Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Piramida - Piątek - 18:00...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 756
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nio obyyyyyy hihihihihi bo jak nie to główka odcieta
Jutro polowanie. A ty się nie ciesz, bo znów cię widziałam jak na letniaka jeździsz ubrany W ogóle powiedzcie mi co to się dzisiaj stało, że takie pustki pod piramidą?? WSTYD!! Dobrze, że w Red Route się w dobrym towarzystwie posiedziało i było śmiesznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera wie co sie stalo. My mielismy mala impreze ktorej nie mozna bylo przegapic a reszta cholera wie gdzie
No słyszałam, że na paprocanach balujecie, a my też byłyśmy, i nie udało się was spotkać.
no a ja to już w ogóle nie wiem co się stało hehenawet ja tam wyjątkowo byłam i .... nic
Jak to co się stało? Nic się nie stało haha Zrobiliśmy taki mały nieoficjalny i spontaniczny zjazd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na tego reda sie dzis wybiera ekipa tyska motorami ? autami ? taksówki ? moze by jakos sie dogadac ?
na kołach?? eee hyba niez tego co udało mi sie ustalic jezdzi tam autobus 254 na dmowskiego (hotel tychy) 17:39, 18:27, 19:08.w któryms napewno bede siedziec ja i moja ładniejsza połówka na taryfe sie szarpniemy z powrotem jak bedzie "wiało"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro polowanie. A ty się nie ciesz, bo znów cię widziałam jak na letniaka jeździsz ubrany W ogóle powiedzcie mi co to się dzisiaj stało, że takie pustki pod piramidą?? WSTYD!! Dobrze, że w Red Route się w dobrym towarzystwie posiedziało i było śmiesznie
to byla mała rundka a jest za goraco na kombi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałyśmy czym, ale nie mamy numeru do was, mamy tylko do Hoolygana To go ściągnełyśmy do RR.
Fak w kazdej mojej sygnaturce jest numer telefonu do mnie ZAPISAC !!! i to juz :>
jak na tego reda sie dzis wybiera ekipa tyska motorami ? autami ? taksówki ? moze by jakos sie dogadac ?
My idziem piechtolotem chyba. zreszta dzis juz pyklem 200km i mam dosc ;)teraz tylko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.