Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

to ciekawe, że tak mało moto było, choc pogaoda nie dopisała, ciekawe dlatego, ze mieszkajac niedaleko pszczyńskiej w Gliwicach

słyszę ryk różnych moto, ciekawe, gdzie gnali jak nie do Chudowa ???

akurat czyszczę moje moto w garażu po powrocie z pracy w największym deszczu

i słychać dziś ten ryk tłumików, było tak do 21, teraz o 22 już cicho, tylko puszki jezdżą.

W pogodne dni motocykle w czwartek slychać w mojej lokalizacji az do 2, 3 w nocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby w RR były pokoje gościnne albo nawet zwykła noclegownia, to mogłaby się urodzić nowa świecka tradycja, a w zasadzie to chyba nie jedna :D

Dzięki za miły wieczorek.

Ps. Strażników ani miśków zaczajonych nie widziałem, więc chyba z ciekawości tylko zajechali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby w RR były pokoje gościnne albo nawet zwykła noclegownia, to mogłaby się urodzić nowa świecka tradycja, a w zasadzie to chyba nie jedna :lol:

Dzięki za miły wieczorek.

Ps. Strażników ani miśków zaczajonych nie widziałem, więc chyba z ciekawości tylko zajechali :D

Może na wszelki wypadek chociaż namiot na zapleczu da się przechować?:P :)A poza tym zatrudnijcie szamana do przeganiania chmur bo jak się okazało u mnie prawie wogóle nie padało:))

Również dziękuję za miły wieczorek:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, witam wszystkich. Mam takie pytanie niedyskretne :P Te spotkania w Chudowie to dla każdego :D ?

Tydzień temu sprowadziłem się z Wrocławia. Moto ciągle w garażu stoi, jakoś nie potrafię się ogarnąć. Można wpaść do Was się zaznajomić?

Pozdrawiam

Zapraszamy:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszamy do chudowa zarabisty klimat to fakt ze wczoraj niedopisala pogoda ale najtwardsi przyjechali i sie spotkali przy koli i rozmawiali a pozniej sie przeniesli do RR czabylo by dac nowa tradycje wracaja z chudowa cza zawsze odwiedzic RR dziewczyny i chlopaki z ktorymi wczoraj imprezowalismy dzieki za wspaniale popoludnie a nawet wieczorek :P do zobaczenia za tydzien :D

seether

:)A poza tym zatrudnijcie szamana do przeganiania chmur bo jak się okazało u mnie prawie wogóle nie padało:))

to go poszukaj a grono motocyklistow sie zrzuci na jego utrzymanie ale musi czarowac taka pogode jaka my chcemy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszamy do chudowa zarabisty klimat to fakt ze wczoraj niedopisala pogoda ale najtwardsi przyjechali i sie spotkali przy koli i rozmawiali a pozniej sie przeniesli do RR czabylo by dac nowa tradycje wracaja z chudowa cza zawsze odwiedzic RR dziewczyny i chlopaki z ktorymi wczoraj imprezowalismy dzieki za wspaniale popoludnie a nawet wieczorek :P do zobaczenia za tydzien :D

seether

:)A poza tym zatrudnijcie szamana do przeganiania chmur bo jak się okazało u mnie prawie wogóle nie padało:))

to go poszukaj a grono motocyklistow sie zrzuci na jego utrzymanie ale musi czarowac taka pogode jaka my chcemy :lol:

Widzisz...z mojej miejscowości Rydzyk pochodzi i nawet chmury wolą to miejsce omijać:D:D A co do szamanów to...może Mongo odtańczył by taniec słonca?? Może pomoże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do szamanów to...może Mongo odtańczył by taniec słonca?? Może pomoże :D

Próbowałem tego na integracji ale mi jakieś łajzy czapkę ochlapały i nic z tego nie wyszło poza tym, że zamoczyłem w zimnej wodzie jaszczura i się bidok skurczył :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje żeby Mongo jeszcze raz spróbował odtańczyć Taniec Słońca - no przecież to jakaś kosmiczna złośliwość wszechświata z tą pogodą we czwartki (marudzę bo widziałam prognozy na jutrzejszą późną jesień w środku lata)

Krycha co ty mówisz..Jaka jesień? ;):D;) Tam na górze chyba mają ćwiczenia strażackie ;) Chyba trzeba zacząć arkę budować :lol:. Przy tych prognozach nie wiem czy dam radę puszką dojechać a wszystkie amfibie już wysprzedane :lol: Czy ktoś jeszcze sie wybiera??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.