Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Komis Motocyklowy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czemu ?
Dlatego, że jej największą zaletą, wg. sprzedawcy, jest moc tego motocykla, dzięki której jest zrywna i dynamiczna. Z opisu dowiadujesz się też, że kiedyś wymienił olej, opony i manetki oraz świece. Kiedy to zrobił nie wiadomo. Żadnych informacji nt. tego motocykla nie otrzymujesz. Nie mówię, że opis każdej aukcji powinien wyglądać jak opis aukcji tazzmana, ale tu sprzedawca ograniczył się do deklaracji że chce sprzedać motocykl. Nie stać Cię na kupno takiego kota w worku.Dlatego odpuściłbym sobie zakup dziewiętnastoletniego motocykla, którego sprzedawca sam nie wie co sprzedajeAle na zdjęciu z daleka wygląda ładnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co ja mam do cholery kupić i nie piszcie żebym czekał do wiosny
Zobacz tę yamahę tzr nie wygląda źle. We wskazania licznika nie wierz, ale wypytaj dokładnie co było robione, jak jej używał. Będziesz widział czy właściciel wie o czym mówi czy chce się jej po prostu pozbyć.Co do FZR-a jeszcze, skoro Thrillco zna poprzedniego właściciela, może warto było by się z nim (poprzednim właścicielem) skontaktować, dowiesz się co nieco nt. przeszłości moto. Potem wypytać o wszystko aktualnego właściciela.I nie śpiesz się. Jeśli chcesz kupić coś już to kup, ale weź pod uwagę, że to już może oznaczać np.: połowę listopada, bo tyle zajmie Ci obejrzenie wszystkiego co jest do oglądania, czytanie nt. poszczególnych modeli, wreszcie wybór. Nie oczekuj, że ktoś na forum Ci powie kup ten motocykl , podając Ci link. To Twoja kasa i Twój wybór. A ponieważ jesteśmy altruistycznymi sukinsynami, zawsze bardzo chętnie wskażemy Ci ew wady widoczne na pierwszy rzut oka. No!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jeszcze za 3000 chcesz ideała w które nic nie będziesz chciał wkładać.Ja jestem zdania, że biednego na tanie rzeczy nie stać, wiec ja wole dozbierać troche dłużej i mieć coś na dłużej/cieszyć sie bardziej itpRadze Ci dobrze, przeczekaj jeszcze i dozbieraj przez tą zime troche kasy.Ja sprzedałem sprzęt dokładnie 8.08.2009 i do teraz jeszcze nic nie kupiłem Ale wiem ze teraz przez zime kupie o wiele lepszy sprzęt niż wtedy w sierpniu.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie ze sa. BigBikes na Gostynii koło Mikołowa, Ratka motocykle tez ma komis, przy wislance jadac od Wisły, przed zjazdem na Tychy tez cos jest.Ta FZR 400 nie jest taka zła, z tego co wiem była serwisowana odrazu jak przyjechala do Pl, lampa przod była robiona, jakies oleje i chyba serwis gazników. jak masz niedaleko to podjedz, ze zdjec wynika ze to łaziska górne sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie dałbym sobie spokój z kupnem motocykla na 1 miesiąc. Bez dobrych ciuchów motocyklowych momentalnie Cię przewieje. Dzisiaj jadąc w jeansach przy prędkości 70-80 km/h robi się strasznie nie ciekawie na następną przejażdżkę ewidentnie zakładam spodnie motocyklowe. Przemyśl sobie to kolego, więcej rad już nie udzielam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale tak czytam i czytam i...1. chcesz kupic cos koniecznie teraz ( nie patrzysz na zyczliwe rady ludzi, ktorzy juz jezdza i mowia zeby dozbierac 500-1000 zl i kupic cos normalnego) za mala kase2. chcesz za ta mala kase miec cos super-hiper fajnego3. chcesz miec cos super-hiper fajnego, a wklejasz jakies padaki za 