Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Komis Motocyklowy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Znam ten sprzęt, wszystko ok, ostatni właściciel dba o sprzęt.W niemczech bogaty małolat tym jeździł, a później ojciec tego dzieciaka, są rachunki z ASO Kawasaki z Berlina i wszystkie przeglądy TUV do wglądu.1,5 tys. km temu sprzęt miał duży serwis za 1200 zł z wymianą rozrządu, napinacza, gaźniki-zawory, klocki przód i tył, ogólnie sprzęt mocno porobiony, doinwestowany. Przed sezonem nowe opony za 850 zł założone.Chłopak nie ma czasu na jazdę, stąd sprzeda sprzęt za 1900 zł.Ubezpieczenie, przegląd wszystko ważne. Sprzęcik cały czas garażowany. Jeszcze jakieś część stare ma, to pewnie dorzuci i z 4 litrowej bańki Motula 300V został praktycznie litr oleju na dolewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

niezbyt śmieszny ... bez komentarza...Edit: .... zależy mi na ocenie ludzi którzy znają się na motocyklach i potrafią mi wskazać na co powinienem zwrócić uwagę przy oglądaniu danego motocykla, lub są w stanie napisać coś co powinienem wiedzieć o danym modelu ...osoby które uważają że są fajni bo mają sprzęt za ileś tam tysięcy złotych i wszystko co tańsze to padaka proszę o nieudzielanie się w tym temacie... zajmijcie się lepiej pucowaniem swoich "najlepszych" motocykli i pozwólcie wypowiadać się ludziom którzy są w stanie dać mi jakieś cenne rady ...dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ironia pokazująca że za 2,2 nick nie sprzeda motocykla w który włożył 2 tys. zł, zadbanego, z pewnym przebiegiem.Sam mam GS-a za z 1989 roku i jeździ, tylko takie sprzęty i tak nie będą kosztować 2 tys. zł tylko 4-4,5 w stanie bardzo przyzwoitym.Każdy będzie cenił swój sprzęt.Na następnej stronie jest dobra rada. Super okres na zakup odzieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi nie chodzi o radę czy kupować teraz czy nie ... postanowiłem kupić w tym sezonie... i do 3000zł i jedyne co od was chciałem to ocenienie kilku motocykli ... i się przeliczyłem.. nie licząc kilku osób które potrafiły mi odpowiedzieć na pytania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprzęcie jakiego szukasz decydujący jest stan silnika, a tego nikt ze zdjęć nie wywnioskuje.Klocki, napęd itp itd, to wszystko są koszty, a ze zdjęć ewentualnie można stwierdzić, czy jeszcze jest z czego łańcuch naciągać.Jedyna rada, zabrać kogoś ze sobą, co się na tym zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam prawko, masz już?Wiesz co... nie chciałem tego pisać, ale może to do Ciebie trafi. Ostatnio na tym forum czytałem temat że młody "motocyklista" potrącił dwoje pieszych na pasach. Cytuję: "Ze wstrząśnieniem mózgu i stłuczeniem stawu kolanowego trafił do --- szpitala.", "motocyklista jechał bez uprawnień"koniec cytatu. A tu widzę, że wciąż celujesz w moto powyżej 60koni mocy na POCZĄTEK. Nie twierdzę, że będziesz uczestniczył w takim czy podobnym wypadku, ale... takiego motocykla możesz nie opanować w sytuacji podbramkowej, tym bardziej bez prawka.. to już w ogóle prze****ne, możesz się pożegnać z motocyklami na kilka lat. Może lepiej zaprzyjaźnij się z ETZ'tką lub Jawką, albo poczekaj i kup jakieś młodsze 125 na początek. Bo wiesz... nie wiadomo co czeka nas za zakrętem. Oczywiście życzę Ci jak najlepiej, ale to za mało. Motocykl w tych czasach może mieć każdy, ale nazywać się "motocyklistą" może ten, który umie nad nim panować w 101%. Jesteś, jak myślę, młodym człowiekiem i zdążysz się jeszcze najeździć na