Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

hej, ktoś się dziś wybiera z rejonów Zagłębia ? chętnie się zabiorę bo to będzie mój pierwszy Chudów :)

prędkość nie za duża ... chopper bez szybki, a za flagę ciężko robić :)

jak coś to na gg można dać znać lub tel. podam na pv

narka

hmmm .... ja za 1h ruszam ... na 18 powinienem być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz może mnie nie być czescies z jednego powodu...................... chodze na prawo jazdy na kat A i B :) .... wiec jak dobrze pojdzie i pogoda dopisze to moze jeszcze w tym roku zostane pełnoprawną motocyklistką ;p

Z całego serca ci życzę wiemy wszyscy co to za wyzwanie ale dasz radę-be.musisz dać rade trzymam kciuki do końca ;) a to pomaga wież :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz co mnie nie bylo to bylo z przyczyn niezaleznych odemnie..... a drogi no to kurs xDD ..... ale tez mi brakuje wypadów czwartkowych w te upalne gorące dni, chodzenie między rozgrzanymi maszynami gdzie jeszcze cieplej xD i unoszączy sie kurz z pod kół i czekanie na momenty ;] .....

Hehehe no nie powiem też mi to sprawia dużą frajdę jak sobie stanę przed wjazdem albo wieczorem już centralnie na wiezdzie :D wtedy nikt mi nie umknie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz co mnie nie bylo to bylo z przyczyn niezaleznych odemnie..... a drogi no to kurs xDD ..... ale tez mi brakuje wypadów czwartkowych w te upalne gorące dni, chodzenie między rozgrzanymi maszynami gdzie jeszcze cieplej xD i unoszączy sie kurz z pod kół i czekanie na momenty ;] .....

Hehehe no nie powiem też mi to sprawia dużą frajdę jak sobie stanę przed wjazdem albo wieczorem już centralnie na wiezdzie :D wtedy nikt mi nie umknie xD

no to anulujemy ci te kartki,tylko musisz zdac to prawko.

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.