Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sbl - Spotkania Motocyklowe Na Klimoncie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 541
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niech mi ktos wytłumaczy po co Tworzycie jakieś grupy? To jest forum śląskich motocyklistów prawda? Załóżcie sobie własne forum, tu tylko tworzycie idiotyczne podziały. Mi żadna grupa do szczescia nie jest, była i nie bedzie potrzebna. Nie mam kompleksu mniejszości żeby sie jakos nazywać, z czymś utożsamiać. Raz byłem u was na tym pagórku i widziałem lalusia w czarnych włoskach z usmiechniętym ryjkiem wycackanego jak psie jaja na święta przechwalał sie co on to nie jest. To o to chodzi? Czysty lans!!!!!!!!!! Skipi najlepiej wklej nagie zdjęcie na swój profil to uratuje sytuacje i urosnie Ci fanclub napalonych 15-latek!!! Reprezentujecie sobą dno tak na forum jak i na żywo. Kółko wzajemnej adoracji. Dlaczego pod pirką nikt nie tworzy idiotycznych podziałów, ludzie sie dogaduja i fajnie sie smiga? Tak samo Chudów od zawsze zajebiste miejsce! Siedze na tym forum 4 lata, wstyd mi sie podpisać osobiście pod tym postem. Wasze działanie to dziecinada na miare bravo girl. strzałka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś My jednak nie bedziemy odpisywać....bo jednak twoje zachowanie...zresztą nie ważne...będziemy się spotykać na naszym pagórkui bedziemy robić inne rzeczy...a jak masz jakies uwagi to wpadnij i powiedz nam o tym co sądzisz i jaki jestes wspaniały...Pozdrawiamy Cię nieznajomy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Mam nadzieję, że mnie też wyraźnie widać Co do soboty to jak najbardziej wszystko aktualne. Pogoda mam nadzieję dopisze. Spotkanie dla wszystkich zainteresowanych ustaliliśmy w sobotę o 13.30 w Lędzinach przy Tesko tak aby być u mnie najpóźniej o 14.00 Na miejscu deklarowali się być Michallo i Skipi. Obiecali, że zorganizują przejazd i doprowadzą wszystkich do mnie. Tak że jeszcze raz zapraszam, a po ślubie jak ktoś będzie zainteresowany to jak pogoda dopisze chcemy przejechać się na wycieczkę do Międzybrodzia Bielskiego (z prędkością ok. 90km/h) a wieczorem podobno w Imielinie o 20.00 będie koncert grupy Dżem. Tak że jak wszystko się uda to może być całkiem niezła sobota
Okej to 13.30 pod tesco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już w domu, po koncercie, Dziękuję serdecznie wszystkim którzy zjawili się na asyście Było super a radość którą sprawiliśmy młodej parze jest nie oceniona. Na pewno nie zapomną tego do końca życia ja zresztą też Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Jak będą jakieś zdjęcia to natychmiast je poślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam parę zdjęć A oto link do albumu http://picasaweb.google.com/pseyyy/4Lipca?...feat=directlinkW przyszły weekend niestety jestem uziemiony na regatach w Chełmie ale jak już wspomniałem serdecznie zapraszam nad zalew w sobotę i niedzielę Będę tam cały czas i jak byście wpadli osobno lub grupą popatrzeć jak małolaty walczą z wiatrem to zapraszam Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dostałem parę fotek. Jak młodzi wrócą z wczasów to zdobędę też film ale na to musimy jeszcze zaczekać. A jak dostanę to na płytce to puszczę ją w obieg aby nie zasśmiecać forum.A oto link:http://picasaweb.google.com/pseyyy/4Lipca2...feat=directlinkPozdrawiam Witam wszystkich Niestety w ten weekend jestem zaangażowany w regaty w Chełmie Śląskim tak, że ze śmigania nici Pomyślałem jednak, że jak by była ładna pogoda i ktoś miałby ochotę zajżeć na przystań to serdecznie zapraszam. Będzie gdzie zaparkować, posiedzieć nad wodą i jest gdzie coś zjeść i napić się kawy. Jeżeli będzie ktoś zainteresowany szczegułami jak dojechać itd to służę.Pozdrawiam wszystkich.No i jeszcze jeden post. Jest super okazja aby pośmigać na maszynie po lotnisku w Pyrzowicach Dnia 19-go lipca jest możliwość wjazdu na teren lotniska, pooglądać samoloty dowiedzieć się paru rzeczy o pracy lotniska no i atrakcja ... jazda po pasie startowym na motorze Oferta jest dla wszystkich chętnych którzy do końca tygodnia zadeklarują swoją obecność. Muszę znać ilość chętnych do poniedziałku bo konieczne jest podanie ilości maszyn ochronie lotniska. Myślę, że zabawa może byś niezła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemankoja te impreze się zgłosiłem ale u Robsonato jest to samo???jA JADE NA BANK...tylko mam jedna sprawe bo niedługo mam mieć syna...i wiecie jak to jest chciałbym zeby przyszedł juz ale jak wypadnie to w niedziele 19 to raczej nie pojade.
Oooo to Gratki Dasiu!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.