Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Yamaha V-max 2009


cybek1984

Rekomendowane odpowiedzi

Chialem usłyszeć jak wam się widzi nowa 200 konna Yamaha V-Max dość obszerny artykuł jest w marcowym motocyklu (zainteresowanym moge wkleić skan) imponuje zdecydowanie osiągami testującym udało się zejść od 0 do setki w 2,7 s a do 200 w nieco ponad 8s przy czym wcale nie jest najlżejsza waży 314kg co ciekawe nawet hayabusa 400 konna osiagnela gorsze wyniki ze wzgledu na slizgajacy sie tylni laczek, osobiscie poza wynikami średnio mi się podoba jeśli idzie o wygląd w tej cenie (oglądałem nówke na gostyni w salonie 90 tys zł i juz była sprzedana ) wolałbym na pewno jakiegoś harleya ale swoją drogą 90 tys za motor trzeba miec niezle zryty beret zeby dac tyle za 2 koła, lub po prostu spać na hajsie.zdjęciehttp://img6.imageshack.us/my.php?image=yam...70038853zr2.jpghttp://img6.imageshack.us/img6/8703/yamahavmax170038853zr2.jpghttp://img6.imageshack.us/img6/yamahavmax170038853zr2.jpg/1/w800.pngprezentacjahttp://www.motovideo.liiil.pl/Yamaha/V-Max...V-Max-2009.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V-Max to motocykl który zawsze i wszedzie robi wrażenie,przejechałem sie kiedys modelem z 1998r i do dzisiaj to pamietam,nieporównywalny,cudowny poprostu bajka..nowy to już inna bajka ale kupie go kiedyś jako dziesieciolatka i ujarzmie bestie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to godna kontynuacja legendy. Co do tych 200 km/h to można i więcej pod warunkiem, że dasz radę na 400 metrach I tak pewnie znajdą się tacy którzy "lekko" zaingerują w elektronikę i sprawdzą ile to pójdzie na odcinku nieco dłuższym niż te magiczne 400m ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to godna kontynuacja legendy. Co do tych 200 km/h to można i więcej pod warunkiem, że dasz radę na 400 metrach I tak pewnie znajdą się tacy którzy "lekko" zaingerują w elektronikę i sprawdzą ile to pójdzie na odcinku nieco dłuższym niż te magiczne 400m ;)
Podobno zdjęcie elektronicznego kagańca jest łatwe i szybkie w wykonaniu, amerykańce po sciągnięciu blokady rozpędzili nowego VMAX-a do 162mph (~260km/h) oczywiście na hamowni Szkoda, że nie przewidzieli jazd testowych nowym Vmaxem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałbym na pewno jakiegoś harleya ale swoją drogą 90 tys za motor trzeba miec niezle zryty beret zeby dac tyle za 2 koła, lub po prostu spać na hajsie.
O zrytym berecie nic ci nie powiem , ale o 90tyś coś tam ci skrobne. Ile wg ciebie można jeszcze dać za motor a ile już nie ? Masz taką granicę ? Na pewno jak większość z nas - ekonomiczną .Ale są tacy dla których cena nie ma żadnego znaczenia , chcą coś i kupują bo się podoba i tyle .Są też tacy ( do których ja się zaliczam ) dla których nie ma znaczenia ile się wywaliło kasy na sprzęt , oceniam człowieka nie jego portfel. To że ty możesz wywalić max 15 kobli na motor nie znaczy ,że inni też tak postrzegają temat , więc nie obrażaj , bo widzę po twoich kilku postach , że bardzo łatwo ci to przychodzi . Może jakiś MODERATOR by się tym zainteresował i cię przywołał do pionu . A do V-max,a - dla mnie to ta sama zorta co francuskie samochody , pokrak i tyle , podpaliłbym to i patrzył jak skwierczy .Ale są tacy dla których jest piękny i takim .................... gratuluję pozytywnego podejścia do świata.
Według recenzji testujących czy to w czasopismach, czy też internecie, nowy Vmax skręca dużo lepiej niż jego poprzednik.
poprzedni nie skręcał wcale , a w tym już trochę ( ale tylko trochę) się poprawiło . To nie jest motor do skręcania !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny raz mnie prowokujesz kolego nie bede reagowac na to powiem tylko tyle nie mialem zamiaru nikogo obrazac wydaje mi sie ze 90 tys to po prostu za DUZO JAK ZA TEN motor (zreszta za kazdy tez bo dla mnie osobiscie to przesada i moge miec prawo do takiego zdania) i ze za ta cene mozna by kupic cos lepszego a moderator to powinien sie zajac twoimi zaczepkami i faszystowskim avatarem jakos wczesniej kiedy napisalem posta nie przeszkadzala ci jego tresc, dlatego proponuje zakonczyc ta dyskusje bo nie prowadzi ona do niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
wolałbym na pewno jakiegoś harleya ale swoją drogą 90 tys za motor trzeba miec niezle zryty beret zeby dac tyle za 2 koła, lub po prostu spać na hajsie.
Dlaczego wyrazajac swoja opinie obrazasz innych?Zryty beret to ty masz skoro nie potrafisz zrozumiec, ze sa tacy ludzie dla ktorych te moto moze byc marzeniem i beda dazyli do tego aby je posiadac bez wzgledu na cene.Sa ludzie, ktorzy posiadanie motocykla i jazde nim traktuja z najwyzsza powaga, poswieceniem, pasja i wybieraja taki motocykl jaki im sie podoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze tak uwaza to jego sprawa, urazony moze sie poczuc ten kto rzeczywiscie ma 90 tys zl zeby za Vmaxa zaplacic. Ale ta opinia sie tyczy tylke tych ludzi, czyli jaieś 10% naszego spoleczenstwa.ale kogo juz stac na ten motor ten nie bedzie sie przejmowal jego opinia, i dziwi mnie jak ludzie tak mocno biora do serca kazda wypowiedz, opinie nie majac zadnaego dystansu do czyjes opini. i nie martwcie sie o tych ktorych stac, wielcy obroncy uciesnionej mniejszosci narodowej ktorych stac na Vmaxa.Wiecej dystansu i humoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze tak uwaza to jego sprawa, urazony moze sie poczuc ten kto rzeczywiscie ma 90 tys zl zeby za Vmaxa zaplacic. Ale ta opinia sie tyczy tylke tych ludzi, czyli jaieś 10% naszego spoleczenstwa.ale kogo juz stac na ten motor ten nie bedzie sie przejmowal jego opinia, i dziwi mnie jak ludzie tak mocno biora do serca kazda wypowiedz, opinie nie majac zadnaego dystansu do czyjes opini. i nie martwcie sie o tych ktorych stac, wielcy obroncy uciesnionej mniejszosci narodowej ktorych stac na Vmaxa.Wiecej dystansu i humoru
Wlasnie, wiecej dystansu.Mozna wyrazic swoja opinie nie obrazajac przy tym innych twierdzac, ze maja "niezle zryty beret".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.