Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sbl - Spotkania Motocyklowe Na Klimoncie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 541
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Serdecznie całą grupę SBL. Chciałbym na forum Wszystkim bez wyjątku bardzo podziękować za przybycie na Festyn i zaangażowanie w pomoc dla dzieciaków. Daliście super "SHOW" Dzięki Wam nie tylko zebraliśmy więcej kasy ale co ważniejsze zyskaliśmy przyjaciół na słowie których możemy polegać i liczyć zawsze na pomoc. Pokazaliście również że są "twardziele na swych ryczących maszynach" którzy mają dobre serca i potrafią pomóc potrzebującym. Razem z Podopiecznymi mogę tylko powiedzieć "DZIĘKUJEMY"!! i zapewnić że dla całej ekipy SBL drzwi w naszym Ośrodku są szeroko otwarte. Pozdrawiam Szymon Pawlica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Szymonie- Cała przyjemnośc po na naszej stronie :0) polecamy się na przyszłośc Franku - Uzgadniamy godzine spotkania na klimie poprzez forum na ktorym piszesz teraz jest pogoda do bani deszcz non stop leje wiec narazie z jazdy nici.W taka pogode lub w zimie spotykamy sie czasem w pub "Kamea" w Lędzinach tak jak dzisiaj o 17 jesli ktos pamieta Zawsze wszystko wczesnije jest napisane co gdzie kiedy pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo ostatniego spotkania ktore odbylo sie w pub "Kamea" w soboteDoszlismy do wnioskuze dobrze by bylo wziasc przyklad z forum virago i skonczyc z anonimowoscia wsrod zaiteresowanych tematem SBL . Mysle ze kazdy szanujacy sie czlowiek i ktos kto nie a nic na sumieniu moze pokazac twarz . Pozwoli to miedzy innymi uniknac anonimowch szczekaczy poniewaz nie bedziemy powaznie traktowac ich wypocin. A po drugie bedzie latwiej nam sie rozpoznac na ewentualnym spocie. Chodzi tylko o umieszczenie swojego wizerunku w okienku Pozdrawiam Grupa SBL co do nazwy bez zmian zmiana moze nastapic jak bedzie cale stare sbl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Mam nadzieję, że mnie też wyraźnie widać Co do soboty to jak najbardziej wszystko aktualne. Pogoda mam nadzieję dopisze. Spotkanie dla wszystkich zainteresowanych ustaliliśmy w sobotę o 13.30 w Lędzinach przy Tesko tak aby być u mnie najpóźniej o 14.00 Na miejscu deklarowali się być Michallo i Skipi. Obiecali, że zorganizują przejazd i doprowadzą wszystkich do mnie. Tak że jeszcze raz zapraszam, a po ślubie jak ktoś będzie zainteresowany to jak pogoda dopisze chcemy przejechać się na wycieczkę do Międzybrodzia Bielskiego (z prędkością ok. 90km/h) a wieczorem podobno w Imielinie o 20.00 będie koncert grupy Dżem. Tak że jak wszystko się uda to może być całkiem niezła sobota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.