Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto Chorzów I Okolice (od Nowa)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich. Chciałam przypomniec ze 1 Sierpnia 2009r Ja i Darek Zawieramy zwiazek małżenski i byloby nam milo ze klika a nawet klikanascie motorkow sie zjechalo i nas do kosciola i potem z kosciola na sale prowadzili eskortę. Ślub mamy w kosciele sw. franciszka z asyzu w chorzowie - klimzowiec.a ja czyli panna mloda w chorzowie batorym na czempiela mieszkam i super by bylo jakbyscie juz tu przyjechali i nas zawiezli pod kosciol.aha zapomnialam dodac ze slub jest o godzinie 13stej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

witam wszystkich w sobote 22 sierpnia o godz 14 w chorzowie w kosciele NMP na St.Batorego (naprzeciw tesco)biore slub i bardzo byloby mi i mojej narzeczonej milo gdyby motocyklisci odprowadzili nas spod domu pani mlodej do kosciola.z domu pani mlodej Swietochlowice Lipiny H.Sawickiej 5 bedziemy wychodzic o 13:30 i stamtad do kosciola.Bedzie nam na prawde bardzo milo jesli koledzy i kolezanki motocyklisci odprowadza nas do kosciola. Za przybycie z gory dziekuje i mam nadzieje ze bedzie was duzo:))Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by ktoś mapke wkleił z zanaczonym miejscem, to te wasze Tesco niewiele mi mówi. A w ogóle to najelepij zaznaczyc dom Panny Młodej, bo jak rozumiem to tam mamy zaczynać?
hanki sawickiej to jest tak: jadac od chorzowa 3 maja w kierunku piasniki jedziemy dalej po prawej stronie na lipinach jest kosciol a po lewej 3 bloki wsrod familokow to wlasnie tam:) zaraz postaram sie wkleic mapke mapki nie potrafie wkleic ale tu jest link http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&lo...amp;x=0&y=0pozdrawiamy:)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część wszystkim co tu jeszcze zaglądają ja z innej beczki mam prośbę, otóż miło mi przekazać kolejne zaproszenie do ogródków działkowych Niedźwiedziniec w Ch. Batorym na dzień 5 wrzesień w godzinach około południa (dokładne info podam później). Jest to już trzecie zaproszenie z rzędu i ci, co byli wcześniej chyba już wiedzą, o co biega a jeśli jest ktoś, kto nie wie to nich sobie jakoś to uwzględni, aby tam być obecnym. Dobrze by było np. tu potwierdzić swoją obecność abym wstępnie mógł podać liczbę chętnych, co też nie jest bez znaczenia dla organizatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część wszystkim co tu jeszcze zaglądają ja z innej beczki mam prośbę, otóż miło mi przekazać kolejne zaproszenie do ogródków działkowych Niedźwiedziniec w Ch. Batorym na dzień 5 wrzesień w godzinach około południa (dokładne info podam później). Jest to już trzecie zaproszenie z rzędu i ci, co byli wcześniej chyba już wiedzą, o co biega a jeśli jest ktoś, kto nie wie to nich sobie jakoś to uwzględni, aby tam być obecnym. Dobrze by było np. tu potwierdzić swoją obecność abym wstępnie mógł podać liczbę chętnych, co też nie jest bez znaczenia dla organizatorów.
potwierdzam ze bede na niedzwiedzincu. elemeledudek tak w miejscu zaznaczonym na mapie o 13:30 pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.