Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Debili Z Zabrza (?)


thor_n

Rekomendowane odpowiedzi

Heja Ludzie kur... mac myslcie troche ! Jechalem sobie w Zabrzu kolo PLATANA (puszka z cala rodzina ... od strony biskupic) Kolo Platana na swiatlach chcialem skrecic w lewo ... Ja i auta mialy zielone .... a ci z naprzeciwka czerwone ... Skrecamy sobie spokojnie i nagle jakichs dwoch DEBILI na scigach (nie przyjrzalem sie co to bylo .... czarne moto) wyjezdzaja z czerwonego swiatla i wala mi w strone prawego boku auta ... musialem odbic na lewy pas .... potem nie umialem wjechac znowu na pracy bo inen auta sie juz tam wrabaly. Szczerze mowiac jakbym nie interesowal sie motocyklami to tych dwoch chujow wzialbym na swoj bok .... dalem im fory tylko ze wzgledu na me hobby. Potem na forum by bylo "przez s****go puszkarza motonici w szpitalu " A teraz jazda po mnie wszyscy "po co ten temat ?" , "napewno motonici mieli powody aby wjechac na czerwonym gdy caly sznur aut mogl stac" "pewnie to ty i innie auta miales czerwone a wtargneliscie na skrzyzowanie"Ludzie myslcie to nie boli !!!Pozdro./ Na forum nie używamy wulgaryzmów! /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja nie twierdze, ze napisanie tego tematu było nie potrzebne. Myśle, ze dobrze zrobiłes piszac to.. Niech glupki, którzy tak sie zachowuja , zdaja sobie sprawe co myslimy o takim zachowaniu. W takim wypadku to przykre ale jesli im by sie cos stało, to nie byłoby mi ich kompletnie zal.. Jak zachowuja sie jak pajace to niech cierpia.. Pewnie i tak predzej czy pozniej zle skoncza. Tylko niszcza reputacje motocyklistow, ktorzy potrafia zachowac sie na ulicy, bo moim zdaniem ich zachowanie było kompletnie nie odpowiedzialne i nie na miejscu. Znajac zycie to jakies gówniarze, którzy chcieli zeby ich w tyłek adrenalina ukuła.. i zeby wszyscy na skrzyżowaniu mogli na nich popatrzec.. Żałosne i tyle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie dobrze zrobiles ale sadze ze przedluzyles ich agonie o kilka chwil. Jak ktos chce sobie krzywde zrobic to sobie zrobi.Cuda mozna robic na motocyklu lacznie ze stoppy na swiatlach ale na czerwonym wjezdzac ... trzeba miec fantazje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, normalnie brak słów... Najgorsze jest to,że koło każdego kto nie śmiga na moto może przejechać w ciągu dnia z 50 moto, ale on zauważy tylko takich debili i opinia idzie w świat... Przykre... Chyba teraz załapałem o co chodzi z tą akcją "Idzie wiosna...". Tacy jak opisałeś nie mają mózgu, więc na drodze są "warzywka"... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, normalnie brak słów... Najgorsze jest to,że koło każdego kto nie śmiga na moto może przejechać w ciągu dnia z 50 moto, ale on zauważy tylko takich debili i opinia idzie w świat... Przykre... Chyba teraz załapałem o co chodzi z tą akcją "Idzie wiosna...". Tacy jak opisałeś nie mają mózgu, więc na drodze są "warzywka"... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mi tu oceniać, ani pluć do "swojego gniazda", ani krytykować bo za smarkaty jestem w porównaniu do co niektórych tu na tym forum, ale niech ktoś jeszcze wyskoczy z naklejka "motocykle są wszędzie, patrz w lusterka" to wybuchnę śmiechem i nic więcej nie powiem. Z całym szacunkiem ale te hasło to czysta hipokryzja, nonsens i absurd... To co się samemu widziało to nawet nie ma po co pisać.