Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Piramida - Piątek - 18:00...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 756
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

warto wiediec i jest tam tez pole namiotowe. wszytkie sklepiki restauracje i inne piwiarnie na miejscu .srodek lasu polecam
Qrtka!!! Do kolegi z takim pomysłem to rozumiem dryndnąć nie można?! Wiesz, że na forum nie zaglądam zbyt często... Ja z przyjemnością do Was mogę podskoczyć ale dopiero w sobotę... Jakoś tak po 14... Można by się delikatnie "zponiewierać". Podaj na P jakiś adres... Hasta Luego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielu fakt zapomniałem moja wina. to jest adres- Swierkalniec jezioro chechło. A jak bedziesz na chechle to kierowac sie do przystani WOPR i zaraz sa domki a na przeciwko pole namiotowe . Z TYCHÓW MUSISZ JECHAC NA katowice-chorzow-bytom -piekary I PRZED PIEKARAMI KIEROWAC SIE NA ŚWIERKLANIEC. Potem na swierklancu wna rondzie w prawo i zaraz za 100 metrów w lewo , przy kapliczce w lewo i cały czas jak prowadzi droga az do lasu . tam znajdziesz wjazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to za imprezka bo widzialem tylko plakaty na miescie...czekolada...przejezdzalem jedynie widzialem dwa motorki....i raczej imprezka dla dzieci i malolatow....ale mysle ze mozna by wykorzystac okazje i po prostu zamiast pod piramida spotkac sie pod zyrafa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie kto dzis pod pirke a kumpel mnie prosil czy dam rade cos sprzetów skolowac na jutro na parade bo od niego kumpel sie hajta wiec kto moze to zapraszam kościuł kolo małego tesco pozdro:)
Chce miec parade niech zostanie motocyklista kumpel kumpla no ja pierdziele, jakas dziwna moda nastała na lasnowanie sie, jak nie jezdzi na moto to niech spiernicza w imie czego maja motonici mu towarzyszyc w taki dzien ? Chyba ze jezdzi na moto (bo nie wspomniales) - to zwracam honor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce miec parade niech zostanie motocyklista kumpel kumpla no ja pierdziele, jakas dziwna moda nastała na lasnowanie sie, jak nie jezdzi na moto to niech spiernicza w imie czego maja motonici mu towarzyszyc w taki dzien ? Chyba ze jezdzi na moto (bo nie wspomniales) - to zwracam honor.
tak smiga na moto razem z kumplem ja go osobiscie nie zanm ale on go zna wiec mnie Sławek prosił czy nie dam rady wpasc 14.30 kosciuł kolo małego tesco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROPONUJE SPOTKANIE PRZED WYJAZDEM NA GORE SW ANNYPIRAMIDA - TYCHY 02-08-2009 r. godz 8:00NAJLEPIEJ ZEBY KAZDY PRZYJECHAL JUZ ZATANKOWANYWyjechac trzeba by ok 8:20 najpozniej.Do zrobienia jest od 90 do 110 km w zaleznosci ktoredy pojedziemy tj. jakies 90min.O 10 jest zbiorka na miejscu na rynku w Leśnicy.PLAKATpost-13614-1248553243.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.