2000 zl, bo musisz teraz koniecznie wydac pieniadze4. nie sluchasz nadal rad innych i oczekujesz, ze na zdjecie padaki, ktos Ci powie :SUPER, bierz!.5. koniecznie chcesz 600tke, ale GS500 to juz beeee6. chcesz kupic stary, ale nie chcesz wydac na "reanimacje" ani grosza7. boisz sie jezdzic bo sie wywrocisz i nie chcesz wydawac za duzo8.. ogolnie bledne koloza te pieniadze to stac Cie na cos takiego w super stanie:http://www.kross.pl/586-g617-k3308-level_a3.htmllub wzglednie na takie cos:http://www.inca.com.pl/skutery/sprinti jedno i drugie masz nowe na gwarancji, napewno przez 1-2 sezony nie dolozysz do tego ani grosza (bo przeciez w koncu tego nie chcesz).Naprawde dozbieraj przez zime 1000-2000 zl lub wez ten kredyt i kup cos normalnego z mysla taka ze spokojnie pojezdzisz na tym 1- 2 sezony bez wkladania....a i pamietaj ze jak sie jezdzi, to trzeba wydawac na paliwo (ok 5-6 l na 100, wymieniac olej i filtr co 6000 km - a to rowniez wydatek ok 150 zl w najtanszej opcji, dodatkowo przy pasci trzeba reulowac gazniki, kupowac opony itp itd..)..zastanow sie ile mozesz wydac max i wtedy cos kupuj i przestan w koncu wklejac takie pasci z zapytaniem o inspekcje ze zdjec, bo w tym temacie moglby ci pomoc tylko skorpuch ze swoja bogata wiedza, ale niestety chłopak juz sie nie udziela.edit:własnie wkleiles FR600- nie jezdizles nigdy, chcesz cos kupic za 2500 ze skrzynia do remontu.. moto ma pelno plastiku, wywalisz sie i wtedy z 1500 wydasz na samo klejenie..ehha i jescze nie masz prawka...na kask ile chcesz wydac? 79 zł i tornado?naprawde nikt Ci nie zyczy zle. Doloz lepiej troche kasy, ubierz sie teraz na wyprzedazach w ciuchy, kask, a potem rozgladaj sie na spokojnie za moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wklejam te linki ponieważ jak prosiłem o jakiś link od was to dostałem jeden i niestety za drogi, co do pojemności ...., z chęcią bym pojeździł nawet nsr 125 lub af1, jeśli kupię motocykl za 2500zł to na ciuchy spokojnie jeszcze 1000zł bede mial do wydania,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty myslisz, że ktoś Ci będzie posyłał linki padaków za 2500zł stwierdzając ze zdjęcia, że wszystko jest super, eleganckie etc. Ty kupisz, popadniesz w długi na serwisowanie/naprawe, a potem do nas będą pretensje. Niestety rzeczywistość jest inna. Za takie pieniądze nie kupisz motocykla na 2 sezony do którego nie dołożysz wartości tego motocykla. Pojeździć dużo już nie pojeździsz więc daruj sobie, dozbieraj chociaż do tych 4000-5000 zł i wtedy kupuj coś w zime (taniej) lub na wiosne.Dodam jeszcze, że na aukcjach "stan dobry" równa się zwykle "złom".Sam kiedyś byłem oglądać Xj600 za 3000zł. Stan super, tylko lać i jeździć według właściciela, ze zdjeć też niczego sobie. Jak pojechałem i zobaczyłem to sie przeraziłem. Pełno spawów gdzie sie dało, jeszcze tak narzygane, że masakra (chyba nigdy ten "spawacz" spawarki nie używał), przód tak krzywy, ze jak jechałem to ręke jedną musiałbym mieć dłuższą o prawie 10cm. A o silniku to już nie wspomne, ledwo to żyło. Pan sprzedający powiedzał, ze on sie na tym nie zna, on tak kupił i tylko lał i jeździł ;) Tylko prblem w tym, że na tym jeździć sie nie dało.Naprawa skrzyni to droga zabawa.Aha i widać kolega jest bardzo uparty, ze aż musiał sobie nowe konto założyć ? http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...mp;#entry472522

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.