Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

DtŚ - Idiota W Granatowym Megane Coupe


erkaen

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam inny sposób na takich kozaków a mianowicie wyprzedzam takiego i jade sobie przed nim jakies 20km/h gdy widze że koles chce mnie wyprzedzic ja pełna rura i potem znow 20km/h.I tak przez pare kilometrow.Spróbujcie fajna sprawa:)
Jak Ci ktorys wjedzie w dupe to zmienisz zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli typ tylko zarejestruje się na forum MeganeCoupe.pl to napewno dam namiary na niego, sam jeżdżę żółta megane i nie pozwolę na takie zachowanie, tym bardziej ze nie tylko was prowadzących moto wkurza takie zachowanie. Pozdrawiam i oby typ był nieuchwytny bo biada z nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świata nie naprawisz . Jedyne wyjście to po prostu olać takiego barana sikiem prostym . Zwolnić , skręcić , pojechać inną drogą , przestać o nim myśleć i tyle .Krzyż mu na grób , pajacowi.Podjeżdzanie , szkolenianauczki , itp pierdoły uskuteczniane przez naprawiaczy świata mnie irytują bardziej niż debile za kółkiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Niconus a co twoje zeznania moga?! gdyby tak bylo jak mowisz, ze dostanie nauczke, to kazdy z nas dziennie by dostawal 3 mandaty! Zajął mi sasiad miejsce na parkingu, pojde nawymyslam cos na komisariacie niech ma, sąsiadka za głośno tłukła kotlety, powiem ze jechala jak wariat niech ma za swoje itp itd! :D Niestety, jest cos takiego jak domniemanie niewinnosci, i wine trzeba udowodnic! ;)

Co do wykroczen, niech pierwszy rzuci kamien kto jest bez winy?! ;) Kto z Was, kolegów/koleżanek nigdy nie wyprzedzal na ciaglej lini, kto nigdy nie przekroczyl predkosci, kto zawsze w miescie jedzie 50-tka?! ;) Po co kilkadziesiat procent z nas zagina rejestracje?! Rozumie ze tylko po to, zeby byly bardziej aerodynamiczne?! ;)

Jak ktos Ci ktos zawinil podjedz, uwal mu lusterko, moze zrozumie... Jak nie, za drugim razem wybij mu szybe, drozej go przyjdzie... Ale dzialaj! A nie opowiadaj na forum co to bys zrobil gdyby na Ciebie trafiło... :D

W naszym kraju prawie kazdy mocny tylko w gebie ;) Od takich szaraczkow jak my - po najwazniejszych ludzi w panstwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niconus a co twoje zeznania moga?! gdyby tak bylo jak mowisz, ze dostanie nauczke, to kazdy z nas dziennie by dostawal 3 mandaty! Zajął mi sasiad miejsce na parkingu, pojde nawymyslam cos na komisariacie niech ma, sąsiadka za głośno tłukła kotlety, powiem ze jechala jak wariat niech ma za swoje itp itd! :D Niestety, jest cos takiego jak domniemanie niewinnosci, i wine trzeba udowodnic! ;)

Co do wykroczen, niech pierwszy rzuci kamien kto jest bez winy?! ;) Kto z Was, kolegów/koleżanek nigdy nie wyprzedzal na ciaglej lini, kto nigdy nie przekroczyl predkosci, kto zawsze w miescie jedzie 50-tka?! ;) Po co kilkadziesiat procent z nas zagina rejestracje?! Rozumie ze tylko po to, zeby byly bardziej aerodynamiczne?! ;)

Jak ktos Ci ktos zawinil podjedz, uwal mu lusterko, moze zrozumie... Jak nie, za drugim razem wybij mu szybe, drozej go przyjdzie... Ale dzialaj! A nie opowiadaj na forum co to bys zrobil gdyby na Ciebie trafiło... :D

W naszym kraju prawie kazdy mocny tylko w gebie ;) Od takich szaraczkow jak my - po najwazniejszych ludzi w panstwie :)

Nio własnie moje zeznania mogą i to bardzo. I nie każdego trzeba karać tylko jak piszecie że jeden gościu ciągle terroryzuje innych uczestników to dajcie mi namiary sam sobie to rozwiąże. A tak poza tym pozdrawiam starych druhów forumowiczów. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się ale nie namawiam do takich rozwiązań :D

Na zlot w Bochni jechaliśmy w sporym korku, droga za wąska żeby ciąć środkiem więc pomaleńku czołgaliśmy się marginesem.

Gość z mercedesa zirytowany korkiem (może mu klima padła?) zdecydował się dać nauczkę bydlakom na motocyklach i zajechał drogę kumplowi gdy ten był na wysokości jego tylnych drzwi.

