Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kask Naxa Fb Bluetooth


Rekomendowane odpowiedzi

Z kosmosu sie te homologacje chyba nie biora no nie ?Ja mam naxa i nie narzekam.
czy ktokolwiek wie jak sie robi homologacje?????jezeli jest firma markowa, to ma swoja weryfikacje kontroli, swoje testy (zderzeniowe, uderzeniowe itp itd) i homologacja to tylko papierek uprawniajacy do poruszania sie po drogach (np wydechy bez db killera nie maja homologacji, a wydechy z db killerem - kawalek stalowej rurki- ma juz homologacje)... wiec firmy ktorych nie stac na wlasne badania po prostu przedstawiaja PIH w Polsce ( i odpowiednikom w innych krajach) kserokopie testow z chinskich fabryk i na tej podstawie uzyskuje sie homologacje.Oczywiscie i w chinach sa tansze i drozsze fabryki i powiedzmy drozsze produkuja na zlecenie AGV, Nolan, Shoei, Arai i inne, a te tansze... jakies tam marki, kto sobie cos wymysli Oczywiscie te tansze fabryki rowniez maja atesty ale uzywaja slabszych komponentów, a testy uzyskaly np na dana specyfikacje itp itd...Jak ktos chce miec kask nazywajacy sie "Mysie bąki" to kazda faryka w chinach takie cos zrobi i tez da atest, ktory sie przedstawi i na tej podstawie mozna sprzedawac jako kask a nie np.. jako czapkę ochronną (słynne orzeszki na czopery)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

quote name='Tazzman' post='488761' date='Dec 12 2009, 12:45 AM']a pewnie ze 70-80% jest produkowane w chinach, ale co innego chinski AGV czy Nolan z kontrolą jakości AGV czy Nolan, pracownikami AGV czy Nolan (kadra kierownicza), ktorzy siedza na miejscu i kontroluja wszystko co popadnie, a co innego polska firma, ktora zamówiła kaski u producenta, na podstawie zdjec dograla wszystko, dostala dobra cene i po prostu cli towar w polsce.Jak czesto jestescie w fabryce wykonawczej w chinach i jak czesto kontrolujecie jakosc? I nie chodzi o jakosc towaru, ktory przychodzi do Polski i byc moze co ktorys kask z partii jest kontrolowany czy np ma wszystkie elementy dobrze poskrecane, tylko chodzi mi o kontrole jakosci na miejscu w fabryce nie twierdze ze naxa jest zla i w ogole.. po prostu znajduje swoich klientow za ta cene.. Ja osobiscie wole doplacic pare stów i kupic produkt renomowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz co to j=homologacja ECE R 22-05 To standard wytrzymałości jaki potwierdza urząd TRANSPORTU w danym kraju , Jesteśmy w UNI tak wiec mozna testy robićw NIEMCZECH , FRANCJI ,HISZPANI itp a dokumenty sa wazne w całej europie.......a co do tego do wad w kaskach NAXA .są jak w innych firmach , czyż nie ? .czy AGV jest bez wad? reklamacji ? , na pewno nie , każdej firmie zdarzają się reklamacje , Wielu Płacąc za NAXA kask oczekuje jakości kasku za ponad 1000 zł ...chyba to przesada , porównujcie NAXA do innych kasków z tej półki cenowej , niestety FIAT ma cenę i jakość FIAT-a .AUDI cenę wyższą i jakość także wyższą..........
Ale mój kask naxa nie mam wad , poprostu po roku wnętrze się zużyło , jak kogoś stać aby co rok wydawać 200 lub więcej za naxa, to proszę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mój kask naxa nie mam wad , poprostu po roku wnętrze się zużyło , jak kogoś stać aby co rok wydawać 200 lub więcej za naxa, to proszę...
