Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich... :)Zacznę od tego ze jestem nowa na forum... o czwartkowych spotkaniach sporo już słyszałam i w ubiegłym sezonie staram się być na każdym z nich.. pomimo iż sama nie posiadam(niestety) motoru (choć na pewno się to zmieni w przyszłości ;]), jestem nimi zauroczona :). Byłam wczoraj na spotkaniu w Chudowie...możliwe iż spotkałam niejednego z Was...możecie kojarzyć lub nie taką dziołszke chodzącą z aparatem i cykającą każdemu motorowi zdjęcie ;) Na życzenie jednego z Was zamieszczam fotkę jak też obiecałam :) Do zobaczenia w Chudowie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Chudowie można podpiąć się pod neta? Wiecie ... tak z kabelka ,żeby można było jednocześnie być na zamku i pisać dużo postów...? Teraz trzeba wybierać: Albo siedzieć na zamku albo wracać na chwile do domu ,żeby coś napisać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam wczoraj na spotkaniu w Chudowie...możliwe iż spotkałam niejednego z Was...możecie kojarzyć lub nie taką dziołszke chodzącą z aparatem i cykającą każdemu motorowi zdjęcie :) Do zobaczenia w Chudowie ^^
Kojarze, bo akurat podjechałam i potem stałam, bo fotografowałaś moto :)Każde powiadasz?? to ja poprosze na maila fotke mojej marchewki :P:D czyli tej na Rybnickich blachach :D:D (marchewkowy Hornet)A w ten czwartek też zawitam :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo Chudowa, co to za impreza ustrzelona z satelity na mapie zumi.pl ? :)
Stara Baśń, czyli w tym roku:19-20 czerwca – Słowianie i Wikingowie – pokazy walk wojów z X – XI wieku. Rekonstrukcja obozu wojennego, demonstracja starych rzemiosł. Dawni muzykanci. Wielka walna bitwa.Dragonita - widziałem Cię jak czatowałaś z tą lunetą :)Pozdarwiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam twoją marchewkową maszynkę ;p nie wiem jak Ci wysłać na maila wiec zaproponuje że dodam zdjęcie jako załącznik... oki? w sumie to za dużo nie widać na nim....ale jest(tak mi się wydaje że to ten a jak nie to się jutro nadrobi ;p) ;p To jak coś... czekam na Was jutro w Chudowie z aparacikiem ;]]]... oby była ładna pogoda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.