Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto Chorzów I Okolice (od Nowa)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No dobra,dobra,koniec już Słuchajcie,jest sprawa Mój kuzyn,też motonita,hajta się 12 Kwietnia i chciałabym mu zrobić taką małą eskorte 6-7 motocykli Dzień kijowy se wybrali,bo to Święto,ale godzine 15:00 więc w sumie nie tak źle.Gdyby pogoda dopisała to są jacyś chętni/ne by mi pomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra,dobra,koniec już Słuchajcie,jest sprawa Mój kuzyn,też motonita,hajta się 12 Kwietnia i chciałabym mu zrobić taką małą eskorte 6-7 motocykli Dzień kijowy se wybrali,bo to Święto,ale godzine 15:00 więc w sumie nie tak źle.Gdyby pogoda dopisała to są jacyś chętni/ne by mi pomóc ?
No mnie aura nie zrażo ale to są Święta i moja nie bardzo mnie z doma wypuści ( pozatym cołki tydzień jestem w bielsku ) ale nie godom nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jak juz pisalem na starym forum ja i moja narzeczona 22.082009 bierzemy slub i bardzo bysmy chcieli aby w drodze z kosciola do sali weselnej towarzyszyly nam motocykle duuuzo motocykli:)) mam nadzieje ze koledzi i kolezanki motocyklistki uczynia nam ten zaszczyt bedziemy wdzieczni. o szczegolach jeszcze bede pisal. na razie chcielibysmy wiedziec czy sie zgodzicie . pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jak juz pisalem na starym forum ja i moja narzeczona 22.082009 bierzemy slub i bardzo bysmy chcieli aby w drodze z kosciola do sali weselnej towarzyszyly nam motocykle duuuzo motocykli:)) mam nadzieje ze koledzi i kolezanki motocyklistki uczynia nam ten zaszczyt bedziemy wdzieczni. o szczegolach jeszcze bede pisal. na razie chcielibysmy wiedziec czy sie zgodzicie . pozdrawiamy
Eno no gratulacje oby sie ino zdrowo chowalo Jo osobiście moga z moim Dziadkiem podjechać !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna pogoda dzisiaj. Może między 18.00 a 19.00 uda sie kogoś spotkać na Przystani? Tradycję czas zacząć.Ahaaaa, ale dzisiaj jest wtorek a nie środa, sorki, pomylało mnie sie.
Kruca a może by tak dzionek zmienić ???Bo jo z Bomblem na bielsku do piątku jest !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.