Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

ludzi sporo i bardzo miło byłoszkoda tylko że nie byłam na swojej maszyniezapowiada się intensywny i fajny sezon Mel jak to tylko JJ'a i SEBE znasz ??buuuu lonerr to Ty z nami jechałes do Knurowa ?? Ty masz taki fajny kask jak ja ??Aneta nie dziw się chłopakom, superrr wyglądałaś, czarne skórzane spodnie ... Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mel jak to tylko JJ'a i SEBE znasz ??buuuu
yyyy ... eeeeee.... no bo myślałem że Ciebie nie ma na forum ( ? )
lonerr to Ty z nami jechałes do Knurowa ?? Ty masz taki fajny kask jak ja ??
Taki kask jak Ty miał Michał ( matyfiz ) na FZ6. Ale on się urwał w Gliwicach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzi sporo i bardzo miło byłoszkoda tylko że nie byłam na swojej maszyniezapowiada się intensywny i fajny sezon Mel jak to tylko JJ'a i SEBE znasz ??buuuu lonerr to Ty z nami jechałes do Knurowa ?? Ty masz taki fajny kask jak ja ??Aneta nie dziw się chłopakom, superrr wyglądałaś, czarne skórzane spodnie ... Buziaki
Mary,następnym razem dostaniesz ode mnie w kachol, za to, że nie dałaś znać, że się wybieracie na Chudów-zobaczysz, jeszcze będziesz chciała ze mną gdzieś jechać, Ty BESTYJKO jedna Będziecie jutro na Krakowskim ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mary,następnym razem dostaniesz ode mnie w kachol, za to, że nie dałaś znać, że się wybieracie na Chudów-zobaczysz, jeszcze będziesz chciała ze mną gdzieś jechać, Ty BESTYJKO jedna Będziecie jutro na Krakowskim ???
O której to jest? Ja nie wiem o której odbiorę moto od mechanika ( ten olej )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia wczoraj spotkaliśmy się w miechowicach, skręcałem na osiedle
Tak widziałam Cię, a w ogóle to sorki, że tak przycisnęłam jak do mnie dojeżdżałeś, ale było ciemno i myślałam, że to mój facio na swoim Bandziorze i chciałam się z nim podroczyć jak zwykle, hehee ;) Pozdrawiam i do zobaczenia ponownie BESTIO, a Wiesz, że istnieje takie cóś jak telefon komórkowy, hahaha ???A tu dla Ciebie Mel sobotnia rozpiska:MOTOSERCE w GliwicachAsiA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa Seph Akatora to siostra ;] Mówisz o shellu kolo pogody ?
Niee przecież nie będę dymał przez Katowice ... Przez Zabrze jest dużo bliżej, ale droga słabsza ..., ewentualnie przez Gliwice Mowiłem o Shellu na Dolnośląskiej ( na tej drodze co jest Carefour w stronę Gliwic ... ), ale możemy to jeszcze ustalić którędy pojedziemy, może jeszcze jakaś zbłąkana duszyczka się dołączy siostre też na wycieczkę weź hih Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Chętnie Was poznam. Nie byłem w Chujdowie, karnę się tam jutro w godzinach około południowych. W ten czwartek mogę zawitać. Pozdrawiam.
No to jedziesz z Nami jak lonerr mówił shell na Dolnośląskiej (qfa ja z Bytomia ale gdzie tam shell to kill my ale nie wiem. Dzisiaj pojade wolniutko i moze wyczaje, pamietam, ze tam Statoil byl kiedys). Ps. A hmmm siostra.... Lonerr jak masz miejsce na plecaczku ja mozesz pomyslec ^^ bo ja mam juz plecaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.