Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Komis Motocyklowy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest gdzieś w okolicy jakiś komis z motocyklami ? Chodzi mi konkretnie o to że chciałbym kupić motocykl na raty, a wiadomo że w komisie jest o to dużo łatwiej niż załatwiając raty na motocykl kupowany od kogoś prywatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pomijając już koszty, to zwróć uwagę, że moto jest świeżo malowane. W dodatku "na odpieprz" to po pierwsze, po drugie licznik w milach czyli ~35tys. km przejechane... moto z 1993roku...c'monNie napalaj się niepotrzebnie na takie sprzęty bo nie warto.za 8tys znajdziesz jajo z 2003roku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już sam niewiem czego mam szukać .... mam dwie możliwości ...znaleźć coś za 2-3tys zł .. kupic teraz, pojezdzic do konca tego sezonu i caly przyszly.. a pozniej kupic cos lepszego...albo odpuscic z tym roku, i na wiosne kupic cos lepszego za 5-6 tys...zastanawiam sie tylko czy warto tyle wydawac na 1 motocykl ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo łatwiej jest coś kupić na raty niż dostać kredyt gotówkowy
Czy ja wiem... Ja dostałem kredyt bez problemu, ale jak chcesz.Tak jak koledzy wcześniej pisali, bo czuć, że jesteś napalony na moto - ochłoń, spójrz na to z innej strony i spokojnie pomyśl jak dla Ciebie będzie najlepiej. Poczekaj, uzbieraj tak 4-6 tysięcy i kup jakąś 500tkę w dobrej kondycji, z młodego rocznika (choć niekoniecznie). Na pierwszy moto wystarczy w zupełności taka cebula, GS, a jeśli chcesz moto z owiewkami to kawa gpz... Zauważ też, że 500tki są tańsze w utrzymaniu i ewentualnej naprawie (odpukać).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o uzbieraniu kasy nie ma za bardzo mowy .... i tak bym brał kredyt ... i właśnie chodzi o to że teraz jestem w stanie kupić coś do 2-3 tys.najbardziej obawiam się tego że na wiosnę kupię coś za 5-6 tys... i potem jakaś głupia sytuacja...rozwalę go... a później będę go jeszcze spłacał rok czy dwa... chyba wolałbym zacząć od czegoś tańszego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to... kup sobie ETZtkę tudzież Jawkę na ten i następny sezon i gitara =]Że co, nie japończyk, silnik 2 suwowy, nie te prędkości i wygoda? Też się jeździło na takich sprzętach i nauczyłbyś się podstaw mechaniki motocyklowej... Jakbym miał kasę na drugi moto, to sam bym sobie sprawił 251, bo zajebiście mi się podoba i fajnie się jeździło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie o to chodzi .... zdecydowałem że chce kupić coś do 3000zł w tym sezonie ... decyzja taka z wielu powodów .... chciałbym tylko żebyście mi pomogli wybrać tak żebym potem nie żałował wiem że super motocykla za to nie będzie, ale na pewno znajdzie się coś na czym można pośmigać jeden sezon i nauczyć się jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może koledzy by rzucili linkiem do jakiego ogłoszenia
np ta GieeSka niby żadna rewelacja, ale z opisu wynika, że właściciel wie co to przeglądy okresowe i nie ściemnia, że moto bez przygód. Zapomniał napisać że licznik cofnięty o 1/3, ale można mu to chyba wybaczyć. Z resztą o GS-y pytaj kolegę Huberta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.