Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Policjant Na Motocyklu


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkałem policjanta na moto (yamaha) juz kilka razy w ostatnim tygodniu na trasie 81 miedzy Katowicami a Mikołowem,widac lubi ten rejon.dzisiaj ok 11.30 zatrzymał motocykliste w Brynowie (czarny naked) kto miał pecha ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spotkałem policjanta na moto (yamaha) juz kilka razy w ostatnim tygodniu na trasie 81 miedzy Katowicami a Mikołowem,widac lubi ten rejon.dzisiaj ok 11.30 zatrzymał motocykliste w Brynowie (czarny naked) kto miał pecha ?
pogan może tak więcej optymistycznych akcentów na ten sezon. Policja na mocie nieee..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku jechałem z ekipą na moto (13 sprzętów) i w Czechach grupa cos nagle zwolniła jak się okazało wjechaliśmy przed czeskiego policjanta na BMW i to on nas prowadził, więc w mieście max 60-70 a poza terenem max 140 jak zjeżdżał z głównej trasy to nam pomachał. Wspólnie jechaliśmy chyba ze 30 min. ale nikt nie odważył sie go wyprzedzić chyba dlatego, ze kolega na R1 zapłacił w czeskim Cieszynie pokutu 150 koron a komentarz do mandatu był taki:"za tak wolną jazdę na takim motorze tylko ..."właściwe przez niego popełnione wykroczenie to był skręt pod zakaz wjazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie mowi o uciekaniu. tu raczej chodzi o wieksza wyrozumialosc (pojecie w temacie) tego na motocyklu niz "kasiarzy z kamera". Jak przegniesz pale to nic cie nie uratuje ale ide o krate browca ze predziej dogadasz sie z motocyklista niz kolesiem z suszara z poldka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie- wychodzisz z założenia że skoro jeździ w pracy motocyklem to musi koniecznie nas rozumiec; może to tylko jego praca..Czasem "Pan" od motocykla uwali bardziej, bo zna temat i wie jak sie "jeździ" i zna też stosunek motocyklisty do policjanta. Wszystko zalezy na kogo trafisz, człowiek jest tylko człowiekiem; raz ma lepszy, raz gorszy dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dlatego jego widelki ds. wykroczen beda inne.
ze tak zapytam... co ty pieprzysz?w motocyklach policyjnych sa montowane kamery tak samo jak w vectrach, policjant dalej jest policjantem mimo ze siedzi na motocyklu, i jezeli przekroczysz predkosc to on ma to na kamerze i gowno ma do dyskutowania z toba 'bo wie jak sie jezdzi' tylko dostaniesz 500zl i 10pkt, co najwyzej powie mniej ostrych slow ze wzgledu na to 'ze wie jak sie jezdzi', lecz niestety kara bedzie taka sama jak od panow z vectry.jak sie ktos nie zgadza to prosze skomentowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze tak zapytam... co ty pieprzysz?w motocyklach policyjnych sa montowane kamery tak samo jak w vectrach, policjant dalej jest policjantem mimo ze siedzi na motocyklu, i jezeli przekroczysz predkosc to on ma to na kamerze i gowno ma do dyskutowania z toba 'bo wie jak sie jezdzi' tylko dostaniesz 500zl i 10pkt, co najwyzej powie mniej ostrych slow ze wzgledu na to 'ze wie jak sie jezdzi', lecz niestety kara bedzie taka sama jak od panow z vectry.jak sie ktos nie zgadza to prosze skomentowac.
nie zawsze musi gościu jechac za toba, moze mierzyć z suszarki, tak jak bylo to w moim przypadku. zauważyłem gliniarza w ostatnim momencie jak stał przy moto i celował we mnie...ale... w tym momencie chyba mu sie zjebało jego super urządzenie bo zaczął w nie stukaćnie wiem...moze nie wierzył ze mozna tak wolno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale... w tym momencie chyba mu sie zjebało jego super urządzenie bo zaczął w nie stukać
albo wyskoczył error typu over load - przepełnienie licznika ps. ostatnio sobie śmigam (katosy - mikołów) a tu jedzie policjowóz bez sygnałów, a zpierdzielaaaaa... no to ja za nim, no ale ileż można stać w miejscu. pierwsze lepsze miejsce i śmig, mnie nima. Oni nic. pewnie dlatego ze nie mieli kamerek co nie. Bo w sumie, udowodnić by mi nie mogli przekroczenia bez wideorejestratora tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierzysz w to ze koles ktory jezdzi w robocie na moto nie ma nic wspolnego z motocyklami w cywilu? Trudno mi w to uwierzyc.wlasnie dlatego jego widelki ds. wykroczen beda inne. ps. oczywiscie jezeli nie bedzie kolejnej akcji typu : norma dla funcjionariusza na moto - 10 manadatow w tym 3 dla motocyklistow. (podobna norma byla w zeszlym roku dla katowickiej drogowki)
po 1. czesto to sa pasjonaci ale i czesto kolesie oddelegowani do tego (chociaz na szczescie wiecej pasjonatów)po 2. jakie widelki beda inne? - za duzo Ci mama bajek na nac naopowiadala czy moze wczoraj za mocne slonce bylo? jak koles bezie za toba jechac z kamera w FJR1300 to swoją er6n mu na bank nie uciekniesz i da Ci taki mandat ze sie posrasz... nieraz mnie suszarka mierzyla i czesto TYLKO pogrozili palcem, z Vectra na szczescie jescze nie mialem przyjemnosci ale..raz na oczy widzialem jak koles W wawie na trasie lazienkowskiej jechal gsxr miedzy samochodami (srednia przelotowa ok 150) i jak nagle mu BMW siadlo z kamerka na dupie... gliniarz w BMW tak rozpoczal "poscig" za gsxr,ze chyle czola przed nim i przed jego umiejetnosciami3. norma za mandat? no faktycznie pisalo o tym w fakcie cos kiedys wiec gratuluje chlonnosci umyslu da madrych artykulow i wynajdywania w necie madrych linków w stylu "tata, a marcin powiedzial".Mam jedno pytanko, bo widze ze czesto udzielasz sie z poradami motocyklisty dla motocyklistow: ile km na moto w zyciu zrobiles, ze np piszesz za policjant na moto jak Cie zlapie to...itp itd?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ów jegomość na białej Yamszce zatrzymał mnie do kontroli w I dzień świąt na Rozdzieńskiego w stronę Katowic.Może sam go sprowokowałem, bo po wyprzedzeniu chyba za bardzo zwolniłem a jemu wydało się to podejżane (chociaż mam czym spierd......tylko po co ) Doszedł mnie i skierował na pas awaryjny. Kontrola uprzejma - 20 sekund - tylko papiery. Dziękuję i do widzenia. Motocykl wg Pana policjanta bez kamerki - bo tego sie głownie obawiałem (i dlatego zwolniłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.