Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Paweł czy ty byłeś w Chudowie w ten czwartek okolo 20:00? Kurtka i typ motocykla pasował ;)
no bywam ostatnimi czasy co tydzien wiec pewnie mnie widziales, jak to ToyToy powiedzial 'tego kasku nie da sie nie rozpoznac' ;) trza bylo sie przywitac jak mnie poznales a nie zagladac z ukrycia mam zamiar sobie nick wyszyc na kurtce na plecach to juz kazdy bedzie wiedzial ze ja to ja
no ludzi masa, szkoda że jak się zaczynało rozkręcać to trzeba było się brać do domu bo na nocka do roboty
ledwo zes przyjechal to juz zes sie bral spowrotem... za 2 tyg posiedz troche dluzej, bo za tydzien masz 2ga zmiana tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...glupie miejsce ale coz ... ;-) ...w kwietniu na drodze miedzy pszczyna a zorami rozbilem honde na tylku tira i kilku chlopakow na moto mi wtedy pomoglo , wracali akurat z pszczyny wlasnie ...wiem ze jak ja bywaja na zamku ale jakos nie udalo mi sie tam ich spotkac...kto wie , moze tez sa na forum ...jeszcze raz dzieki ..pozbieralem sie i teraz brykam na innej maszynie , byc moze nieco ostrozniej a oby szczesliwiej......do czwartku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bywam ostatnimi czasy co tydzien wiec pewnie mnie widziales, jak to ToyToy powiedzial 'tego kasku nie da sie nie rozpoznac' ;) trza bylo sie przywitac jak mnie poznales a nie zagladac z ukrycia mam zamiar sobie nick wyszyc na kurtce na plecach to juz kazdy bedzie wiedzial ze ja to ja ledwo zes przyjechal to juz zes sie bral spowrotem... za 2 tyg posiedz troche dluzej, bo za tydzien masz 2ga zmiana tak?
no przeklęta 2 zmiana, ale potem 1 więc będę napewno, a potem 3 tygodnie urlop więc też się zjawię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przeklęta 2 zmiana, ale potem 1 więc będę napewno, a potem 3 tygodnie urlop więc też się zjawię
Jakiś czas temu chyba widziałem Cię w Promnicach Byłeś z kumplem na Kawie z750, jeśli mnie pamięć nie myli. Pamiętasz zielonego wana, który was puszczał przodem? Ja byłem jego kierownikiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.