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobry temat opisywany z drugiej strony medalu. Jakieś 2 lata temu miałem na chorzowskiej akcje przed skrzyzowniem. Jechałem samochodem i wyskoczyło mi pomarańczowe. Byłem w takim miejscu że hamowałem dość gwałtownie lecz gdybym nie hamował wjechałbym na czerwonym na skrzyżowanie. Patrze w lusterko a dwóch motocyklistów mnie wzięło jeden z lewej a drugi z prawej aż puszką zaczęło trząść. Wjechali na skrzyżowanie grubo za późno skoro wszyscy już się zatrzymali. Dodam tylko inne absurdalne stwierdzenia typu "kierowcy puszek czują się bezkarnie bo siedzą schronieni miedzy blachą a nas nic nie broni". Na opisywanym przeze mnie przykładzie różnica prędkości była tak duża że w razie jakby się nie zmieścili to przecięliby mój samochód na pół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale niech ktoś jeszcze wyskoczy z naklejka "motocykle są wszędzie, patrz w lusterka" to wybuchnę śmiechem i nic więcej nie powiem. Z całym szacunkiem ale te hasło to czysta hipokryzja, nonsens i absurd...pozdrawiam
I akurat tutaj się z Tobą nie zgodzę... Nie chodzi w tej akcji o tych co koło Ciebie przemkną mając na blacie z 100kmh więcej niż ty, bo takich w mieście będąc zkoncentrowanym na miejskim ruchu możesz nawet nie dostrzec. Bardziej tutaj chodzi jednak oto,żeby zwrócić uwagę na tych, którzy mijają puszki "normalnie", a szczególnie podczas korków. Bynajmniej ja tak to odbieram i naklejkę nadal będę mieć przyklejoną na moim Essim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja i tacy musza byc... kozdego szkoda...

I właśnie przez takich debili muszę ciągle wysłuchiwać jaka jestem nieodpowiedzialna, wyrodna...itd...że jeżdże na motocyklu. Bo wszyscy to świry co zapie.....200/h i wyprzedzaja na jednym:( Ile ja sie tego nasłucham w pracy czy w domu przez takich debili
ehh... tak jak w kozdym temacie "bo łoni nom opinia niszczom..." "bo potym ludzie godajom zech gupi i w gazetach piszom i we wiadomosciach cos zas i kajs tam jeszcze..." tak boło i bydzie i zodyn dobry samarytanin tego niy zmiyni. Jakby mie mialo obchodzic co take ludzie godaja to siedza w doma i nikaj niy wylaza. Wy**bane miec na to i dalij jezdzic z gowom...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. . . ale niech ktoś jeszcze wyskoczy z naklejka "motocykle są wszędzie, patrz w lusterka" to wybuchnę śmiechem i nic więcej nie powiem. Z całym szacunkiem ale te hasło to czysta hipokryzja, nonsens i absurd...pozdrawiam
A o to zdjęcie przodu mojego FazeraNIE pozdrawiampost-4770-1240848981.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że te skrzyżowanie w obrębie platana jest oblegane przez takich debili non stop. Jadą rozpędzeni od gdańskiej na kole a potem gwałtownie hamują przy sznurze aut stojących na światłach. Ledwo się wyrabiają. Oczywiście lansik Dresy jeeensy krótkie rękawki czy bluzy no ale kask mają na głowie nie? A żeby było śmieszniej to spora przewaga śmiga na Suzach no bo przecież to fajnie mruczy i wygląda i laski można wyrwać fajne nie? Od czytania tych postów, że GS to nie motor to mała piździna lepiej coś w stylu ww Suzi. Spora ilość z Was pisała tu o tym, że zaczynała właśnie od takich moto a i pewnie nie z jednym kolegą rozmawialiście, że nie było łatwo ale daliście radę i nie żałujecie, tamten powiedział innemu i poszło to dalej i doszło do owych bezmózgich fiu**w.Sorki, ale uniosłam się, bo stanie na przystanku np i oglądanie tych debili przyprawia mnie o mdłości i chęć wystrzelania ich, bo mogą jeszcze komuś krzywdę zrobić. pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miałeś fart, może raczej oni mielija dzisiaj w Krakowie na drodze jednopsamowej w jakiejs zatłoczonej uliczce słysząc moto za sobą nie mogłem go wypatrzeć w lusterkach i odruchowo chciałem zrobić miejsce i zjechać w prawo, a tu myknął mi koleś z prawej strony przy jakichś 70km/h dobrze że nie zjechałem bo byłby kolejny opis że puszkasz zajechał drogę motocykliściepenie to nie zabrzmi tolerancyjnie ale oni się sami wyeliminują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby było śmieszniej to spora przewaga śmiga na Suzach 600 GSXF no bo przecież to fajnie mruczy i wygląda i laski można wyrwać fajne nie?
