Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

ja pojawie sie chyba za tydzien mam pytanko czy ma ktos Kawasaki GPZ500 s lub cos z tej seri? chcialem sie przymierzyc Ja zdrowy tryb zycia przyjade jednosladem ale nie silnikowym xD
Zagadaj do tego goscia- Radek .W zeszłym sezonie latał GPZta,z tego co z nim gadałem jeszcze ją ma,więc może akurat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 10 kwietnia zapraszamy w KAŻDY PIĄTEK specjalnie dla motocyklistów: -ogródek zewnętrzny -ogrodzony parking -dobra muzyka (koncerty, dj, imprezy tematyczne;-)) -rozpalone beczki z ogniem -specjalne promocje alkoholi !!!ZAPRASZAMY!!! czynne do wyczerpania zapasów!TYCHY ul Oświęcimska przed Wartogłowcem po lewj stronie jadąc od Browaru www.redroute.pl [email protected] 509-642-962 wszelkie info!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli jak R1 to już należy do lanserów, kozaków, cwaniaków itp. ? Byłeś tam? Widziałeś jak to się stało? Bo jeśli nie to się nie wypowiadaj lepiej na ten temat....
spokojnie ;) ja nigdzie nie napisałem że lanser itd napisałem tylko że to R1 ;] a pech chciał ze byłem a leciał akurat jak wyjeżdzałem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co się na chudów wybierają i nie tylko...nasunęła mi się cenna informacja, dla jadących od Wygody w borowej wsi (czyli dla tych co z rudy śląskiej i mikołowa jadą), jadąc na chudów przez Paniowy.Przed skrzyżowaniem obok "Spyra Primo" coraz częściej stoi tam niebiesko-biały samochodzik z suszarką, także polecam zwolnić bo tam jest 50 dałbym wam link z zumi, z wskazanym miejscem, gdybym wiedział jak to zaznaczyć Pozdro i widzimy się jutro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sprzecior nieziemski bylo sie wieczorkiem pogadali ale sporo znajomych pomijalismy tez po drodze chyba trzeba szybciej jezdzic bo po 19 to juz pustoszaloJaca ty to zapinales w przegedzy bo cos mi sie kojarzy zesmy sie mijali
Ja to my jechali, ja bylem na czele Tez was pamietam. Pozdro i do nastepnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś cisza w tym temacie, a pełno ludzi było wszystko było ok dopóki nie zobaczyłem maszyny z piekła rodem, coś jakby własność smakosza myślałem, że to ja jestem crazy ale widok tej maszyny z oryginalna czachą zamiast czachy zrył mi doszczętnie beret
Cześc, to fakt,maszyna nie przeciętna,gościu miał zajeb....sty pomysł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.