Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cbr Vs R6 Vs Gsxr


mah1y

Rekomendowane odpowiedzi

No i masz, na lawecie
no niestety ale rozjebka była nie z mojej winy i po 2 sezonach jazdy, a poza tym ktos mi kiedys powiedzial ze motocyklisci dziela sie na 2 grupy tych po glebie i tych co dopiera ja beda mieli, swoja droga taka gleba jest najlepsza lekcja jaka mozna dostac od losu pod warunkiem ze wyszlo sie z niej cało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Panowie, mam takie (moze glupie) pytanie do was: jak realne jest parkowanie takiego moto w klatce. rozmiar drzwi normalny, do pokonania 3 stopnie. Jak zrobie sobie podjazd to czy bede w stanie wepchnac takie moto to gory? Kat pochylenie okolo 30 stopni...
hahaha wystarczy poczytac i macie odpowiedz, ktoś was wkręca a wy się produkujecie na marne, HALO prima aprilis byl wczoraj już jest 2 kwietnia proponuje zamknąć temat i nie dać się na drugi raz takiej prowokacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha wystarczy poczytac i macie odpowiedz, ktoś was wkręca a wy się produkujecie na marne, HALO prima aprilis byl wczoraj już jest 2 kwietnia proponuje zamknąć temat i nie dać się na drugi raz takiej prowokacji.
panu juz podziekujemy!!ja tu sie serio pytam a ty tutaj jakies oftopici sobie robisz o prima aprilis!! nei wnosisz nic do tematu to nie pisz!!nie wiem jaki ciezar motoru bo takowego nigny jeszcze nie popychalem, a trzymac go chce przynajmniej na zamknietej klatce bo na dworze gnoje maja rozrywke aby takie sprzety krasc i palic!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem idiocie który początkującemu motocykliście doradza bardzo szybki i niebezpieczny motocykl przy okazji czepiając się mojej Hondy CB250.Po prostu nie lubię pacanów którzy piszą dla pisania robiąc sobie żarty z pytających.Za taki tekst ..a zresztą szkoda słów.Masz rację bczk85 ale najpierw wypada pojeździć kilkaset tysięcy kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo masz myslenie 10 latka co chcesz motor trzymac na klatce schodowej ? albo na balkonie ? musisz mieć stary garaż no nie przesadzaj a tak z ciekawości przepraszam ile ty masz lat ?
pytam sie tylko dlatego ze widzialem ludzi ktorzy tak robia (nie jakis 10 latek tylko koles w kwiecie wieku wpychal swoja R1 do klatki), powtarzam ze akcja dzieje sie w UK i tutaj motory czesto kradnie sie tylko po to by dojechac z imprezy do domu, a pozniej taka zdobycz jest podpalana. ja mam 22 lata zajawke na motor mialem od dawna, ale dopiero teraz mam szanse aby to marzenie sie ziscilo. chcialbym podopinac kilka niescislosci z tym zwiazanych. napewno nie bede moto trzymal pod chmurka, juz bardziej prawdopodomne ze trzeba bedzie w pracy zostawiac, lecz to znowu ogranicza dostep do maszyny i tak jestem w DU.... ale sproboje cos wykombinowac z ta klatka schodowa, na wzor innych doswiadczonych motocyklistow.gdzie dokladnie dopatrzyles sie myslenia 10 latka?? mam ci napisac drukowanymi ze PRZYGODE Z MOTORAMI BEDE DOPIERO ZACZYNAL??nie wnosisz nic do tematu to nie pisz!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze bedziesz zaczynal a myslenie 10 latka jest takie ze chcesz trzymac motor na klatce schodowej, zalatw sobie garaz po prostu nikt ci nie kaze stawiac na dworze albo kup sobie jak wrócisz do PL sorry ale jakos nie potrafie sobie wyobrazic motoru na klatce schodowej.Mniejsza z tym ok zeby nie było off napisze ci ze ja zaczynalem wlasnie od gsxr 600 rok temu i mam go do dzis, wydaje mi sie ze trafiłem idealnie jak na 1 moto równie dobrze cbr albo i nawet lepiej, nie rozumiem czemu wszyscy sie tak oburzaja ze 600 to za duza pojemnosc na poczatek wystarczy miec glowe na karku i troche oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze nawet jakby 99% ludzi zaczynajacych od 600+ nic sobie nie robilo, a ten 1% rozbijal sie przez to ze wybral za duza pojemnosc, to i tak ludzie przestrzegaliby nowych uzytkownikow motorow przed kupnem wiekszej pojemnosci wiec pisanie, ze wybieranie duzej pojemnosci jest ok, bo ktos sie nie rozbil nie zmienia tego, ze sa osoby ktore przez to, ze wybraly za duza pojemnosc na starcie szybko swoja przygode z motorami zakonczylo. Jasne, ze wiekszosc to pewnie ludzie bez wyobrazni/rozwagi, aczkolwiek napewno nie wszyscy ;)Jedna jak i druga strona ma racje, a polecanie ludzia czegos mniejszego na start, to jedynie dbanie o ich bezpieczenstwo.W efekcie i tak kazdy postapi jak sam uzna za stosowne, jezeli podejmie ryzyko zakupy mocniejszej maszyny to jedynie na swoja odpowiedzialnosc:)Osobiscie uwazam, ze kupywanie czegos z czego nie bedzie sie do konca zadowolonym to jednak nie to i trzeba znalesc jakis kompromis, napewno nie kupowac czegos tylko dlatego, bo ktos nam powiedzial, ze to dobry motor na start. Nastepnie przez caly sezon krecic nosem, ze jezdzi to sie fajnie i wszystko ok, ale to nie jest jednak to co chcielismy...takie 5 groszy z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.