Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto Chorzów I Okolice (od Nowa)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam Panowie i Panie, jestem nowy lecz rowniez pod bandera SH.Mam na imie Michał i jak nie macie nic przeciwko to w srode pozwole sobiewpasc na przystac.P.S. Od zawsze pamietam, że ze znajomymi mowilismy na ta przystan zasraniec, moze ktos tez uzywa takiej nazwy Pozdrawiam, szerokosci i przyczepnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro mosz to post wyżej, no to chyba ja a mie bez motoru, to ino szukać wos w tv i kiwać wam jak beda si kajś szlajać popołedniu :|
a ja niestety tez bez motoru i krew mnie zalewa ze nie moge jechac ale w srode juz odbieram dowod rejestracyjny i bede zas smigac. pozdrowienia dl SH i porzykejcie tyz za mie w czestochowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do CC to dopiero dzisiej sie dogodomy o której wyjazd i jaka trasą natomiast dość liczna ekipa zbiera się na ul. Pudlerskiej ( z CC rzut beretem) skąd o godz. 9.00 ruszają bocznymi drogami biorąc jeszcze jedną ekipę bodajże w Bytomiu. Być może będzie tak jak już wyżej kolega napisał, że grupa z CC pojedzie razem, ale ja jeszcze takich inf nie mam, chociaż jestem za tym. Jedno, co mogę napisać to bez względu na to, co kto nie zdąży zrobić to o 9.00 będzie wyjazd bo msza zaczyna się o 11.00 a doszły mnie słuchy o tym że na plac najpierw ma być wpuszczana parada główna a potem reszta sam nie wiem jak to chcą zrobić ale szykuje się tam poważny Sajgon. Widać znowu ktoś myślał i coś chce usprawnić W CC wczoraj za wiele ludzi nie było więc chyba kto zechce podjedzie na Pudlerską, jedziemy drogą na Bytom, T. Góry gdzie o 10.30 dołancza się do nas grupa z T. Gór i okolic na stacji chyba Orlen i potem razem przez M. Śląskie, Piasek itd pod klasztor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.