Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sbl - Spotkania Motocyklowe Na Klimoncie


Rekomendowane odpowiedzi

Wieśniak ty jesteś jakiś nied..... czy co ! Proszę mi tu bez wyzwisk nie jesteś na pastwisku wieśniaku ! Jak jesteście potrzebni to nigdy was nie ma tam gdzie macie być i przesiadujecie na stacji całą noc ja już was nie raz widziałem wiec pucha na kłódkę bo miałem nie raz okazje was podje.... ze nic nie robicie tylko na stacji siedzicie . Myślisz ze jak tam młode kasjerki robią to którąś zaliczysz Haha po prostu policja w Lędzinach jest beznadziejna to moje zdanie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 541
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Skipi z tymi kasjerkami to masz racje...Codziennie na kawusie panowie wpadają na stacje.....I swoje poglądy motocyklowe głoszą Szkoda że Panie "wieśniak" nie łapiecie młodych puszkarzy co po Lędzinach w granicach 22 bawią się w rozjeżdzanie kotów i wyścigi sobie organizują....Albo rowerzystów którzy chodnikami 20km/h jeżdżą ze słuchawkami w uszach ....Poza tym za takie groźby publiczne,na takim forum jak to można Ci spokojnie sprawe założyć.Więc hamuj z tym językiem i powściągnij troszkę swoje emocje Taka dobra rada na przyszłość...szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MałaMi ja widzę co oni robią bo pracuje na 22:30 i codziennie śmigam tą samą trasą do pracy wiec ,codziennie stoją srebrna kia pod stacja no a przez duże wrota sklepowe widać kto w środku wiec proszę jak pracuje nasza Polska policja a o tych puszkach to już nie wspomnę . Tak więc wieśniaku trochę kultury i bierz się do roboty a nie przesiadywać na stacji i młode kasjerki zagadywać . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skipi a ja pracuje na stacji...z kolei akurat tam pracuje moja kuzynka.I Powiem wam tak na każdej stacji jest tak samo!!Kawusia i pierdołki...Kawusia za prywatne pieniądze a pierdołki i czas pracy za pieniążki podatników....Ale jak to mówią PANOWIE "..integrujemy się ze społecznością..."A człowieka szlag trafia A uwagi nie zwrócisz bo...no wiadomo taryfikator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MałaMi ja widzę co oni robią bo pracuje na 22:30 i codziennie śmigam tą samą trasą do pracy wiec ,codziennie stoją srebrna kia pod stacja no a przez duże wrota sklepowe widać kto w środku wiec proszę jak pracuje nasza Polska policja a o tych puszkach to już nie wspomnę . Tak więc wieśniaku trochę kultury i bierz się do roboty a nie przesiadywać na stacji i młode kasjerki zagadywać . Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj cymbale za to ty i twoi koledzy jestescie kulturalni, sa przepisy ruchu drogowego kto wam kazał zapierdalac po mieście?jedź na s1 i tam szalej az sie rozpieprzysz na drzewie bezmózgusami prowokujecie i uciekacie przed policją jestescie zwykłymi przestępcami albo macie prawojazdy i zachowujecie sie wg przepisów które zdawaliście na egzaminie albo fora ze dworamasz odwage buraczyć gnojku to sie potem zatrzymaj przed policjąmyslisz ze jestes takim bohaterem? to wam wszystkim udowodnimy ile jestescie warci, pare kontroli trzepniemy portale internetowe a tego idiote najprawdopodobniej na niebieskiej yamasze złapiemy i pozbawimy uprawnień na dzien dobry sąd grodzki! w zeszłym tygodniu były 4 wypadki i to z waszej winy trzeba wam tego? najwidoczniej tak. baczniej przyjżymy sie temu problemowi. skonczy sie wasz bandytyzm jazda na jednym kole i ucieczki przed policjądrugi idioto posłuchaj to tacy idioci jak ty robia z policji podrywaczy cwaniaczków ale jak cie kiedys napadna i okradna po kogo zadzwonisz czeresniaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to