Bo prawda jest taka,że kaski NAXA mogą konkurować z firmami jak BOX,TORNADO,MAXX,MDS,TIGER ITP szajs do 300-400zł.Kaski są ok na jakieś skutery itp mopedy 125ccm.Lepiej wydać kilka stów więcej i kupić niższy model Shoei,Agv,Arai,Nolan,Suomy itp bo jakością,bezpieczeństwem Naxa nigdy nie dorówna takim potęgom nawet jak by wszyscy pracownicy założyli sobie konta na forach i je reklamowali.Co do ATESTU !! TO TIGER TEZ MA NAKLEJONY ATESTY HOMOLOGACJE E20 04111 A KASK W RĘKACH POŁAMIE BEZ PROBLEMU i sprzedają się dobrze.I logiczne jak bym pracował w firmie Tornado to też bym chwalił ich produkty,takie życie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale firma nie ukrywa i nie mówi że produkuje najlepsze kaski .Moim zdaniem jest to po prostu luka pomiędzy tymi najtańszymi kaskami pokroju tornado a Shoeiem ,Nolanem czy Araiem .http://www.allegro.pl/item851256888_arai_vx_3_wyprzedaz.html"Stara cena 2000 !!! zł "Sorry ale nie każdego stać wywalić na sam kask 1500 zł jak i tak nie jest zawodowcem a co po niektórzy dajmy na to jeżdżą tylko sporadycznie czy weekendowo np po lesie Więc uważam że taki kask do zabawy wystarczyNie wspominając już o reszcie ubioru …Ale przyznam szczerze że powoli przymierzam się do zakupu jakiegoś lepszego kasku ale tak jak pisze takie kaski też są potrzebne tak samo zresztą jest z pozostałą odzieżą na motor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale firma nie ukrywa i nie mówi że produkuje najlepsze kaski .Moim zdaniem jest to po prostu luka pomiędzy tymi najtańszymi kaskami pokroju tornado a Shoeiem ,Nolanem czy Araiem .http://www.allegro.pl/item851256888_arai_vx_3_wyprzedaz.html"Stara cena 2000 !!! zł "Sorry ale nie każdego stać wywalić na sam kask 1500 zł jak i tak nie jest zawodowcem a co po niektórzy dajmy na to jeżdżą tylko sporadycznie czy weekendowo np po lesie Więc uważam że taki kask do zabawy wystarczyNie wspominając już o reszcie ubioru …Ale przyznam szczerze że powoli przymierzam się do zakupu jakiegoś lepszego kasku ale tak jak pisze takie kaski też są potrzebne tak samo zresztą jest z pozostałą odzieżą na motor
Jak już wspomniałem,każdy chwali to co ma....Nie posyłaj najdroższych modeli,bo są też kaski na crosa za 250-400zl Np Shark, Agv,czy Fly itp dużo lepsze od NAXA .iA napisałem wyraźnie lepiej kupić słabszy model lepszych firm i będzie bardziej wypasiony.A czy firma Naxa jest potrzebna tego nie jestem w stanie powiedzieć.Co do tańszych alternatyw to firmy jak Shoei,Shark,Nolan,Agv itp mają kaski od 350 zł co są już lepiej wykonane.I nie twierdze,że Firma NAXA coś ukrywa... Każdy i tak sobie kupi co chce,ja osobiście widziałem te cuda z tej firmy i wiem jaki to wypas..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mój kask naxa nie mam wad , poprostu po roku wnętrze się zużyło , jak kogoś stać aby co rok wydawać 200 lub więcej za naxa, to proszę...
Wnętrze można dokupić , nie trzeba nowego kasku , pozdrawiam
Bo prawda jest taka,że kaski NAXA mogą konkurować z firmami jak BOX,TORNADO,MAXX,MDS,TIGER ITP szajs do 300-400zł.Kaski są ok na jakieś skutery itp mopedy 125ccm.Lepiej wydać kilka stów więcej i kupić niższy model Shoei,Agv,Arai,Nolan,Suomy itp bo jakością,bezpieczeństwem Naxa nigdy nie dorówna takim potęgom nawet jak by wszyscy pracownicy założyli sobie konta na forach i je reklamowali.Co do ATESTU !! TO TIGER TEZ MA NAKLEJONY ATESTY HOMOLOGACJE E20 04111 A KASK W RĘKACH POŁAMIE BEZ PROBLEMU i sprzedają się dobrze.I logiczne jak bym pracował w firmie Tornado to też bym chwalił ich produkty,takie życie
Nie reklamuję firmy NAXA lecz informuje , przedstawiam fakty a nie domysły .ARAI , SHOEI to oczywiście najwyższa półka ale nie każdego na takie kaski stać ,Z całym szacunkiem nie bardzo wiesz co piszesz ,narzekasz na MDS a MDS to podpółka AGV który podajesz jako przykład solidnej firmy , BOX jest brandem firmy OXFORD popularnej w UK , TORNADO I TIGER Z CZĘSTOCHOWY to inna półka , Nie chcę z Tobą polemizować bo nie o to chodzi , każdy kupuje co lubi i na co go stać , SHOEI jest na pewno SUPER podobnie jak AUDI Q7 ale trzeba za nie słono płacić , jak Cię stać na kask za 1`000 zł -20000 zł to oczywiście warto go kupić , lepiej mieć lepszy standard jeżeli Cię na niego stać ,......
