Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Zielone słupki w 2 rzędzie to deszcz Masz opisy przecież po lewej. Niby ICM taki dobry, sprawdzam prawie codziennie pogodę a już zdarzyło się kilkanaście razy, że miało być słońce i lało albo zamiast deszczu była piękna pogoda
to ja tu negocjuję, a ty mi interesy psujesz ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeronie !To Ty taka dziewica Chudowska bydziesz ?!
no mam nadzieję się w końcu rozdziewiczyć z tego haha
No mam nadzieje ze Cie nie wystraszy ten pierwszy raz Odezwij siem :>
będę nawet jak bedzie lało.. choby puszką hehe a co do odzywania to nie masz pojęcia jaka ja nieśmiała jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby ICM taki dobry, sprawdzam prawie codziennie pogodę a już zdarzyło się kilkanaście razy, że miało być słońce i lało albo zamiast deszczu była piękna pogoda
na dzisiaj się sprawdziło => miały być opady w rejonie 13 km od Gliwic i sąw Bytomiu napi3rd@la deszczem i pierony lotajomto na jutro też się sprawdzi, można do Chudowa przyjeżdżać, tak godajom górale spod samiuśkich Tarnowskich Gór, hej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo...u mnie na niebie nie wygląda najlepiej...mam nadzieje że po połedniu się rozjaśni a wieczorem nie bydzie tak jak wczorej...łooo to był hardcor...ok 22 na zawiści przestało loć...no to dawaj na średnie...ledwie wyjechołech a jak oroz zaczło loć i wioć to myślołech że spadna z moplika...drogi kąpletnie zalone. Blyskało sie na prawo i lewo, grzmiało lepij niż na mejdej ;p. Na Sikorskiego kole gruby w średnich to normalnie zamiast jezdni była rzeka a na moście jak sie zjeżdżo na bana to woda stała i auta nie umioły przejechać a jo kulturka na 2 na lajcie se przejechołech... prziszłech do dom cołki mokry i stwierdziłem że mogę z pełną odpowiedzialnością pedzieć iż "jestem hardcorem". Tak więc mom nadzieja że po połedniu bydzie piko pogoda.* 15:37 Dobra pogoda elegancko można iść już grzoć maszina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.