Kumpel odbił do rowu - z 10 minut wyciągaliśmy żelazo na drogę i heya do celu. Po 5 km kumpel nagle odbił na parking na którym stał ów mesio.

Zaczęła się wymiana zdań której nie słyszałem.

Zobaczyłem tylko, że gość uznając rozmowę za skończoną podniósł szybę i ... łapę kumpla, która przez zamkniętą szybę wyrżnęła bydlaka w facjatę.

3 godziny później na zlot przyjechały misiaki szukając konkretnego motocyklisty.

Okazało się, że facet ich wezwał i opisał całe zdarzenie. Okazało się również, że po zepchnięciu kumpla do rowu, ktoś zadzwonił na policję zgłaszając wypadek i podając numery blach mesia, który odjechał.

Roztropne miśki wlepiły kierowcy mesia spory mandat z zalecaną dawką punktów karnych, a kumpla szukali tylko dlatego, by mu tą radosną wieść przekazać :)

Mnie się tylko raz zdarzyło, że nerw mi puścił po celowym zepchnięciu na barierkę i zobaczeniu fakiowego palucha, którym nie pozdrawiano.

Gość przyjął na szczenę szlag z mojego orzeszka pod własnym sklepem.

Tyle, że presja motosamiczek była tak wielka, że zaniechałem ze wstydu tego procederu.

Powiadały: a pomyślałeś co pomyśleli ludzie, którzy widzieli tylko jak go bijesz, nic nie wiedząc o wcześniejszym zajściu? Pomyślałeś jaką cenzurkę wystawiasz wszystkim motocyklistom?

No co tu dużo gadać - nie pomyślałem i było mi łyso. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Co do wykroczen, niech pierwszy rzuci kamien kto jest bez winy?! :) Kto z Was, kolegów/koleżanek nigdy nie wyprzedzal na ciaglej lini, kto nigdy nie przekroczyl predkosci, kto zawsze w miescie jedzie 50-tka?! ;) Po co kilkadziesiat procent z nas zagina rejestracje?! Rozumie ze tylko po to, zeby byly bardziej aerodynamiczne?! ;)

Jak ktos Ci ktos zawinil podjedz, uwal mu lusterko, moze zrozumie... Jak nie, za drugim razem wybij mu szybe, drozej go przyjdzie... Ale dzialaj!(...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Bird zle przeczytales, zle zrozumiales :) Uwazam ze nie my jestesmy od osadzania i wydawania werdyktów bo sami nie mamy czystego sumienia, puste wydechy, przekroczenia predkosci, jazda na kole itp... Niestety nie jestesmy super grzeczni i idealni! ;)

Dalej... Nie namawiam nikogo do popelniania przestepstw, ale jak ktos Ci zawinil i chcesz mu dac nauczke to zrob to a nie pisz na forum zeby inni Cie wyreczyli ;)

A co do tego ze to moze byc i moja puszka, to nie mowie ze ja jezdze idealnie, kazdy popelnia bledy, ale to co innego niz robic to celowo, na złość! No i jak popelnie blad, zajade komus, wymusze itp. to zawsze przeprosze, reka czy awaryjnymi...

Tak wiec, jak ktos celowo zachowuje sie po chamsku to jak najbardziej mozna skladac donosy itp itd, jak komus zdarzy sie przypadkowo - inna sprawa!

A teraz Panowie i Panie pomyslcie na ilu z nas mozna zlozyc donos za notoryczna jazde np na pustych wydechach i zaklucanie spokoju?! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie masz rację, tylko ile jest osób, które faktycznie zaczną działać.

Pisać i mówić na zasadzie- weźmy się i zróbcie, to można, ale co z tego?

Gdyby solidnie "tępić" upierdliwców w puszkach, którzy celowo chcą "nastraszyć" motocyklistów, składając przeciwko nim zawiadomienia, założę się,ze humorki by im trochę zmalały.

W kodeksie wykroczeń jest stosowny artykuł:

Art. 86. § 1. Kto, nie zachowując należytej ostrożności, powoduje zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym,

podlega karze grzywny.

§ 2. Kto dopuszcza się wykroczenia określonego w § 1, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu lub podobnie działającego środka,

podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

§ 3. W razie popełnienia wykroczenia określonego w § 1 przez osobę prowadzącą pojazd można orzec zakaz prowadzenia pojazdów.

Za to wykroczenie grozi mandat w wysokości bodajże 200- 500 zł i 6 punktów karnych.

Często jeździmy w grupie, z kolegą, jednym, czy kilkoma- świadkowie jak znalazł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.