Jak już wspomniałem,każdy chwali to co ma....Nie posyłaj najdroższych modeli,bo są też kaski na crosa za 250-400zl Np Shark, Agv,czy Fly itp dużo lepsze od NAXA .iA napisałem wyraźnie lepiej kupić słabszy model lepszych firm i będzie bardziej wypasiony.A czy firma Naxa jest potrzebna tego nie jestem w stanie powiedzieć.Co do tańszych alternatyw to firmy jak Shoei,Shark,Nolan,Agv itp mają kaski od 350 zł co są już lepiej wykonane.I nie twierdze,że Firma NAXA coś ukrywa... Każdy i tak sobie kupi co chce,ja osobiście widziałem te cuda z tej firmy i wiem jaki to wypas..
SHOEI za 350 zł ? .nie widziałem .AGV za 350 zł -widziałem - tak samo wyprodukowany w CHINACH jak i NAXA , FLY ,tani UVEX ,ACERBIS KBC,NITRO,LS2 etc..ale się uwźiąłeś na NAXA .he he , Lubisz SHOEI-a ? JA TEŻ .he he .....Jak się pod tym samym kaskiem podpisze HELD ,ACERBIS lub SHIRO to Ci sie spodoba? .he, he .tylko dlatego ze firma niemiecka ,Włoska czy hiszpańska ? .nie do wiary ........pozdrawiam
Ale firma nie ukrywa i nie mówi że produkuje najlepsze kaski .Moim zdaniem jest to po prostu luka pomiędzy tymi najtańszymi kaskami pokroju tornado a Shoeiem ,Nolanem czy Araiem .http://www.allegro.pl/item851256888_arai_vx_3_wyprzedaz.html"Stara cena 2000 !!! zł "Sorry ale nie każdego stać wywalić na sam kask 1500 zł jak i tak nie jest zawodowcem a co po niektórzy dajmy na to jeżdżą tylko sporadycznie czy weekendowo np po lesie Więc uważam że taki kask do zabawy wystarczyNie wspominając już o reszcie ubioru ?Ale przyznam szczerze że powoli przymierzam się do zakupu jakiegoś lepszego kasku ale tak jak pisze takie kaski też są potrzebne tak samo zresztą jest z pozostałą odzieżą na motor
I tu kolega ma rację , NAXA ma być alternatywa dla motocyklistów którzy nie maja za dużo pieniędzy na NAPRAWDĘ WYPASIONE KASKI , Czy jest sens płacić więcej za ten sam kask ale z innym brandem firmie zachodniej? . chyba nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SHOEI za 350 zł ? .nie widziałem .AGV za 350 zł -widziałem - tak samo wyprodukowany w CHINACH jak i NAXA , FLY ,tani UVEX ,ACERBIS KBC,NITRO,LS2 etc..ale się uwźiąłeś na NAXA .he he , Lubisz SHOEI-a ? JA TEŻ .he he .....Jak się pod tym samym kaskiem podpisze HELD ,ACERBIS lub SHIRO to Ci sie spodoba? .he, he .tylko dlatego ze firma niemiecka ,Włoska czy hiszpańska ? .nie do wiary ........pozdrawiam
Człowieku proszę Cię skończ opowiadać bzdety.Jeśli nie widziałeś Shoei za 350-400zł to się porozglądaj poza firmę NAXA.Mogę Cię zasypać modelami AGV/NOLAN/SHOEI/SHARK modele 08/09r I KAŻDY POWTARZAM KAŻDY Z NICH BĘDZIE LEPIEJ WYKONANY NIŻ NAJLEPSZA NAXA na rynku jaką wyklepiecie !!A czy kask jest produkowany w Chinach czy Rumuni bez znaczenia takie firmy nie pozwolą się jak wasze na robienie tandet..Fabryki motocyklowe wlk 4 Japoni też są rozsypane po świecie co nie znaczy ze Honda z Hiszpanii będzie gorsza Tak jak mówiłem Ty nie chwalisz NAXA Ty nimi żyjesz bo dają Ci chleb i informujesz tylko jaka ta firma ma plusy Ps.zanim wymienisz środek w Shoei to kask będzie miał z 10 lat to nie co Naxa co sezon nowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens płacić więcej za ten sam kask ale z innym brandem firmie zachodniej? . chyba nie
Czy jest sens ?? Nie po co ?? To samo pytanie czy jest sens kupować Yamahę Virago jak można mieć super wypasiony KING WAY ??Czy jest sens kupować 600RR jak można mieć super wypas BAJ AJ itp..??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze można dokupić , nie trzeba nowego kasku , pozdrawiam
Sprzedaje kaski firmy Shark, jak klientowi zaczęła pękać wyściółka w kasku to został zareklamowany, reklamace uznano i wyściółka została wymieniona - tym się różnią markowe kaski, nie mam mowy o tym aby po 1 roku nawet bardzo intensywnego użytkowania wyścółka "zużyła się".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę link do nieużywanego Shoeia do 400 zł.
