Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

"idzie Wiosna, Będą Warzywa"


pyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oglądałem to w TV w TVN puszczali chyba wczoraj wieczorem. Mogli by zrobic statystyke... motocykli jest 900 tysiecy i zginelo 180 kierowcow. Samochodw jest kilka milionow czy kilkanascie (domysly) i zginelo kilka tysiecy osob zapewne... to jest tak jakby ta motocyklowa statystyke przemnozyc przez 20 i wyjdzie statystyka kierowcow puszek.. Zapomnieli dodac, ze wiekszosc wypadkow z udzialem motocykli, gdzie motocykl jedzie w miare przepisowo odbywa sie ze wzgledu na blad puszkarza, a nie motonity wiec nie rozumiem tej nagonki.. a z 2 strony fajnie, ze ktos w koncu w takiej kampani powiedzial: "czarne owce", "zwracam sie do motocyklistow lamiacych przepisy", "mlodym gniewnym chcemy to uswiadomoic" etc. Bynajmniej nie wciskaja wszystkich do 1 worka, tak jak to powiedzial ten policerman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe hasło tej kampani A może dla puszkarzy hasło : JEST WIOSNA BEDZIE MIELONKA !!!!! Sam jezdze puszka bo taka praca , robie przebiegi 8 tys do 10 tys po naszych pieknych drogach i widze ze wszyscy tak przestrzegaj przepisów ze ho ho ale najłatwiej zwalić wszystko na motocyklistów !!! Policja nie widzi nie oświetonych rowerzystów , pieszych ubranych na czarno i idących środkiem drogi , ALE WROGIEM PUBLICZNYM JEST MOTÓR !!!!! TAK NAJLEPIEJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, debili na dwóch kółkach jest coraz więcej. I słowo debil to bardzo delikatne określenie, jednakże hasło: "idzie Wiosna, Będą Warzywa" to delikatna" przesada..Porażka. Mogli to nieco inaczej nazwać.
Moze i przesada, ale im ostrzejsze haslo tym skutecznosc wieksza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wywalić kase na populistyczne kampanie i kretyńskie hasła, niż zmienić przepisy dotyczące edukacji, dofinansować szkoły i uczyć JEŹDZIĆ na MOTOCYKLACH, a nie jeździć motorynką po ósemce, przy 15 km/h...zamiast budowć tory dla szlifierkarzy, najlepiej jest zamknąć wszystko (czyt. Poznań) i czekać aż się ktoś nastepny rozpired$$#%@&&li na ulicy, a następnie pieprzyć coś o warzywach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jak dla mnie tylko nasila agresje puszkarzy wobec nas.
Uwazaj zeby cie tylko na skrzyzowaniu nie zrzucili z moto i nie zaczeli gwalcic Przeciez pisze wyraznie ze jest problem z tym ze coraz wiecej nieodpowiedzialnych osob siada na motocykle, ja takich widuje codziennie. Bo to ze ktos sobie kupil motocykl to nie znaczy ze jest dobrym kierowca. Do tych ludzi skierowana jest ta akcja a wszyscy "motocyklisci" znowu wielce oburzeni. Sami szukacie sensacji, ot co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nasuwa jedno zdanie ,które kiedys usyszałam:"sa młodzi kierowcy i brawurowi kierowcy ale nie ma starych brawurowych"Mysle ,że tyczy sie to każdego rodzaju kategorii prawa jazdy i nie ma świetych za kierownicą .Wszystko zależy od wzajemnej tolerancji i odpowiedniego propogowania kultury jazdy ,której niestety u nas brakuje i tylko sie gada jak to jest za granicą...........jakby nie patrzeć tam tez żyja ludzie-kierowcy i jakos potrafią się dostosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takich słów by opisać co czuje gdy czytałam i widziałam te Kampanie ......tragediaTeraz strach wyjechac gdziekolwiek zapewne kierowcy samochodów po takiej kampani beda nastawieni bojowo na Nas ......Czytam opinie innych ludzi na innych portalach i ....tylko wziasc sznur i isc do lasu ..... Masakra w jakim my kraju zyjemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie po części trzeba się z tym zgodzić ale kierowcy puszek są strasznie złośliwi (nie wszyscy) potrafią zajechać drogę, podczas wyprzedzania a zdarzyło się to mnie osobiści koleś próbował zepchnąć mnie z drogi czy to zazdrość ? głupota sam nie wiem. Trzeba przytemperować troszkę pokolenie przesiadające się ze skuterków na szlifierki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja udaje że coś robi,żeby się społeczeństwo nie rzucało,że na motórach szaleją a policjani nic nie robią. No to mamy hasło reklamowe,wow.A RMF? zajął się tematem,znowu będzie się mógł pochwalić że jest najczęściej cytowaną stacją w mediach i że ma największą rzesze słuchaczy,brawo,brawo.Ja myśle,że z tymi warzywami to zerżenli od Nas hasło pt: sezon ogórkowy się zaczął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jak ktos wczesniej napisal:zamiast uczyc puszkarzy ze jest nas coraz wiecej i trzeba uwazac, to ucza ich ze jestesmy wrogiem nr 1.Swoja droga mlodych gniewnych zaczyna byc jak grzybow po deszczu.. na samym FŚM w Ku przestrodze odkad sezon sie zaczal (od 2-3 tyg) pisze chyba o 5 osobach bez dokumentów, pod wplywem % albo na niezarejestrowanym moto.... Za takie akcje to proponuje zrobic reakcje:znajdziesz takiego bez prawka bez zarejestrowanego lub ubezpieczonego mopka( i nie mowie tutaj o 40 letnim kolesiu, ktory kupil sobie jakiegos czoperka, jest w trakcie robienia prawka i pyka sobie 40 wokol komina bo juz go swiedzi, tylko o gowniarzach ktorzy albo 1 raz cos maja miedzy nogami albo po ex skuterowcach ktorzy chca nasladowac ghost ridera), - walisz w pysk bez ostrzezenia i wyrzucasz kluczyki -moze przynajmniej wtedy statystyki podja w dol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa cały czas narzekanie na motocyklistów ..........Ale tekst nawet nawet.Praktycznie cała prawda. Gówniarze lansiarze to zmora naszych dróg.Widze co dzieje się Rybniku.Ponad połowa z nich nawet niema prawa jazdy.Lansik pod pubami i gimnazjum ma kisiel w majtkach...Niestety tak to wygląda.To co piszą wogule mnie nie dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nazywanie tak sprawy jest dość bolesne.Wiadomo jest duży odczyn ludzi którzy dopierdalaja.Ale przepraszam jeśli ktoś wyjezdza w niedziele z żoną i jedzie powoli to dlaczego ma być tak nazwany.Troche szacunku.Ciekawe co by na to powiedziała policja jakby nagle w naszym duzym światku motocyklowym pojawiła sie nagonka ."Uwaga psy sie doje..."Przepraszam ale dla mnie to jest nie mniej chamskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.