Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

No kawa była a właścicielka gdzieś znikneła :P Nie jestem pewnien, ale chyba w drodze powrotnej wyprzedzałem tą Ninje ?

Kawy zielone były 3 - przynajmniej ja tyle sie dopatrzyłem kolezanki którą widziałem jak wyjeżdżała z parkingu (stałem obok w zielonym kombiku), moja zx6rr i jeszcze jedna zx 12r - stała na samym końcu:) I fakt - ktoś nas wyprzedzał w drodze powrotnej na zabrze, ale jechał z plecakiem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawy zielone były 3 - przynajmniej ja tyle sie dopatrzyłem kolezanki którą widziałem jak wyjeżdżała z parkingu (stałem obok w zielonym kombiku), moja zx6rr i jeszcze jedna zx 12r - stała na samym końcu:) I fakt - ktoś nas wyprzedzał w drodze powrotnej na zabrze, ale jechał z plecakiem :)

No to nie ja. Ja wczoraj byłem solo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba muszę następnym razem wjechać dwa razy żeby się załapać na fotę.

Swoją drogą trzeba Dragonite załatwić statyw i pilot do wyzwalania zdjęć żeby Ci nogi nie wysiadły :)

 

Anieze89 - widziałem Cię jak jechałaś przez Mikulczyce, chciałem już gonić i jechać za Tobą ale jeszcze sprawa jedna mnie przetrzymała w mikulach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, ja również dziękuje za fotkę https://lh4.googleusercontent.com/-3pbXmdJtLeY/UXBaokIJr5I/AAAAAAAAfXU/jfFM5IISs50/w557-h417-p-o/P1460639.JPG  Jak ktoś się jeszcze znalazł to powrzucajcie linki, aby na następny raz szybciej można było się odnaleźć na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się że kilka razy mi przed nosem przejeżdżałeś :)

 

Oj chyba muszę następnym razem wjechać dwa razy żeby się załapać na fotę.

Swoją drogą trzeba Dragonite załatwić statyw i pilot do wyzwalania zdjęć żeby Ci nogi nie wysiadły :)

Kurcze ale plama... mogłeś mnie znaleźć i wtedy na pewno bym zrobiła zdjęcie....... a już w tamtym roku się zastanawiałam nad krzesełkiem ale doszłam do wniosku że nie chciało by mi się go nosić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. a już w tamtym roku się zastanawiałam nad krzesełkiem ale doszłam do wniosku że nie chciało by mi się go nosić :P

 

czekaj gdzieś mam takie n biwakowe składane z miejscem na puszkę ...coli. Wezmę tylko muszę być tak jak ty czyli od 14 chyba już :)

 

Swoja drogą może by wyznaczyć po prostu miejsce spotkania forumowiczów w konkretnym miejscu tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj gdzieś mam takie n biwakowe składane z miejscem na puszkę ...coli. Wezmę tylko muszę być tak jak ty czyli od 14 chyba już :)

 

Swoja drogą może by wyznaczyć po prostu miejsce spotkania forumowiczów w konkretnym miejscu tam

Nie jest to głupi pomysł - bo przy tak dużej liczbie osób rozpoznać kogoś z forum graniczy z cudem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to głupi pomysł - bo przy tak dużej liczbie osób rozpoznać kogoś z forum graniczy z cudem :)

to fakt można się pogubić czasami w rozpoznawaniu osób :) ale im częściej się widuje daną osobę to szybciej się ją zapamiętuje :)  ja częściej poznaje czy ktoś jest po motocyklu :P ale niektórych znam lepiej innych mniej albo z widzenia tylko a większość mnie zna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.