Handluje w sklepie nie na allegro..Zapraszam od 9-17.Napisz na gg podeśle Ci linka z adresem.Z Shoei do wyboru modele:RAID/Z-ONE/XR800/XR900/S20/RJ AIR 2/AGV- K3/S4/AIRTECH/ORAZ MASE INNYCH MODELI K-SERIES...SHARK S500 AIR/RSV ITDNOLAN MODELE N62 GRAFIC/FAIRLAND/AIM/MYSTIC/RACER/LEGEND/N-ANGEL ITP.Kaski BOX/MDS jak to określić super wypasione duble D,wyjmowana wyściółka super malowania prawie jak w NAXA OD 150zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku proszę Cię skończ opowiadać bzdety.Jeśli nie widziałeś Shoei za 350-400zł to się porozglądaj poza firmę NAXA.Mogę Cię zasypać modelami AGV/NOLAN/SHOEI/SHARK modele 08/09r I KAŻDY POWTARZAM KAŻDY Z NICH BĘDZIE LEPIEJ WYKONANY NIŻ NAJLEPSZA NAXA na rynku jaką wyklepiecie !!A czy kask jest produkowany w Chinach czy Rumuni bez znaczenia takie firmy nie pozwolą się jak wasze na robienie tandet..Fabryki motocyklowe wlk 4 Japoni też są rozsypane po świecie co nie znaczy ze Honda z Hiszpanii będzie gorsza Tak jak mówiłem Ty nie chwalisz NAXA Ty nimi żyjesz bo dają Ci chleb i informujesz tylko jaka ta firma ma plusy Ps.zanim wymienisz środek w Shoei to kask będzie miał z 10 lat to nie co Naxa co sezon nowy
SHOEI za 350 zł ? jaki model ? i jak cena wizjera jeżeli się porysuje w przyszłości ?. połowę ceny kasku NAXA., Nie każdego na to stać.Podobnie cena wyściółki jest też inna ..ale .o czym ty mówisz > SHOEI to :"LEXUS" .,a nasza NAXA to "FIAT " A co do kasków NAXA to sobie zobacz -NAXA F1 to :www.allegro.pl/item838318798_kask_shiro_sh_816_tiger_integralny_rozm_xl.html lub http://cgi.ebay.de/Held-Motorrad-Helm-Inte...#ht_1815wt_1136NAXA FO to: http://cgi.ebay.co.uk/Concor-Flip-Up-Helme...#ht_4209wt_1028NAXA S4 to: http://cgi.ebay.it/Casco-jet-ACERBIS-con-v...e3#ht_989wt_728itp. itd - to nie takie byle co jak Ty twierdzisz .......HELD ,ACERBIS ,SHIRO ........to nie SHOEI oczywiście, ale znane szanowane firmy .jak widzisz te same kaski co NAXA..... nie namawiam nikogo na zakup NAXA ale informuje zainteresowanych obiektywnych motocyklistów ...Oczywiście jeżeli kogoś stać na SHARK ,NOLAN ,SHOEI to powinien kupować lepsze ..ale to norma w życiu , iść do przodu ...nie można wprowadzać jednak zakłamania tak jak Ty.....jest także norma że potrzebne są towary tańsze i droższe - to klient decyduje ile i na co chce wydać ..tak samo jak i oczywiste jest to iż od tańszego produktu nie można wymagać tej samej jakości co produktu z najwyższej półki .........myślę ze już wystarczy informacji z mojej strony , natomiast pojawia się pytanie dlaczego tak usilnie narzekasz na firmę NAXA? , czyż byś był z konkurencji ? ..he he pozdrawiam wszystkich rozsądnych -obiektywnych motocyklistów
Sprzedaje kaski firmy Shark, jak klientowi zaczęła pękać wyściółka w kasku to został zareklamowany, reklamace uznano i wyściółka została wymieniona - tym się różnią markowe kaski, nie mam mowy o tym aby po 1 roku nawet bardzo intensywnego użytkowania wyścółka "zużyła się".
