Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Madjack byles a nawet znac nie dales pieronie jak co tydzien pozytywnie, tylko troche zimno.....
Oglądaliśmy z Madjackiem Twojego sprzęta. Nie da się nie poznać ;)
kurczak ..a ja nikogo nie spotkalam ..ani rozy w zebach nie widzialam, a ni nic ..
A ja tyle czasu tam byłem, aż mi od kolców język spuchł Siedziałem na trawce, potem z Madjackiem i jego kolegą przy stoliczkach pod parasolami...Mankę widzieliśmy, ale właśnie się już zbieraliśmy P.S. Przepraszam kolegów i koleżanki, że Wam trochę motocykle zakurzyłem. Szczerze, nie pomyślałem o tym, że jest tak sucho, bo na Chudów zawsze przyjeżdżało się w/po deszczu i się nie kurzyło. Przez zwykły nawyk, że jak wjeżdżam na drogi utwardzone robię zrywy, dzisiaj zrobiłem to samo. Jeszcze raz serdecznie przepraszam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Przepraszam kolegów i koleżanki, że Wam trochę motocykle zakurzyłem.
Jasne. Nie szkodzi. I tak codziennie czyszczę. Najwięcej tego poszło na moją maszynę, nsrkę i te skutery, które z nami były. Nieładnie, nieładnie! Apropos. Co Ci powiedział ten gościu w moro spodenkach? ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Nie szkodzi. I tak codziennie czyszczę. Najwięcej tego poszło na moją maszynę, nsrkę i te skutery, które z nami były. Nieładnie, nieładnie! Apropos. Co Ci powiedział ten gościu w moro spodenkach? ;]
Powiedział, żebym myślał. Odruchowo odpowiedziałem, że nie ja jedyny tak kurzę. Później podszedł jeszcze jeden gość z Invadersów i powiedział to samo, tylko temu w ogóle nie odpowiedziałem. Ale później się przyglądałem i rzeczywiście nikt potem nie kurzył...Tak, czy inaczej mogłem pomyśleć i też bym się wkurzył na Waszym miejscu ;)Chociaż mój ma pół centymetra kurzu na sobie, a był idealnie wyczyszczony. Od zwykłego przejeżdżania dzisiaj nawet się kurzyło. A ja trochę to doładowałem ;)P.S. Szkoda, że nie zagadałeś- zaś nowa twarz byłaby poznana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, miałam dwa fikuśne warkoczyki no i kulturalnie na trawie siedziałam
Ciebie widziałem, stałem z żoną i synem koło trzech HD ogólnie masa sprzętów przybyła i kilka bardzo ciekawych ciekawych - Agusta, Night Rod, HD 883, Buell, Moto Guzzi, Rocket Zygusia (wyglancowany, piękny)przyjechaliśmy, 5 minut połaziliśmy i pooglądaliśmy sprzęty no i mój 2 letni synek oparzył się w rękę o czyjś wydech, tak że więcej nerwów miałem z tego przyjazdu niż uciechy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Was widziałem- synek dotknął się wydechu night roda.
maybesą 2 rzeczy pocieszające- ręka nie jest poparzona i już zapomniałno i przynajmniej oparzył się o jakiś ciekawy sprzęt a nie jakiś skuterCiebie też gdzieś tam widziałem jak spacerowałeś z kolegami (jeden w niebieskich włosach)Rocket fajny, muszę przyznać że robi wrażenie choć to nie moja dziedzina jestmoja żona uznała że to najładniejszy sprzęt ze wszystkich... ale potem zobaczyła HD 883 i stwierdziła że jednak ten i że tym mogłaby jeździć ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maybesą 2 rzeczy pocieszające- ręka nie jest poparzona i już zapomniałno i przynajmniej oparzył się o jakiś ciekawy sprzęt a nie jakiś skuter
hehe..."Kochanie co się stało naszemu synkowi w reke?- oparzył się o wydech... ale nic sie nie martw - nie był to jakiś skuter tylko Night rod"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaa na bank kulturalnie przeciez podobno przeze mnie sie rozdziczalas w ostatnich latach było spoko jak zawsze
No oczywiście Mówiłam, pamiętam gdy byłam taka nieśmiała i cichutka
Ekipa dresow takze przybyla licznie i glosno :x OFF
A no dresy były w ogóle super o ileo tych samych mówimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Ten w niebieskich wlosach to ja w sloncu sa niebieskie ;) ja zawitam chyba dopiero za 2 tygodnie jesli zdaze kupic sprzeta...w piatek wyplata, wiec do czwatku nie mam za wiele czasu jak zdaze kupic to wpadne i bede czekal az Manka przyjedzie swoja "marchewa" specjalnie, zeby zagadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Marchewka jak to jest ze Cie nie spotkalem gdzie sie szwedasz ? Pozdrawiam. ;]
Po krzakach
W ZWIAZKU Z AKCJA ODNOSNIE PRZEJAZDU A4 W TEN CZWARTEK BEDZIE MOZNA PODPISAC PETYCJE DOTYCZACĄ OBNIŻENIA OPŁAT ZA PRZEJAZD A4.PETYCJA BEDZIE NA CHUDOWIE.. SZCZEGOLY PODAM WKROTCE
OKI szefie czekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.