winni bo jezdza za szybko " tak trzymac KONIEC BO TO NIE NA TEMAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magik,ja rozumiem że to był jakiś Twój kumpel czy znajomy,ale nie róbmy z motocyklistów świętych krów którym wszystko wolno.Czy mi sie wydawało czy gdzieś napisałeś że co z tego że jechał szybko jak pucha i tak wymusiła czy coś w ten deseń?Widziałeś zapewne co zostało z motocykla,myślisz że jechał wolno?Nie twierdze że jechał jak wg niektórych 160-180 czy "prawie dwieście" ale moim zdaniem jechał zdecydowanie za szybko jak na miejsce.Pisałeś gdzieś że mieszkasz niedaleko,uważasz że to miejsce nadaje sie do jechania 100km/h i więcej?Jeżdże tam bardzo często i jak lubie czasem pocisnąć to tam jade tyle że mnie puchy wyprzedzają(w sumie od samego Kopernika tak jade,bo dziury takie że głowa mała).(...)Póżniej przez takich ograniczonych motocyklismi maja opinie dawcow organow warzywek itpbo " tylko motocyklisci sa winni bo jezdza za szybko " tak trzymac (...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda: to nie GS500 a Suzuki GSX-R też mieszkam niedaleko i byłem na miejscu wypadku... Z moto mało zostało, jednak nie wierze, że jechali tam 160 czy nawet 180 jak podają gliniarze, napewno nie jechali też 50, pewnie ponad stówke, jak wiekszośc z nas zazwyczaj...Powiedzcie mi jak to jest z tym " licznik zatrzymał się na 200" jak to zwykli mówić gliniarze, tak mowili kiedy to ja miałem wypadek, bzdura wielka, licznik moj po wypadku wskazywał 0 i zastanawiam się czy jest opcja żeby się zawiesił? czy to tylko standartowa zagrywka gliniarzy.Pytanie czy to prawda, że babka w VW nie żyje? podobno zawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to jest z tym " licznik zatrzymał się na 200" jak to zwykli mówić gliniarze,
Bzdury i dyrdymaly wymyslone przez debilnych gliniarzy chyba tylko po to, zeby zadowolic tlum gapiow.Niby jaka mozna miec pewnosc, ze podczas wypadku i pogiecia zegarow tej wskazowki nie wyj...o na 300km/h Osobiscie moja wskazowke predkosciomierza znalazl kumpel na trawniku, czyli co? czy to znaczy ze zapinaem z predkoscia swiatla bo nagle wskazowka z zegarow znikla?A ciekawe jaka bajke beda wymyslac w przypadku, gdzie w motocyklu predkosciomierz jest elektroniczny z wyswietlaczem?Bajka o wskazowce jest juz dosc stara, juz parenascie lat temu slyszalem takie rzeczy i ludzie nadal w to wierza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury i dyrdymaly wymyslone przez debilnych gliniarzy chyba tylko po to, zeby zadowolic tlum gapiow.Niby jaka mozna miec pewnosc, ze podczas wypadku i pogiecia zegarow tej wskazowki nie wyj...o na 300km/h Osobiscie moja wskazowke predkosciomierza znalazl kumpel na trawniku, czyli co? czy to znaczy ze zapinaem z predkoscia swiatla bo nagle wskazowka z zegarow znikla?A ciekawe jaka bajke beda wymyslac w przypadku, gdzie w motocyklu predkosciomierz jest elektroniczny z wyswietlaczem?Bajka o wskazowce jest juz dosc stara, juz parenascie lat temu slyszalem takie rzeczy i ludzie nadal w to wierza.
Wyjątkowo podpisuje sie pod tym czterema łapamiNawet dziś słyszałem o tym wypadku, i też był temat wskazówki, że niby na 180 sie zatrzymała. Ale ludzie lubią sobie konfabulować. Lubia tez sensacje.Wystarczy poznać zasadę działania licznika i jasnym sie staje ze to są bzdury z zatrzymywaniem sie jej w momencie wypadku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.