szanowna OLU .A kto mówi że NAXA nie wymieni? ...Jak widać reklamacje zdarzą się wszędzie , w SHARK-u też.Mam pytanie po jakim czasie była reklamacja ?..Co do reklamacji , jeżdżę też motocyklem , jestem motocyklista i wiem coś na też wad kasków AGV , CABERG etc .. nie ma rzeczy niezniszczalnych .oczywiście od kasku za zupełnie inne pieniądze można wymagać dużo więcej , JA nie polemizuje z faktem iż kaski z innej półki są lepsze - porównujcie NAXA do kasków z tej samej półki nie do innej klasy ...oczywiste jest ze AUDI jest lepsze od FIAT itp.......ale FIAT tez jest potrzebny i bezpieczny
Handluje w sklepie nie na allegro..Zapraszam od 9-17.Napisz na gg podeśle Ci linka z adresem.Z Shoei do wyboru modele:RAID/Z-ONE/XR800/XR900/S20/RJ AIR 2/AGV- K3/S4/AIRTECH/ORAZ MASE INNYCH MODELI K-SERIES...SHARK S500 AIR/RSV ITDNOLAN MODELE N62 GRAFIC/FAIRLAND/AIM/MYSTIC/RACER/LEGEND/N-ANGEL ITP.Kaski BOX/MDS jak to określić super wypasione duble D,wyjmowana wyściółka super malowania prawie jak w NAXA OD 150zł
Twoje słowa : "Handluje w sklepie nie na allegro..Zapraszam od 9-17." Jak widać REKLAMUJESZ to co sprzedajesz i dlatego NIE JESTEŚ obiektywny .i sprawa się " SYPŁA" .he he - no to wszystko jasne ...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale to powoli staje się śmieszne to tak jak by wejść Do salonu Bentleya z portfelem na Volkswagena …Ludzie dajcie żyć tej firmie co się jej tak uczepiliście (bo jest nowa ) Moim zdaniem cena jest adekwatna do produktu i oczekiwań .I wydaje mi się że ci wielcy obrońcy tych markowych kasków tak naprawdę kierują się tylko tym co słyszeli najlepszy to Shoei czy Nolan itd. w końcu wszyscy motocykliści na forach tak twierdzą więc tak trzeba krakać jak wrona …I ok jest to górna półka jeżeli chodzi o produkty ale dla czego tak czepiacie się firmy która jasno przedstawia sprawę cena = jakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje słowa : "Handluje w sklepie nie na allegro..Zapraszam od 9-17." Jak widać REKLAMUJESZ to co sprzedajesz i dlatego NIE JESTEŚ obiektywny .i sprawa się " SYPŁA" .he he - no to wszystko jasne ...........
Reklamuje to co sprzedaje ?? Hahahah człowieku handluje kilkunastoma firmami kasków...Nawet Tiger czy Tornado...Co do szybek Shoei są od 90 paru zł zależnie od modeli ,Shark jeszcze taniej.``Sprawa się sypła mam być obiektywny`` ?? Po prost miałem okazje sprzedawać kaski Naxa ale jak je zobaczyłem i ta cena to szczerze wolałem wybrać do Sklepu MDS i BOX bo za 180-250zł mogę klientom zaoferować podobny kask z duble D,wyjmowana wyściółką co najważniejsze nie psują się jak Naxa u tych ziomali co sie na to nacięli... Nie mam 10 lat aby się tu z Tobą więcej kłócić.Bo jak już mówiłem..Naxa to Twoje życie i Twój chleb więc...Zawsze będzie ok..Pozdrawiam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdżę w NAXIE 2-gi sezon i w zasadzie jestem zadowolony. Zapłaciłem za niego nie całe 3 stówki. Wyściółka wyjmowana. Różne kolory szyb dostępne od ręki za 45zł.Przeżył już jeden poważny wypadek i po za zarysowaniami nic mu nie jest (zaraz sie odezwię kupa głupiomądrych co mi karze kask po wypadku wymieniać - tak wiem ale to moja głowa a po za tym teraz to już jest mój szczęśliwy kask hehe)Na ten sezon będę go zmieniał. Chciałem już w tym ale przejechałem się w paru modelach w przedziale cenowym powiedzmy 500-800zł i w zasadzie w komforcie jazdy nie ma różnicy a o od wielu kasków był nawet cichszy więc jak zmieniać to już na taki powyżej tysiaka trzeba.Jedno na co trzeba zwrócić uwagę to rozmiar. Trzeba brać jeden rozmiar mniejszy bo kask szybko robi się luźny i nie wraca do pierwotnego stanu nawet po praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno na co trzeba zwrócić uwagę to rozmiar. W zasadzie trzeba brać jeden rozmiar mniejszy bo kask szybko robi się luźny i nie wraca do pierwotnego stanu nawet po praniu.