sprzętach, które sobie wymarzyłeś. Nic na siłę. Teraz tak: ta Kawa na oko wazy ze 180 - 190 kilo, nad wagą też trzeba zapanować. stodwudziestkapiątka ma około 120kg, jak widzisz jest dużo lżejsza, a co za tym idzie przyjaźniejsza do nauki. Piszę to dlatego, że jak sam się przyznałeś, nie umiesz jeździć. Pomyśl o tym dla swojego zdrowia... i innych uczestników dróg czy chodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawko odbieram jutro co do 125... najpierw wszyscy mi je odradzali.... mimo to mam na oku kilka sztuk .... ale cieżko jest jakieś wyrwać do tej kwoty... wcale nie celuje w moto powyżej iluś tam KM ... po prostu wrzucam linki do motocykli które mogę kupić do tej kwoty ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie ma się czym chwalić ... kilka tygodni załatwiania kredytu, w końcu dzisiaj miałem odebrać pieniążki... niestety na sam koniec okazało się że nie mogą zweryfikować pracodawcy ( po dostarczeniu tony dokumentów... ) ponieważ telefon firmowy mamy w erze, a oni "nie mogą" ( nie chcą...) sprawdzić w bazie danych ery bo muszą brać weryfikacje z tpsa ... czyli jakby miał telefon w orange nie było by problemu.....tak więc jeszcze raz pokazano jaki poj***** jest ten kraj ...EDIT : ale prawko dzisiaj odebrałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie miałem zbyt dużego wyboru ... połowa banków odpadła już z powodu mojego wieku ( dają od 21) następna sprawa... dopiero tydzień temu podpisałem umowę na cały etat... za poprzednie 3 miesiące miałem pół etatu ... i co za tym idzie niską średnią na zaświadczeniu ... jedynie kilka banków mogło by mi dać przy takiej średniej jaką miałem, no ale te akurat były wyjątkowo wymagające jeśli chodzi o telefon firmowy ... w dwóch z nich koniecznie musi być stacjonarny zarejestrowany na firmę... no a jedynie w pekao teoretycznie może być komórka zarejestrowana na firmę... z tym że musi być numer zgłoszony do spisu numerów tpsa (czyli co chwilę jakiś przedstawiciel by dzwonił bo numer byłby ogólnie dostępny na internecie ... ) no ale to też trwa kilkanaście dni zanim numer się w tym spisie pojawi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzialbys kredyt.. wymarzone 3 tys zl na wymarzony motocykl.. kupilbys jakas padake za to (bo w koncu szkoda dac 150 zl mechanikowi za obejrzenie sprzeta i najlepiej to samemu zrobic po pozytywnych opiniach forumowiczow z forum motocyklistow i to na podstawie 3 zdjec z allegro), potem okazaloby sie ze musisz wydac 2000 zl na doprowadzenie do stanu uzywalnosci i co???moto by stalo w piwnicy i czekalo na lepsze lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mg1989sos - A ja myślę, że dobrze się stało =] Zima niedługo zawita, sprzęt stałby w garażu, a Ty byś się wku****ł, że nie możesz jeździć. Tak to podejdziesz do tego na spokojnie, z odłożonymi pieniędzmi na lepszy i pewniejszy sprzęt.Ciekawe, w jakim banku załatwiałeś kredyt... Ja bez żadnego problemu dostałem 6 tysięcy za sam dokumencik, że mam stałą pracę. Bank PKO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Los sam pomógł w nie kupieniu padaki."Los cierpliwy jest,łaskawy jest.Los nie zazdrości,nie szuka poklasku,nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu,nie szuka swego,nie unosi się gniewem,nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości,lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi,wszystkiemu wierzy,we wszystkim pokłada nadzieję,wszystko przetrzyma.Los nigdy nie ustaje,"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.