Nie wiem jak to skomentować... Pojechane po majtach.A GSXFa na koło wyrwać ciężko i nie należy to do przyjemności więc chyba nie ten model A co do sytuacji : nie wiadomo czy było to działanie z premedytacją... czy przegapili czy świadomie cisneli... mnie tez zdarzało się przejeżdżać na dośc późnym żółtym... a i znam ludzi którzy przejechali na czerwonym bo zwyczajnie zamyślili sie czy coś. Piszę to bo troche ciężko mi w to uwierzyć, nikt świadomie raczej nie ciśnie na czerwonym o ile nie jest samobójcą, jazda na kole czy inne wariactwa swoją drogą, ale takich rzeczy to raczej dla szpanu czy adrenaliny to raczej sie nie robi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A żeby było śmieszniej to spora przewaga śmiga na Suzach 600 GSXF no bo przecież to fajnie mruczy i wygląda i laski można wyrwać fajne nie?...
Hmmm, moja krótka odpowiedź do tego fragmentu:1. Mruczy fakt, całkiem ładnie jak dla mnie 2. Wygląda, no przecież nikt nie kupuje moto które mu się nie podoba...3. "Laski można wyrwać"... szczerze?? Nie przyszło mi to jeszcze na myśli, aby kogoś wyrywać na przedmioty materialne, a nie na to jak jestem...No ale reasumując: Jako, iż nie mam kombinezonu, jeżdżę po mieście w dżinsach i skórzanej kurtce (zawsze, nawet jak patelnia) i do tego mam GSXFke to w twoich oczach jestem tą patologią?? Nie miłe to jest niestety... Ale każdy ma prawo do swojego zdania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]NIE pozdrawiam
Wiesz co Pajda, nie chciałem nikogo urazić, ani atakować czy broń boże z nikogo z taką naklejką nie zamierzałem się śmiać, ale mam oczy i uszy szeroko otwarte. Mam dość czytania, że to czarne owce, bo wychodzi na to że za niedługo będziecie sami o sobie tak mówić, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ja siebie nie identyfikuje z bracią motocyklową w takim stopniu jak Ty pewnie, więc uważam się za osobę bardziej obiektywną. Przykro mi to pisać, ale kiedy aktualnie mamy modę na jednoślad i za sterami siadają coraz częściej nieodpowiedzialne osoby, których jest coraz więcej to siłą rzeczy opinia użytkowników dróg/społeczeństwa o motocyklistach też cierpi na jakości. I tu właśnie są potrzebne akcje.Druga sprawa wygląda tak, że statystycznego Kowalskiego gówno obchodzi różnica między pojęciem motocyklista a użytkownik motocykla. I komentowanie w taki sposób niektórych zachowań robi się już desperackie. Ale jak pisałem wcześniej, mam za małe doświadczenia żeby kogokolwiek pouczać, czy nawet zwracać uwagę, chciałem tu tylko rozwinąć poprzedni post.A ja jednak w dalszym ciągu pozdrawiam, lewa wysoko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze opisałeś sytuację , i najlepiej by było gdybyśmy zwracali uwagę na takich debili którzy narażają nie tylko swoje życie ale i ważniejsze innych .Jak chcą to niech się zabijają po pijanemu lub łamiąc za bardzo przepisy ,najbardziej szkoda poszkodowanych, którzy nie są niczemu winni ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..]o spora przewaga śmiga na Suzach no bo przecież to fajnie mruczy i wygląda i laski można wyrwać fajne nie? [..]
Buhahahahahahahaaa.... To jest najśmieszniejsze porównanie jakie słyszałam. Coś w stylu dresik w BMW albo w Golfiku to teraz wiemy że ci na suzach to szatany. A nie ci na Yamahach R1? a może na Kawasaki Ninja? Takich zielonych?hahahahahahaa... nie moge nie Uogólniajmy!!Pisałam juz, że debile są wszedzie, wsród motocyklistów, puszkarzy,rowerzystów czy nawet pieszych.ps.dobrze ze mam Honde,nie jestem zła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.