no tak.. jak masz rozmiar L to musisz na wiosne kupic S zeby w wakacje miec M, a w 2im sezonie w koncu upragnione L hehehe...super.Jak napisal Martines.. Lepiej kupic boxa czy mds i miec tez tanio a dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak.. jak masz rozmiar L to musisz na wiosne kupic S zeby w wakacje miec M, a w 2im sezonie w koncu upragnione L hehehe...super.Jak napisal Martines.. Lepiej kupic boxa czy mds i miec tez tanio a dobrze
ale Ty masz chyba problem z czytaniem ze zrozumieniem.Skoro piszę, że trzeba brać rozmiar mniejszy tzn ze masz XL to bierzesz L jak L to bierzesz M.Gdzie Ty masz jeden rozmiar pomiędzy L i S Takie pisanie dla pisania a i tak nic do tematu to nie wniosło. Ja w dupie mam tą całą NAXE i jej PR i naprawdę nie zależy mi reklamowaniu tej marki, ale nie lubię jak ktoś robi sobie taki kabaret z mojego posta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamuje to co sprzedaje ?? Hahahah człowieku handluje kilkunastoma firmami kasków...Nawet Tiger czy Tornado...Co do szybek Shoei są od 90 paru zł zależnie od modeli ,Shark jeszcze taniej.``Sprawa się sypła mam być obiektywny`` ?? Po prost miałem okazje sprzedawać kaski Naxa ale jak je zobaczyłem i ta cena to szczerze wolałem wybrać do Sklepu MDS i BOX bo za 180-250zł mogę klientom zaoferować podobny kask z duble D,wyjmowana wyściółką co najważniejsze nie psują się jak Naxa u tych ziomali co sie na to nacięli... Nie mam 10 lat aby się tu z Tobą więcej kłócić.Bo jak już mówiłem..Naxa to Twoje życie i Twój chleb więc...Zawsze będzie ok..Pozdrawiam...
Jesteś sklepem konkurencją dla współpracującego z nami sklepu MOTO MODA w Miasteczku Śląskim , nawet Byłeś tam ostatnio " na zwiady " , Co do Twoich słów :" Po prost miałem okazje sprzedawać kaski Naxa" - to nieprawda , nie współpracujemy ze wszystkim firmami, gdyż dajemy terenowe/regionalne wyłączności i Twój sklep niestety nie ma możliwości nawiązania z nami współpracy .tak więc powody do narzekania na firmę NAXA są jasne , skoro nie możesz być naszym klientem - to nas narzekasz ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś sklepem konkurencją dla współpracującego z nami sklepu MOTO MODA w Miasteczku Śląskim , nawet Byłeś tam ostatnio " na zwiady " , Co do Twoich słów :" Po prost miałem okazje sprzedawać kaski Naxa" - to nieprawda , nie współpracujemy ze wszystkim firmami, gdyż dajemy terenowe/regionalne wyłączności i Twój sklep niestety nie ma możliwości nawiązania z nami współpracy .tak więc powody do narzekania na firmę NAXA są jasne , skoro nie możesz być naszym klientem - to nas narzekasz ......
Moto Moda hahaha ..I Ty mówisz o firmie NAXA a kaski sprzedajesz w jakimś gospodarczym..Hahaha !! ja byłem na zwiadach ??Dziennie jestem po 1000szt Naxa ;D Ciekawe kiedy jak od 9-17 jestem w sklepie ale to dobre,koleś co sprzedaje po godzinach kaski w czymś co trudno nazwac sklepem zakłada konto na forum i mówi o produkcji kasków masakra za kogo ludzie się tu podają na forum..;) Zapodaj kilka fotek Firmy,sklepu co prowadzisz...Tylko nie fikcji z google Ps a ja w szopie z świstakami produkuję nowe R1 itp... Naprawdę pisz co chcesz bo nie mam już słów..Koniec tematu z mojej str. Pozdrawiam i życzę mnóstwo sprzedaży wypasionych Naxa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.