Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Drag , ty sie nie znasz Chopie . Najprawdziwszy to ja jestem, bo wykupiłem miejscówkę przy 3 drzewie z lewej strony na całego sezona z góry . W ogóle to motonga tam będę stawiał w każdy czwartek o 6 rano i dopiero o 23 będę zabierał . A zamiast numerów na tablicy to będę miał napis GIEMUL , co by wszyscy wiedzieli że to moja maszyneria .
To juz jest coś ;)A tak po za tym to będziemy stawiać drugi zamek. Kwestujemy już w najbliższy czwartek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałeczka, ja też jestem nowy i nikogo nie znam. Nawet nie wiem jak dojechać do Chudowa. Więc jeśli śmigał byś jutro to w Katosach bym dołączył do Ciebie... Pracuję do 16 więc tak ok. 17tej byłbym gotów...Nie znam nikogo ale kiedyś musi być pierwszy raz więc spoko... mam nadzieję, że mnie zaakceptują motocykliści :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałeczka, ja też jestem nowy i nikogo nie znam. Nawet nie wiem jak dojechać do Chudowa. Więc jeśli śmigał byś jutro to w Katosach bym dołączył do Ciebie... Pracuję do 16 więc tak ok. 17tej byłbym gotów...Nie znam nikogo ale kiedyś musi być pierwszy raz więc spoko... mam nadzieję, że mnie zaakceptują motocykliści :-)
Kurde do Katowic to mi troche nie po drodze, bo ja jade na Mikolow. najwyzej spotkamy sie na miejscu
ale wczesniej musicie wydziergac na szydelku kubraczki prawdziwych motocyklistow. Inaczej was nie wpuszcza i bedzie wstyd
Świru, świru..... lepiej tez przyjedz, chetnie poznam najbardziej rozpoznawalną osobę na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... mam do chudowa 8 minut wiec jak smigam po okolicy to zazwyczaj tam podjezdzam bo w moich stronach tam najlatwiej spotkac jakis motorzystow..
MOTÓRZYSTÓW nie spotkasz w Chudowie, tam sami Prawdziwi MOTOCYKLIŚCI przyjeżdąają... oczywiście tylko w czwartki i to co najmniej ze 3 razy, ale to jest oczywiste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wczesniej musicie wydziergac na szydelku kubraczki prawdziwych motocyklistow. Inaczej was nie wpuszcza i bedzie wstyd
Kosma cos w tym jest ;) Przydarzylo mi sie dzis tam pojawic ...oczywiscie bez kubraczka ,bo lepsza jestem z mechaniki niz z dziergania kubraczkow ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosma cos w tym jest ;) Przydarzylo mi sie dzis tam pojawic ...oczywiscie bez kubraczka ,bo lepsza jestem z mechaniki niz z dziergania kubraczkow ..
Witam!!!Leci ktoś z gliwic jutro na zamczysko?Jak tak to o ktorej bo też bym się wybrał na inicjację
To gdzie się spotykamy ? Też pojadę - jeszcze nie byłem tam w tym roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.