Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pomoc W Zakupie !


wampir76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich;planuję zakup maszyny ale niestety nasze "przemiłe" salony albo nie posiadają wybranych modeli testowych albo utrudniają do nich dostęp;myślę o: honda cbr600 rr 2007, yamaha fazeer 2 n lub yamaha r6 2007;Jeśli ktoś z okolic Katowic posiada takie cacko, dysponuje czasem i chęcią do pomocy proszę o kontakt meilowy: [email protected] oczywiśćie zwrócę za paliwoZ góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo nawet czy kiedykolwiek siedziałeś na motocyklu, coś by wypadało o sobie powiedzieć, jak się chce maszynę pożyczać - jeśli o tym nie wiesz, to chyba motocykla nigdy nie miałeś. Gdybym miał dać się komuś takiemu jak Ty przejechać, to tylko po zostawieniu równowartości motocykla w gotówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie bądźcie tacy przecież kolega zwróci za wachę A tak na poważnie to wątpię aby ktokolwiek oddał swoje "maleństwo" w ręce nieznajomego dlatego tak jak wcześniej zostało napisane pojeździj trochę po zlotach zaprzyjaźnij się z motocyklową bracią i wtedy ewentualnie zarzuć takim tematem bo na dzień dobry nikt nie odda Ci swojej maszyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie śmiał bym prosić o użyczenie, każdy z nas dopieszcza swoją maszynę i chołubi jak dziecko... sam chętnie bym spróbował - zanim kupię - ale Warriora XV 1700 nikt nie ma "na stanie pokazówek" ... a szkoda... uwierzcie, że łatwiej się przejechać nowiutką KIA Soul (65 tyś pln jeździłem przedwczoraj) czy Citroenem C5 w full wypasie (katalog krzyczy 165 tyś, dostałem go wczoraj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcemy byc nie mili, ale przedstaw sie,napisz cos o sobie.Nie chcemy byc podejrzliwi,ale zachowujesz sie troszke jakbys nie miał nic wspólnego z motocyklami.Swoją panne i szczeteczke do zębów chetnie pożyczasz?Poza tym, mamy takie czasy ze moto potrafia zwedzic na jeździe testowej pryz niby kupnie. Wiec zrozum nas.Ps. Prawko masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO PRZECH*J !!!!!!!! Włazi jak do swojej sypialni ! , wali pejczykiem po ścianach i ryczy : WYPINAĆ MI TU DUPSKO BO IDE !!!!! Skąd się tacy biorą ????? Ja rozumiem ,że jest moda na motocykle , ale że aż do tego stopnia ?!? GOŚCIU - na pożyczenie motocykla od drugiej osoby to trzeba sobie zasłużyć długoletnią przyjaźnią ! Rozumiem , że nauczyłeś się , że kaska czyni cuda , ale w naszej społeczności traktujemy to trochę inaczej . Więc albo postarasz się trochę bardziej i zasymilujesz się z nami , albo ZD*PIAJ NA DRZEWO z tą swoja forsą za wache !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za bezinteresowne zachowanie, prosze nie piszcie już więcej bzur pt. szczoteczka do zębów i picowanie maszyny....nie jestem tu po to by poznawać nowych kolegów ani tym bardziej przyjaciół, szukałem pomocy w kwestii zakupu i mozliwości przetestowania wybranego modelu !!!!! no ale trudno...Ciekaw jestem czy ktoś z Was (tzw. pseudo znawców ) sprzedając moto nie pozwolicie kupującemu na jazdę estową ha ?Apropos, jeżdżę od 25 lat na motocyklach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos, jeżdżę od 25 lat na motocyklach
chca to widzieć Ujek !!!! To może się przedstawisz ? Adresu i Nazwiska nie musisz zapodawać . Imię rzuć przynajmniej , napisz skąd jesteś i czym powozisz ? Zaraz zweryfikują się twoje teorie . Mamy tu już kilka osób na forum i na pewno ktoś cię zna i potwierdzi .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za bezinteresowne zachowanie, prosze nie piszcie już więcej bzur pt. szczoteczka do zębów i picowanie maszyny....nie jestem tu po to by poznawać nowych kolegów ani tym bardziej przyjaciół, szukałem pomocy w kwestii zakupu i mozliwości przetestowania wybranego modelu !!!!! no ale trudno...Ciekaw jestem czy ktoś z Was (tzw. pseudo znawców ) sprzedając moto nie pozwolicie kupującemu na jazdę estową ha ?Apropos, jeżdżę od 25 lat na motocyklach
to przynajmniej od 25 lat powinieneś wiedzieć że jak się sprzedaje maszynę to jazda testowa możliwa jest po przekazaniu kasy do ręki za moto. A to dlatego by taki monita jak np.Ty, z 25-cio letnim stażemnie wsiadł na motocykl i nie zaliczył gleby.Pozdrawiam. A swoją drogą skoro jeździsz 25lat to chyba znasz już większość z nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy, oczywiście, że macie rację ale nie bez powodu wybrałem zakładkę SZUKAM POMOCY a nie PRZYJACIÓŁ, dziś właśnie byłem w salonie yamahy w Chorzowie i mało tego, że nie mają motocykloa,który rzekomo jest wystawiony na aukcji allegro to jeszzce żadnego moto testowego, w woli wyjaśnienia wszystkim tzw, "znawcom i jeżdżącym " nie miałem pod sobą jeszcze r6 z tego roku więc dlatego udałem się tutaj a to ,że zastawem jest równowartość motocykla rozumie się samo przez się...... i nie ma po co odkrywać Ameryki prawda ?Zawsze wydawało mi się, że motocykliści to swego rodzaju brać jak mysliwi ale widzę, że to tylko Polacy na emigracji wbijający nóż w plecy......niesmak taki odczuwamDzięki serdeczne za wsparcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.