Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam, ale nie Datatool, tylko taki za 150 zeta, co czasem jest na allegro (produkuje je znajomek z Krakowa).Jak sie go dobrze skalibruje, to nie wyswietla glupot. Dluzszy czas trwa tylko pojawienie sie 1 po ruszeniu, potem zmiana jest natychmiastowa i sie nie myli.Dla mnie bardzo przydatny bajer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wyswietlacz w Fz6 i działa swietnie nie pokazje zadnych błednych informacji działa bez problemów .. w tym modelu montaż dosc prosty zasilanie obroty luz wszystko w jednym miejscu ( nie w module...tam palcy nie wkładaj) załozylem w 2 godziny teraz wystarczyło by pół szybkie zmiany bez problemu redukcja biegu w dół opoznienie 2 sek ok na wyswietlaczu do turystyki jak znalazł zawsze wiesz na jakim zasuwasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=...ietlacz+bieg%F3Osobiście kilka dni temu skorzystałam z usług tego gościa, ale wyświetlacz czeka jeszcze na montaż w moto, więc nie jestem, póki co, w stanie wyrazić opinii o tym, jak się sprawuje. Widziałam, jak chłopak go robił i muszę stwierdzić, że starał się bardzo Uważam, że wyświetlacz biegów to fajny dodatek. O ile nie mam problemów ze zmianą biegów w trasie, to po ewentualnym gwałtownym hamowaniu do zatrzymania włącznie (i niewyrobieniu się z redukcją) zdarza mi się szukać 1-ki , więc stąd pomysł zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TYM forum jest dość dokładnie opisane jak zrobić taki wyświetlacz, o ile ma się odpowieni czujnik biegu neutralnego. Jeden gość sprzedawał chyba za 50 zł gotowe zestawy z instrukcją, więc trochę taniej niż na allegro.
aktualnie wykonuje drugi taki dla siebie. Jeśli ktoś lubi się bawić i nie boi się przeróbki czujnika luzu to moge podarować część elektroniczną. PW. ale najpierw niech się zapozna z tamtym działem. U mnie koszt wykonania wskaźnika biegu który nie ma prawa przekłamywać zamknie się w ok 20zł. ale zabawy jest w H a te ynteligentne... też dobre, bo sie szybko instaluje i nie ingeruje zbytnio w instalację eny way warto mieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=...ietlacz+bieg%F3Osobiście kilka dni temu skorzystałam z usług tego gościa, ale wyświetlacz czeka jeszcze na montaż w moto, więc nie jestem, póki co, w stanie wyrazić opinii o tym, jak się sprawuje. Widziałam, jak chłopak go robił i muszę stwierdzić, że starał się bardzo Uważam, że wyświetlacz biegów to fajny dodatek. O ile nie mam problemów ze zmianą biegów w trasie, to po ewentualnym gwałtownym hamowaniu do zatrzymania włącznie (i niewyrobieniu się z redukcją) zdarza mi się szukać 1-ki , więc stąd pomysł zakupu.
Wydaje mi sie ,ze w opisanej przez Ciebie sytuacji to taki wyswietlacz sie nie sprawdzi.Przy porownywaniu predkosci obrotowej silnika i kola-a tak to chyba dziala-w teorii powinien zawsze po zatrzymaniu pokazywac luz-niezaleznie na jakim biegu stanelas.Uwazam jednak ,ze przydaje sie taki wyswietlacz chocby po to zeby nie szukac 7-go biegu.Jakby nie mowic fajna rzecz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k ben, czyli ingerować trzeba w którym miejscu?Zdejmjesz boczki bak wyswietlacz pod szybe kable w rame zasilanie z mialem z postoju(anglik jak przekrecisz swieca postoje) luz ,obroty i wszystko masz pod bakiem przy siedzeniu (nie w module ) moto mam akurat rozebrane wysle ci fotke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ,ze w opisanej przez Ciebie sytuacji to taki wyswietlacz sie nie sprawdzi.Przy porownywaniu predkosci obrotowej silnika i kola-a tak to chyba dziala-w teorii powinien zawsze po zatrzymaniu pokazywac luz-niezaleznie na jakim biegu stanelas.Uwazam jednak ,ze przydaje sie taki wyswietlacz chocby po to zeby nie szukac 7-go biegu.Jakby nie mowic fajna rzecz.
z tego co czytalem na tym drugim forum gdzie wszystko jest ladnie opisane to wyswietlacz bedzie dzialal. Pod warunkiem, ze jest zrobiony poprzez przerobienie czujnika luzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyswietlacz biegów to tylko GIPro. najlepsze na rynku. dodatkowo dla motocykli suzuki posiada wbudowane TRE co daje zdjecie blokady predkosci i momentu obrotowego. na pewno sie nie myla co czasem sie zdaza sie w acumenach jak kupic to cos konkretnego a nie jakies rzeżbytu przyklad:http://moto.allegro.pl/item762295115_wyswi...ronics_s02.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam, ale nie Datatool, tylko taki za 150 zeta, co czasem jest na allegro (produkuje je znajomek z Krakowa).Jak sie go dobrze skalibruje, to nie wyswietla glupot. Dluzszy czas trwa tylko pojawienie sie 1 po ruszeniu, potem zmiana jest natychmiastowa i sie nie myli.Dla mnie bardzo przydatny bajer.
zgadza sie mam taki sam i polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.