Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sklep I Serwis W Zabrzu


Duch

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Napisze w sumie krotko :) bardzo polecam ten sklep. Jakis czas temu kupowalem tam kask i rekawice i cena byla podobna do tej na allegro obsluga bardzo mila.

Wczoraj bylem tam drugi raz po kurtke buty opone i troche bibelotow. Ogolnie wszyscy w sklepie mi doradzali, ale co wazniejsze dostalem niesamowity zastrzyk informacji :) wszystko zostalo mi dokladnie wytlumaczone; po co goretex, membrana, jak powinna byc dobrana kurtka. A na koncu w sumie dostalem prawie 5 stowek rabatu i kazda rzecz byla duzo taniej niz na allegro. Buty ponad 200zl kurtka ponad 100zl. Szczerze polecam. Ja bede kupowal tylko i wylacznie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

W motohybrid kupowałem już nie raz. Ubrałem się od czubka głowy po same stopy ;) Sklep ma niesamowitą atmosferę a ludzie tam pracujący to żywa reklama. Osobiście bardzo przywiązuję się do takich miejsc i myślę, że ciężko będzie się mnie pozbyć :P Ogromny Plus! Pozdrowienia dla Wojta i całej reszty ekipy MH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

byłem u nich pare razy, ostatnio nawet małe zakupy zrobiłem, można pogadać, pożartować ale też zawsze ktoś rzetelnie doradzi podczas zakupu i można urwać mały rabacik nawet na najmniejszych pierdołach, tylko trzeba mieć gotówkę przy sobie zamiast karty ;) zdecydowanie FRIENDLY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem podziękować sprzedawcy z Motohybrid,bo dzisiaj w Zabrzu pękła mi sprężyna ze stopki i moto zdechło i tak trafiło,że jedyny motocyklista,który się zatrzymał i zapytał,czy pomóc,to właśnie ten chłopak.Mało tego,wrócił się i znalazł sprężynkę,ale już do niczego.Stopka pochytana na trytytki i wróciłem do chaty.Dzięki,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście friendly, miałem okazję ubrać się tam od stóp po czubek głowy. Bardzo przyjazna atmosfera, obsługa fachowa potrafią odpowiedzieć na każde pytanie, więc trzeba korzystać i pytać, pytać, pytać. Polecam wszystkim sklep, a co do serwisu to też odebrałem kilka dni temu motocykl, bo oddałem na przegląd po zakupie- doszukali się kilku rzeczy, poczułem się nieco lżejszy, ale motocykl reaguje i jeździ lepiej, dużo lepiej. Także chłopaki robią dobrą robotę i polecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

ja ubralem sie u nich od stop do glow:)i zdecydowanie friendly,doradzili,odradzili(nawet drozsze rzeczy),spodnie sami zaoferowali,ze zamowia odpowiedni rozmiar,minusy zakupow takie,ze mam spodnie nie na szelki i tylko z zamkiem i nie moge z kurtka polaczyc,mysle tez o zmianie helmu bo troszke zle dobralem i ten ktory mi akurat wpadl w oko u nich akurat jest drozszy niz u konkurencji,ale nie mozna miec wszystkiego;)ogolnie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.