Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr.Cookie

Co do alkoholu na Chudowie, to jest zenujacy widok! Czesto przemykaja obok nas ludzie z dziecmi, co Oni sobie mysla?

Tak ciezko jest wytrzymac te pare godzin bez alkoholu? Nie wiem telepie Was wtedy czy co? A moze uwazacie ze to jest fajne? jestescie wtedy tacy TRUE ?Najwiecej oburzaja sie chyba tylko Ci co najbardziej chleja, nie piszcie o jednym piwku, bo wiekszosc pije po kilka!

To nie jest normalne, takie akcjie nie powinny miec miejsca. Szkoda ze przy wyjezdzie z Chudowa nie stoi radiowoz, nie ma dmuchanka. Moze pozbylo by sie wtedy paru ewenementow z drogi?

Druga kwestia, tyczy sie przewaznie tych na czoperach z pustymi kominami. Musicie komus przy uchu przegazowac krype? Co Wam to daje? Jestescie zajebisci wtedy czy jak ? Bo mi, jak i niektorym nie jest przyjemnie sluchac glosnego pierdzenia przy uchu. Druga sprawa ze droga na Chudowie jest jaka jest, i Wasza przegazowka wznieca kurz, przy kazdym powrocie z Chudowa trzeba przez Was sprzeta myc. Rowniez szkoda ze nie ma drogowki z miernikiem przy wyjezdzie, posypaly by sie dowody, i sprzety uciazliwe znikly by z drogi na jakis czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarkRider ,

może niech stanie tam radiowóz i wyłapie wszystkich bez prawka,

tych z zagiętymi blachami,

w adidasach i krótkich spodenkach

skutermenów poniżej pojemności 80 ccm

blondynki tudzież blondynów

6-ciu najchudszych

i tyle samo najgrubszych

Lista życzeń otwarta, dopisywać co komu ślina na język przyniesie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga kwestia, tyczy sie... jakis czas.

"Druga kwestia" to już chyba podchodzi pod marudzenie ;p Ja akurat lubię, jak na Chudowie jest masa kurzu w powietrzu, ktoś pierdyknie z wydziora czy też pokręci sprzęta do odcinki, wtedy przynajmniej wiem, że nie jestem na jakimś smętnym pikniku rodzinnym, czy też festynie działkowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kurzem się akurat nic nie zrobi no chyba że będzie jak na Woodstocku straż wodą będzie lać :D .... ale faktycznie tego gumowania moża sobie podarować bo kamienie lecą wtedy gdzie chcą i mogą obiektyw uszkodzić o.O ( o motórach się nie wspomni :P ) ale na wybetonowanej drodze obok owiele lepsze fotki wychodzą z gumowania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to zdjęcie i w zasadzie to jedyne zdjęcie z Chudowa na którym widziałem, że ktoś tak porządnie zabrał się za rozgrzanie opon przed trasą xD ale myślałem, ze wcześniej chodziło Ci o tą drogę, żwirową xp

Ja też chciałem w tym roku na moto woodstock zaliczyć ale niestety nie da rady i pojadę tym ich "Fanbusem" ;( Za to w przyszłym roku, nie odpuszczę i przyjadę na swoim sprzęcie :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szkoda, bo chętnie bym sobie strzelił fote przy takiej ;p Za rok zrobie jak na moto pojade.

Ja mam wyjazd jutro ok 10:35 spod spodka, dojadę do Kostrzyna pomiędzy 16:00-20:00 ;) ciekawe czy znajdę jeszcze jakieś ciekawe miejsce na polu bo z tego co widzę to już masa ludu się lebrała O.O

Dobra już więcej w tym temacie nie wspomnę o Woodstocku ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.