Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto Chorzów I Okolice (od Nowa)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jako że forum już działo pora dni ,pozwola sie wychylić przed orkiestra i odnowić tyn tymat (był jednym z "najbogatszych"tymatów) z całym szacunkiym do tych ludzi co go założyli pora lot tymu:ASMO ,ZZ HOP, BOGAS itd .Pozdrowiynia do wszystkich.Piszcie ,odzywejcie sie wszyscy ,niydługo już wiosna i zaś bydymy śmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam wszystkich. Szacunek dla richad78. Jakoś śmiesznie gdy ten temat ma tylko jedną strone ale jest to do nadrobienia bo ekipa z Chorzowa i okolic jest największa. Reszta świata to też okolice. Miejmy nadzieje że sezon szybko nadejdzie bo mnie już rozp...dala i chce wreszcie pośmigać. W środe sie spije z żalu i starości i chyba tylko wiosna trzyma mnie przy zmysłach.Musimy sie znowu poskładać do kupy i przypomnieć jak śmiga sie razem.Był kiedyś z nami Kolo on umiał być tak upierdliwy że każdego wyciągnął na moto czy ktoś chciał czy nie i tak musiał jechać. Brakuje go. Trzeba będzie robić jak on "jedziesz nie pierdol" ...i pośmigamy razem.Byle do wiosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo trafiłeś w sedno sprawy Kolo na zawsze zostanie w naszej pamięci, jego sposób jazdy i zwariowane pomysły.Ekipa jakoś sie pozbiera, to tylko kwestia czasu i pogody.No i dla mnie najważniejsze, musze kupić nowy sprzęt bo stary zmienił właściciela.MOŻE BY SIĘ TAK ODEZWAŁA RESZTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzywam się ;) Ja i jak reszta juz przebieram nogami za sezonem> w niedziel jestem na gieldzie to moze sie gdzies ustrzelimy.Mario jaki sprzęt zawita u Ciebie w garazu?Czasami cos przebąkiwales o chopperze lub innym błyszczącym chromem motocyklu czyżby juz to ta pora...Pozdrawiam Chamsin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Chamsinku kochany, mam dwie sprzeczne koncepcje na moto i nie wiem którą wybrać.Pierwsza to kwintesencja motocyklizmu sięgąjaca szalonych lat 60 i cafe racerów.Druga to nieokiełznana moc streetfighterów.Mam wielki dylemat a czas ucieka i oby nie było tak że sezon się zacznie a ja obudzę się z ręką w nocniku i znów będe nabijał kilometry na cudzych sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario rób tak jak Ci dyktuje serce.Wszystko ma za i przeciw.Akurat w tej sprawie sam musisz podjąć decyzje i tak jak piszesz- najwyższa pora.Dzis juz w przeciągu dnia widziałem chyba z 8 motocykli...Mario życzę trafnych decyzji i taka sugestia-czym będziesz sie dłużej zastanawiał tym trudniej będzie Ci podjąc decyzje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był kiedyś z nami Kolo on umiał być tak upierdliwy że każdego wyciągnął na moto czy ktoś chciał czy nie i tak musiał jechać. Brakuje go. Trzeba będzie robić jak on "jedziesz nie pierdol" ...i pośmigamy razem.
Witam,raz mi sie udało jesienią, chyba 2007 roku, spotkac Was w knajpce pomiędzy Kochłowicami, a Panewnikami. Też sie umawialiście na krupniki w Chorzowie w rejonie Styczńskiego/Wieczorka. Kogo wspominacie, pisząc Kolo? PzdrLB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja do dylematu Maria dorzuce swoje dwa grosze. Nieokiełznaną moc stritfajterów bym sobie odpuścił. Na drogach syf, dziury i kiepskich kierowców kupa. Do tego nowy taryfikator mandatów i juz sie odechciewa szaleństw. Taki klasyk to za to frajde daje i wrażenie robi. To oczywiście tylko moje skromne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dyskusje jaki moto bliższy sercu prowadziłem zawsze z Mariuszem przy browarku i nigdy nie doszliśmy do rozwiązania. Jedyne wyjście to dwa sprzęty które dosiadasz w zależności czego dziś potrzebujesz od życia. Takie rozwiązanie po kilku piwach wydaje się proste i oczywiste. Sam chcę zmienić bo są dni kiedy potrzebuje szaleństwa ale wiem że będę żałował i tęsknił za spokojną jazdą w miękkim fotelu. Na pocieszenie powiem że przydał by się trzeci ...taki którym po górkach poskaczesz.Mario poszalej jeszcze a HD dosiądziesz na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek ja wiem że Tobie mocy nigdy za wiele Przyjedź na bajzel w niedziele to pogadamy, może mnie przekonasz. Ja przyjadę z Mendlem i Przemo koło 09:30Włąśnie może by tak "Chorzowska" ekipa przyjechała na bajzel (kawę i pogaduchy). My tam bedziemy tak do 12:00 a później trzeba do teściów na obiad spadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.