Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie to o co Ci chodzi? O to , że ludzie lubią jeździć na spotkania? Też na Chudów? Nie chcesz to nie jeździj i przede wszystkim nie pisz w tym dziale. TO JEST DZIAŁ CZWARTKOWE SPOTKANIA NA CHUDOWIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek_SJZ wydaje mi się, że już wiesz dlaczego ludzie jeżdżą na czwartkowe spotkania do Chudowa.

Było kilka postów, które powinny rozjaśnić ci sytuację na froncie.

Dajcie sobie na wstrzymanie bo z tematu robi się niepotrzebny śmietnik.

Wszystkim osobnikom szukającym tylko pretekstu do słownych potyczek też proponuję zrobić sobie przerwę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA olewam, A więc w temacie jak tam było dziś na Chudowie?? ja niestety nie zawitałam .. w pokoju miałam 37stopni i umierałam:p Ma kto jakieś zdięcia?? Pozdrawwiam 

Byo w ...... zimno :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację dupna na przyszły tydzień szczotka z mopa i pióropusz od pawia bez spiny lajt po prostu dziwne zjawisko narka

Bądź tolerancyjny wobec innych to i inni będą wobec Ciebie tolerancyjni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zapytać o co w tym Chudowie chodzi ???? Fakt - byłem raz. Lipa :unsure:  Może ujowo trafiłem.

Ale budy wokoło - czekające na spoconych gości ( tych na "Chorwata" nie wliczam)  bo na pewno coś kupia. I tyle. No De facto - koncerty itp. Ale czemu w takie upały nie spotykacie się np. nad Olzą -  ośrodek wypoczynkowy czy na dziko/ przy którym jest pole namiotowe , chodzi ochrona , można przekimać , nikt moto nie zajuma ???

 

Czemu ????

 

Wpadasz na "Cudów" i ... siadasz na ławce , jesz , pijesz i ....

 

Nad tą np. Olzą masz , plażing , kąpiel , bar , parkin pod ochrona. Możesz wychylylyć i przekimać w namiociku(jak masz) moto obok namiotu.... No nie kumam.........

Może to atmosfera ?? Wszyscy jebią potem  i o takie "męskie" doznania chodzi ???

 

To nie żadna podpucha do kłótni. Tak pytam.  Ja bym wolał namiota pod siate i nad Olze , Wisłe , Buków czy co tam chcecie.... ale zawsze  woda , grilek , piwko . Mogę popić i przekimać , a nie jak byłem świadkiem - trzech wypitych kolesi motąga wyciągało pod górkę - bo oni są motocyklistami i sobie pomagają. :wacko:

 

Takie pytanie tylko--- A może , bo wszyscy do "Cudowna" to ja też ??? Jak barany na rzeż.

 

PS-Wypiłem 2-wa piwa. Jak kogoś obraziłem - to przepraszam.

Witam ...., ale sie wszyscy na Ciebie ciepli z pazurami he,he

 

Kiedys był bumerang a tera "zamek" cudow,  świetosc,....

 

, Chudow dziura z chasiem i przepoconymi kulami armatnimi, taki rodzaj frytek, ;-( ktore sa smazone na zeszlorocznym oleju, ......

 

polecam, w ten upał ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Accord nie przypomina Ci ta cała sytuacja czegoś/kogoś? Bo mi tak, jak widzę jest więcej ludzi, którzy korzystają ze swoich praw tylko dla zabawy ale co tam niech i tacy będą bo pewne, że się coś będzie działo i nuda nam nie grozi. Nie ma co się spinać.

 

Ja tam jeżdżę w miarę możliwości bo............chcę, lubię i już i to powinno wystarczyć za tłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.