Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Drżyjcie Dzapsy - Nadchodzi Nowy Król


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej uwazam ze to swietny sprzet turystyczny ale nie gloryfikujcie tej marki.
Nikt tu niczego nie gloryfikuje , pioszemy tylko że BMW UBER ALLES !!! Swoją drogą ciekawe jak tam będzie z sprzedażą tysiączki na wiosnę ,bo jeszcze narazie mamy sezon na slizganie nie jeźdzenie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odświeżam !No przyznawać sie mi tu grzecznie ! Komu po gówce chodzi kupowanie "motóra z firmy dla emerytów" , BMW R 1000 SS ?? Świat pieje z zachwytu . Nie żebym miał jakąś tam satysfakcję , no ale ............ a nie mówiłem Ten sezon będzie bardzo ciekawy ps.Jak ktos chce jeszcze się załapać i kupić , to zapisy proszę kierować na moje PW . Zostało już tylko 666 sztuk na Polskę .Wszystkie mam już w piwnicy i systematycznie codziennie wywożę je furmanką na bajzel . !!!! OSTATNIE SZTUKI W OFERCIE !!!!! !!!!! CHROMOWANY KLUCZYK GRATIS !!!! !!!! OLEJ i Frytki w kształcie śmigła , za dopłatą jedynie 666 EURO dla pierwszych 300 Frajerów !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś fabryczny zespół BMW WSBK nic ostatnio nie pokazał Szefowie raczej nie pieją z zachwytu
Raz, ze BMW przystapilo do wyscigow w zeszlym sezonie, czego wiec oczekiwac ? O ile Ducati czy inni startuja od lat, maja wiec i inne doswiadczenia. Pozatym, nie sama maszyna wygrywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz, ze BMW przystapilo do wyscigow w zeszlym sezonie, czego wiec oczekiwac ? O ile Ducati czy inni startuja od lat, maja wiec i inne doswiadczenia. Pozatym, nie sama maszyna wygrywa.
Corser to przecież profesor wyścigów Xaus trocha gorzej ...Tak jak pisze tłusty Aprilia lepiej se radzi , a niespodzianką łikendu został Checa śmigający satelickim dukatem - piknie objechał w 2 wyścigu fabryczne zespoły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW ogranicza obroty przez pierwsze 1000 km do 9k RPM. Na przeglądzie po pierwszym 1000 km blokada zostaje zdjęta. Scott Grimsdall z BMW twierdzi "Nie przewidujemy żadnych problemów z motocyklami drogowymi, jest to tylko środek zapobiegawczy. BMW jest ostrożne z tym motocyklem, ponieważ jest to nowa konstrukcja, także silnik wykonany jest z nowych materiałów." źródło: ashonbikes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scott Grimsdall z BMW twierdzi "Nie przewidujemy żadnych problemów z motocyklami drogowymi, jest to tylko środek zapobiegawczy. BMW jest ostrożne z tym motocyklem, ponieważ jest to nowa konstrukcja, także silnik wykonany jest z nowych materiałów." źródło: ashonbikes
He, he, powiedzmy, ze tez tak myslalem. Niestety moja pierwsza " K " oddalem bo miala jedna wade - gasla na wolnych obrotach gdy stalem na swiatlach. Zycie nauczylo mnie jednago, nie kupuj BMW przed liftingiem lub w ciagu pierwszych dwoch lat od zaczecia produkcji. Niewatpliwie i 1000 RR bedzie rewelacyjnym motocyklem, ale za dwa lata. ( Jak mu wyeliminuja choroby wieku dzieciecego ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada slicznie choc faktycznie w pierwszym roku produkcji kupic takie cus to wielka ekstrawagancja.Licze na jakies jazdy tym sprzetem i choc sceptycznie podchodze do marki to wydaje mi sie ze w czasach jakie mamy inwestorzy wiedza co robia.Osobiscie mysze nad k1200 bardzo powaznie i pewnie lada chwila sie pojawi. Do tego gleboko gdzies mam teorie ze bmw jest dla bogatych emerytow. Wlasnie takim emerytem mam zamiar byc a jak komus to nie pasi to moze latac po posredniakach i odbierac zasilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego gleboko gdzies mam teorie ze bmw jest dla bogatych emerytow. Wlasnie takim emerytem mam zamiar byc
Ino że to cza być właśnie nadzianym , nie ino emerytem . No ale po tyj akcyji z SE to chyba nie bydzie problemów z wpisowym ? Bo jo wom dziadku już załatwioł darmowe miejsce na parkingu przed naszym domem emeryta i laska ( tako drewniano ) cobyście poradzili potem z parkingu do baru poczłapać . Jeszcze coś miołem powiedzieć ....... ale zapomniołem , u nos emerytów to normalne .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by nie gadać - cud miód.... na łoglądać się przez kupa czasu jak cię rżną, potem lekko do faszystkowsku powspominać jak to sie było pierwszym, kiedy po saharze się jezdziło; żeby potem, zerżnąć od japońców ( pseprasam - skopiować) zgrubsza jak się da; oczywista ulepszając przy okazji ( bo to gebelsowski naród) ... - ....i..jest problem...trza zeby kierowcy jeszcze nadażali za ta piękną bestyją. NIech żyje nowy król !!na koniec mojej wypowiedzi Szanowne Panie i PanowieZik ( dla wtajemniczonych 88) i do widzenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to japonczycy sa znani z tego ze kupowali
No właśnie . Jak Niemcy już robili motocykle to Japońce jeszcze byli na etapie ostrzenia swoich dużych scyzoryków . Ta Baśka również wprowadza masę rewolucyjnych rozwiązań . A co niby zerżnęli z Japońców ?? Dwa koła ?? Niską wagę ?? Moc ?? Litości ......Kriss , jeżeli chodzi o zżynanie z Dzapsów to akurat biorąc pod uwagę reaktywowaną markę na jakiej wozisz swoje 4 litery to raczej nie powinieneś podnosić tej kwestii .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalizujac dalej widze tutaj sprzecznosc. to japonczycy sa znani z tego ze kupowali licencje z usa i europy i robili z tego nowa jakosc. tak powstala cala japonska elektronika.jak sony zaczynalo z telefonami komorkowymi to kupilo licencje simensa s10. powstal jakis sony 2000 (jakos tak). mialem ten telefon i w porowaniu do simensa byl o klase dalej, tyle ze w podobnym ksztalcie.Jezeli teraz niemcom udalo sie poprawic japonski motocykl to znaczy ze japonce zaspali.
