Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jakie Moto Na Pierwszy Raz?


punkrockgirl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

ja pieprze, jeden od gówniarzy wylatuje, to jak na to sie coś o sobie powie, to następny od dziadków :|Wszystko z mną ok, kryki nie poczebuja bo o własnych siłach łazić i włazić na moto umie ;)Wiem, wiem doskonale, ze co po niektórzy z moto są związani po 2x, 3x lat i mi jeszcze do tego duzo brakuje.To był odzew dla tego Pana przede mną który wszystkich ludzi ocenia po wieku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej widzę ze to forum schodzi już na psy, w każdym temacie bijecie piane o tym ile kto ma lat, ehkm... od kiedy to wiek świadczy o doświadczeniu motocyklowym? , myślałem ze nabite kilometry to ten czynnik, ktoś może mieć i 60 lat mieć motor od 20 roku życia a przejechać nim mniej niż 18-20 latek w 2-3 sezony , więc nie bijcie już piany o waszym cudownym doświadczeniu wieku i o tym kto jaki jest mądry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden od gówniarzy wylatuje, to jak na to sie coś o sobie powie
widzisz , jest pewna subtelna różnica w "mówieniu" o sobie ( jak napisałeś teraz ) , a strzelaniu tekstami "jakim to ja Lujasem nie jestem" bo ( już ) 10 !!!!! lat motocykle obmacuję.Nie zrozum mnie źle , czasami warto odpuścić sobie taki ton .Durnemu nie wytłumaczysz a mądry zrozumie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durnemu nie wytłumaczysz a mądry zrozumie .
na tym forum ten tekst powinien być wypisany zamiast reklam powyżej bicie piany powoduje napełnienie setnego posta dzięki któremu taki "prawdziwy motocyklista" czuje się już pewny i wie wszystko najlepiej Przydałby się jakiś zlot integracyjny tego forum, każdy kto miał z kimś jakieś potyczki na forum dałby sobie po mordzie i wreszcie byłby spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zginął temat główny wśród off-topów....jak dla mnie z własnego doświadczenia na wybór pierwszego moto nie miały wpływu opinie innych ale dłuuuugie godziny spędzone przed kompem pełne rozmyślań...potem kilka imprez motocyklowy, przymiarki do poszczególnych modeli i znów godziny rozmyślań...najpierw zastanówcie się czego chcecie, potem poszukajcie tego na żywo, usiądźcie ewentualnie poproście żeby was ktoś przewiózł(o jeździe samemu raczej zapomnijcie mało jest takich szaleńców) potem dajcie sobie tydzień żeby ochłonąć i znów to przemyślcie...ja "kupowałem" pierwsze moto rok...i powiem że opłaciło się!!!!a czas ten poświęciłem na powolne kompletowanie sprzętu...no i pogłębianie wiedzy na ten temat...pozdrawiam i życzę pomyślnych wyborów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.