inwigilacja na forum ??Panie władzo apeluje o przeniesienie konfliktu na drogę...Forum proszę zostawić nam ...I niech Pan Panie "wieśniak" nie wrzuca wszystkich do jednego wora, bo to co Pan tu uprawia zakrawa o faszyzm ...a to przecież Pan stanowi DEMOKRATYCZNE PRAWO.Jedni go przestrzegają inni nie...Ale niech Pan sam sobie odpowie na pyt. ile razy pan w życiu złamał prawo ?Kara musi być,ale czy należy karać wszystkich - chyba w tym kraju nie istanaieje cos takiego jak odpowiedzialaność zbiorowa ???????????????ps. Koledzy niechaj pierwszy rzuci kamień ten który jest bez winy...Pan też Panie wieśniak.szerokości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze ze jakies jazdy sie zaczynaja wczesniej z danvieldem czy jakos mu tak... a teraz niby z policjąja mysle ze nadal dawid sie za tym ukrywa...tydzien temu bedac w chorzowie dzwonil do mnie tzn póścił sygnalka zeby oddzwonil...nie zrobilem tegoi wyobrascie sobie ze zadzwonil do mojego taty i powiedzial mu ze uzywamy nazwy SBL i ze niedlugo sie poleje krew i jakies inne dziecinne grozby...a powiem jedno tylko ze trzech kolegów pracuje w drogówce i nie bylo jakis zlecen na sukanie motorków....wiec są to bujdy..Pamiętajcie Danvield nie śpi... on chce Was skłucic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze ze jakies jazdy sie zaczynaja wczesniej z danvieldem czy jakos mu tak... a teraz niby z policjąja mysle ze nadal dawid sie za tym ukrywa...
Cóż, znowu będzie trzeba uciszyć GARFIELDA(myślę,że to trafniejsze określenie tego przybłędy) w bardziej wyrafinowany sposób... A koledze z niebieskiego moto powiem tylko tyle, że masz czyste konto i nic Ci nie mogą udowodnić z przeszłości, nie mają nawet żadnej cyferki z nr rej... ewentualne zawsze można powiedzieć że to był GARFIELD... to nic że nie ten kolor, mógł przecież przemalować a ekspertyza policyjna może długo trwać (postaram się aby jak najdłużej )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam browara że garfield ma z tym coś wspólnego ! Policjanci nie bardzo mogą wiedzieć kto ma prawko a kto nie, i dlaczego zacząć sprawdzać - no chyba że ktoś zaczął syyyypaaaaać.... A jeśliby takie teksty pisał policjant - stawiam drugiego browara że ma zawias w robocie z miejsca jak to przełożony przeczyta !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiecie kto wam robi koło pióra wiec dlaczego nie uspokoicie tego charczka ?
Jak ja lubie Łaziska pozdro dobrze prawisz już po drugim poście wiadomo o co chodzi prowokacja i tyle.Policja jaka jest taka jest różnie to bywa ale pracują tam tez w porządku ludzie to przez takich jak wieśniak policja traci zaufanie społeczeństwa.PS. świetnie sobie dobrałes NIK koleszko pasuje jak ulał.Takiego wieśniaka to nie wierze żeby do policji przyjęli jakiś frustrat szukający poklasku zresztą nie wiadomo czego tutaj szuka i po co to pisze bez sensu.Na przyszłość nie komentujmy zbytnio takich postów niech znikają w ciszy później znowu są nie potrzebne szumy na forum (wiem ze jest to atrakcja spazz ale nie o to chodzi.dot - Dasiu - nie przejmuj się robimy swoje a jak coś to jestem z Tobą. Moim zdaniem to trzeba olać typa to jest śmieszne poprostu !!Widac ze komus nie pasuje ze coś dobrego sie dzieje cholera zawsze tak jest jak chce się coś zrobić!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega piotr79gsx dostał znów bana za chyba trzecie już konto, a jeśli to ta sama osoba co pan D. to kłopot będzie z tym IP, bo zmienne chyba ma
Eeeee ?? Dejcie sie leczyć , już obwiniać kogo nie mocie ;/ Pan D mo w 4 literach co tu się dzieje , zresztą jest w robocie na rano :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.