Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pod Kerfurem (aks)...


DArA

Rekomendowane odpowiedzi

Ja 25 kwietnia też dostałem uślizgu ale przedniego koła i było jeb! Kolano rozwalone a ino przez to że było ciepło i se bojówki ubrałem 4 tydnie mnie napinkalało, ale na szczęście ino solidnie stłuczone.
mialem identyczna sytuacje, awaryjne hamowanie, piasek na nowym asfalcie i przednie kolo myk w prawo a ja myk w lewo ;)cale szczescie mialem full kombik ktory do dzis dnia nosi slady ostatniego szlifa, ale ja bylem caly a slizgalem po asfalcie jakies 15m i zatrzymalem sie na poboczu.tez mi sie wlacza czasem rossi w winklach ale jezdze zawsze w kombiku z tym ze po wyjsciu z winkla ciagle przychodzi mi jakas dziwna mysl do glowy ''kiedy durniu zalozysz w koncu crashpady''ale nie wiem skad ona moze sie brac ;Ptakze kuruj sie szybko i poskladaj moto do kupy migiem ;)
Prawdopodobnie przestraszyła się, że Ciebie straci i w ten sposób to odreagowuje. To często spotykana forma radzenia sobie ze strachem o bliską osobę.
no mnie rodzice nie chcieli na oczy widziec po tamtej glebie, ale laska akurat sie martwila o mnie czy jestem caly zamiast nie chciec na mnie patrzec... to moze dlatego z nia juz nie jestem ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie rodzice nie chcieli na oczy widziec po tamtej glebie, ale laska akurat sie martwila o mnie czy jestem caly zamiast nie chciec na mnie patrzec... to moze dlatego z nia juz nie jestem ;P
ożenisz się z taką, która będzie Cię po buzi prała, a jak na chwilę przestanie, z radości będziesz ją po stópkach całował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie przestraszyła się, że Ciebie straci i w ten sposób to odreagowuje. To często spotykana forma radzenia sobie ze strachem o bliską osobę.
To akurat jest objawem egoizmu tej`bojącej się' osoby, bo martwi się o swój stan, a nie tego kogo kocha... Niestety, fakt, często spotykane...* * *Co do jeansow - znalazlem na to dosc oczywisty patent.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat jest objawem egoizmu tej`bojącej się' osoby, bo martwi się o swój stan, a nie tego kogo kocha... Niestety, fakt, często spotykane...* * *Co do jeansow - znalazlem na to dosc oczywisty patent.
Tu nie ma mowy o żadnym strachu w cudzysłowiu, on jest i to ogromny. Naturalnie że egoistyczny, w końcu każdy człowiek przede wszystkim dba o siebie i nie ma w tym nic złego ani dziwnego. Kobieta boi się przede wszystkim o samą siebie, w razie - odpukać w niemalowane drewno i wypić za zdrowie DArY - to ona będzie musiała sobie dalej radzić. Najprawdopodobniej, tak jak wiele osób będących w długotrwałym związku, kobieta DArY nie wyobraźa sobie życia bez drugiej osoby. Po tym wypadku straciła poczucie bezpieczeństwa i nie potrafi sobie z tym poradzić, więc się tak zachowuje. Miłość miłością, w tej sytuacji rzeczywiście jej nie widać, ale pamiętajmy że jesteśmy ludźmi z różnymi słabościami, a nie robotami. DArA, miej na względzie fakt, że Twoja kobieta pod powłoką złości po prostu cholernie się boi. Coś czuję, że potrzebuje teraz nieco więcej Twojego czasu i uwagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuruj się i sprzęta naprawiaj. Jo rzech dziś ciulnął lekko w honda civic, ruszyłech za nią na światłach powoli w zamiarze skrętu w lewo, nie zauważyłem, że chop nagle zahamował puszczająć gościa z przeciwka, a że tory były podemną to nie wyhamowałech i lewym bokiem puknąłem mu w zderzak i się na prawo przewróciłem. Kumpel z tyłu jechał to pomógł mi podnieśc sprzęta, dobrze, że crash pady mam bo prakrycznie nic się nie stało. Koleś z Hondy zatrzymał się za skrzyżowaniem i pytał czy nic mi się nie stało. Tyle dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zostawila mnie, szkoda ze sie nie zabilem ale to da sie jeszcze zrobic. dzieki wszystkim za dobre slowa.
szkoda, że potrzebowała Twojego nieszczęścia żeby zdać sobie sprawę z tego co czuje:/ Laski są dziwne Moja była też się niby martwiła. A okazało się jednym wielkim gadaniem bez sensu. Zresztą słowo "była" wszystko wyjaśnia..... Aaa tak się martwiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.