Zgrubsza się zgodze z Tobą.. tyle że nie japońce zaspali tylko teraz Bayerowskie Zakłady Moto przegoniły wszyskich razem od Suszi :'),Znając realia to pewnie testują już dawno podobny sprzet do bemki tylko ze mają chwilowo za dużo na magazynie obecnego dziadostwa do sprzedania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie . Jak Niemcy już robili motocykle to Japońce jeszcze byli na etapie ostrzenia swoich dużych scyzoryków . Ta Baśka również wprowadza masę rewolucyjnych rozwiązań . A co niby zerżnęli z Japońców ?? Dwa koła ?? Niską wagę ?? Moc ?? Litości ......Szanowny Kolego nie mówie od BMW jako o całości produkowanych modeli, a jedynie o hard tricku z sportowym modelu bmw s1000rr i bazowaniu na technologi skośnych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie czy tylko u polakow jest taka zacietość o obrone marki...mnie to osobiscie wali czy jezdze hondą, suzuki, kawasaki, bmw czy hajpingciang.Wazne zeby w 100% spelnialo moje oczekiwania i zeby bylo niezawodne.od jakiegos czasu wybierajac maszyne kieruje sie tym jak mi sie nią jeździ.mialem gsxr i mimo nadmiaru mocy zawiodl moje oczekiwania w prowadzeniu sie (do wczesniejszego bladego), teraz mam bladego i zastanawialem sie nad zajebista R1 nowa ale jednak wygodniejszy dla mnie jest blady itp itd..Wydarzenia ostatnich lat to:2008- nowy fajer - poręczność 600tki i moc litra2009 - R1 - nowy silik, nowa technologia rodem z motogp2010- BMW 1000RR - reaktywacja bmw, swietne osiągi i rewelacyjne prowadzenie..w tym roku wiem ze kilku moich znajomych przetestuje nowe bmw i zachoruje na ten model...Wiek dzieciecy - wiadomo... jest nowosc, itp itd (przyklad brania oleju w bladym 2008 i jakos fani marki honda i tak twierdza ze honda jest najlepsza ) ale jak bmw wyelimuje po 1 sezonie latania wady, to bedzie igit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie czy tylko u polakow jest taka zacietość o obrone marki...
Zapewniam cię że nie Wiesz jakie sprzęty wygrały w Niemieckim Motorradzie na najlepszy motocykl roku ?? W wszystkich kategoriach były to .............no zgadnij ......no ...........no właśnie te o których myślisz Czujesz ?? We wszystkich kategoriach !! ( rzeczywiście są najlepsze , ale w moich ustach to nie brzmi chyba za obiektywnie ) A Angole ?? Zapytaj takiego jakie sprzęty są najlepsze . Bielizna, of course ! Tym to śmieszniejsze że pod Ace Cafe ani razu Triumpha nie widziałem . To co że nowe Angliki z starymi wspaniałymi trampkami mają tyle wspólnego co Doda z Judas Priest. Liczy się ta mała flaga klejona na każdym biku A już mistrzostwo świata to hAmerykańcki Patriotyzm . Nawet nie trzeba marki wymieniać . Każdy naród ma swoje za uszami w tej materii . My Polacy niestety nie mamy swojej CudMAszyny , więc jest tak jak jest , czyli ciekawie moim zdaniem .Wojny Markowe będą i nic tego nie zmieni .Powiem więcej - są potrzebne ( moim zdaniem ) bo tworzą klimat . Może to kontrowersyjna teza , ale tak właśnie myślę .
mnie to osobiscie wali czy jezdze ..... bmw czy hajpingciang......... i zeby bylo niezawodne.
Tazz , jo cie prosza , nie blużnij
2010- BMW 1000RR - reaktywacja bmw, swietne osiągi i rewelacyjne prowadzenie..w tym roku wiem ze kilku moich znajomych przetestuje nowe bmw i zachoruje na ten model...Wiek dzieciecy - wiadomo... jest nowosc, itp itd (przyklad brania oleju w bladym 2008 i jakos fani marki honda i tak twierdza ze honda jest najlepsza ) ale jak bmw wyelimuje po 1 sezonie latania wady, to bedzie igit
No i to jest właściwe podejście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.