Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Od rana siedzimy na zamku i jemy golonki. Jezusicku ale tu piknie. Najgorsze jest to ,że niedługo dzień się skończy i trzeba będzie wracać do szarej rzeczywistości :D
Po co wracać? Po zmroku przybywają Białe Damy, niekoniecznie dziewice...strach ogarnia..trza być "Prawdziwym" .. Dlatego jak słońce zaczyna zachodzić wszyscy spieprzają...zostają nieliczni..krąg wtajemniczonych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to był mój pierwszy raz. Taka chudowska inicjacja. Fajnie było. Że zacytuję Kolegę Soriera: [Obecnie śląscy motocykliści dzielą się na "Prawdziwych Motocyklistów jeżdżących do Chudowa" i "Prawdziwych Motocyklistów nie jeżdżących do Chudowa"]- to ja z racji stażu i kilometrów naznaczonych jednym śladem nie jastem prawdziwy, ale Chudów ma klimat! Chciałbym być w kolejne czwartki.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,Byłem z kolegą w czwartek na zlocie w Chudowie po raz pierwszy, gdyz niedawno nabylem moto. I musze powiedzieć że naprawde świetna sprawa. A że i pogoda była piękna to tym bardziej. Restauracja się reklamowała i dawali za darmo kubek żurku i po kawałku golonki lub żeberek. Generalnie super atmosfera. Polecam!pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosma @ 14.04.2010 07:33
dragstar @ 09.04.2010 18:28O co chodzi ,że o co niby chodzi? Chudów to podstawa a jeśli masz inne zdanie to nie jesteś prawdziwy.
dragstar, a Ty nie przeniosłeś się na nowe forum dla prawdziwych motocyklistów ? :PNie. Jestem zdania ,że warto promować prawdziwość tutaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zygmusc @ 14.04.2010 11:45Nie ma sprawy :P Gram też co tydzień w Ustroniu- tak że zapraszam :) P.S. To jednak jeździsz na Zamek? :P
Czy jeżdżę? Ja nigdzie indziej nie jeżdżę. Rok temu nabiłem 80 tys. kilometrów na trasie Siemianowice - Chudów. Zastanawiam się czy nie kupić tam działki i nie wybudować się na miejscu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.