Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sbl - Spotkania Motocyklowe Na Klimoncie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 541
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ci co piszą że policja szuka motocyklistów to jest w błedzietak sie sklada ze wczoraj z chłopaka z drogówki zucilem ten temat... i nikt nic nie wie na temat niebieskiego motocykla.... wiec jakies pajace pisza jakies durne opowiesci więc sie nic nie dzieje.tylko ktos próbuje na mieszac...moze jak jestescie takie cwaniaki to sie spodkajmy wszyscy i obgadamy temat.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne się rzeczy dzieją bez przyczyny. W sobotę to jest 13 powinienem się zjawić jeszcze z 3 motorami. Za to miał bym propozycję na 14 tj. niedziela jeśli były by osoby chętne możemy wpaść grupą z Klimontu na kiermasz w Bieruniu. Są zbierane pieniądze na dofinansowanie koloni dla dzieci z ubogich rodzin. Rozmawiałem z organizatorami gdybyśmy chcieli odwiedzić tą nie dużą imprezę, się pokazać w Bieruniu to nie ma najmniejszego problemu. Organizatorzy gwarantują ciastko, kawę, grochówkę. Wystarczy przyjechać grupą i postawić motory na parkingu -tyle. Nie naciągam nikogo by woził jakieś dzieci ani nic z tych rzeczy tylko sama obecność może być wielką atrakcją. Kiermasz zaczyna się o godzinie 15, możemy tam waść np na 17 zrobić trochę hałasu Aby napiszcie czy da radę coś takiego. to tylko taka moja propozycja na niedzielę Ps. Zmieniłem konto z Simon255 na Saymon, bo tamto zaczęło mnie denerwować (nie słuchało mnie )Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne się rzeczy dzieją bez przyczyny. W sobotę to jest 13 powinienem się zjawić jeszcze z 3 motorami. Za to miał bym propozycję na 14 tj. niedziela jeśli były by osoby chętne możemy wpaść grupą z Klimontu na kiermasz w Bieruniu. Są zbierane pieniądze na dofinansowanie koloni dla dzieci z ubogich rodzin. Rozmawiałem z organizatorami gdybyśmy chcieli odwiedzić tą nie dużą imprezę, się pokazać w Bieruniu to nie ma najmniejszego problemu. Organizatorzy gwarantują ciastko, kawę, grochówkę. Wystarczy przyjechać grupą i postawić motory na parkingu -tyle. Nie naciągam nikogo by woził jakieś dzieci ani nic z tych rzeczy tylko sama obecność może być wielką atrakcją. Kiermasz zaczyna się o godzinie 15, możemy tam waść np na 17 zrobić trochę hałasu Aby napiszcie czy da radę coś takiego. to tylko taka moja propozycja na niedzielę Ps. Zmieniłem konto z Simon255 na Saymon, bo tamto zaczęło mnie denerwować (nie słuchało mnie )Pozdrawiam
Sajmon ciesze sie ze wpadniesz dogadamy sie na miejscu fajnie ze wychodzisz z nowa inicjatywą o to chodzi do zobaczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2009r. w Lędzinach-Zalew godzina 14.00 odbędą sie pokazy na quadów oraz w Motocrossu..pokazy odbeda się w kategoriach: Junior, quad, 2T oraz weterani na 4TChcielibysmy żeby każdy z Was umieścił te fotkę w swojej galeri...ponieważ zalezy nam żeby przyszło duzo ludzi.. walczymy o to miejsce.Z góry dziękujemyPozdrawiampost-10527-1244505410.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rotinger i marcink7, chcecie porozmawiać sobie to przyjedźcie na spotkanie na klime i spokojnie podyskutujcie.Ten temat jest założony nie po to by się w nim kłucić. Może po dłuższej dyskusji polubicie się ze sobą i naszą całą ekipą. Wieśniak i Piotr79gsx, na waszą obecność też możemy liczyć? My są naprawdę spoko ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ten idiota MarcinK7 to tylko postac forumowa nie ma odwagi sie spotkac żeby porozmawiac w 4 oczy, pyskuje na forum taki z niego hojrak!zaczyna pierwszy i robi burdel na forum.was to nie dotyczy ale z tym cwaniaczkiem chętnie porozmawiamdruga sprawa żeby nie było gnój sam robi burdel zaczyna w każdym temacie więc to nie moja wina i nie ja zaczynam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, gośc zachowuje sie jak kryminalistapierw mnie straszy a ejszcze sie za wami podpisuje,to celowe działanie przecież bchodziło o to żeby narobić dymu (gośc zam zaczał podskakiwac do mnie więc jego działanie ma cel i utozsamia sie z kims od was)międzyinnymi żeby sie mnie pozbyć z waszego kochanego klimontucały czas wam klaska do wiwatu jak jest afera.Tylko nie zdajecie sobie sprawy ż eprzez działanie tego cwnaiaka wam tez psuje reputacje no chyba że to 2 konto kogoś z was? Nie odpuszcze za cholere puki nie załatwie tej sprawy.Mam propozycje jeżeli go znacie napiszcie kto to jest, porozmawiam sobie z gościem.Nie jest to napewno właściciel Audi Q8 z Imielina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wyluzujcie Po co dajecie się prowokować. Szkoda nerwów. Traktójmy to forum jako sposób na umawianie spotkan i komentowanie wspólnych wypraw a wszelkie inne wiedomości poprostu ignorujcie i nie odpowiadajcie na nie. Po jakimś czasie przestaną pisać jak zobaczą że ich wypociny nie odniszą skutku a tymczasem cieszcie się że lato przed nami i wiele kilometrów do zrobienia Szkoda czasu i nerwów na jałowe dyskusje. W końcu najważniejsze jest by jechać i czuć ten wiatr w uszach Cała reszta to betka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak dla Waszej informacji, GARFIELD ma na tym forum więcej niż jeden aktywny nick i uwaga:tym nickiem jest m.in. rotinger... więc jak sami widzicie jakim durniem trzeba być aby pisać sam z sobą. Dane profilu do naszej klasy podał ktoś mieszkający w Chełmie (proszę mnie nie pytać skąd to wiem). A dla ciebie kapusiu-schizofreniku napiszę jeszcze raz:Pojmij wreszcie, że niepotrzebny syf jest wszędzie gdzie ty jesteś, zresztą każdy forumowicz to widzi.Pisałem ci idioto, że nie jesteś moim kolegą abym cię uświadamiał na żywo tego jak się powinien normalny człowiek zachowywać aby nie być pośmiewiskiem... z tym problemem najpierw idź do tych co cię wychowali.P.S.Jak ktoś ma ochotę pojeździć po torze w Brnie to PW, jest miejsce na dwa moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie! mam 5 kont cyniku i niemam jaj jak Ty że obrazam a ptoem chowam głowe w piachSpotkaj sie zemną to sie przekonamy TWARDZIELU.Pseyy masz racje tylko coniektórzy sa dorosłymi dziećmi i po za forum nie potrafią powiedzieć nci w oczy. Tutaj sa wygadanymi bohaterami.--------------------------- dodane 14:45Przemyslałem pewne rzeczyDoszedłem do takich wniosków:K7 pojawia sie zima, zaczyna mnie osmieszać zaczynają sie ajzdy na forum i pod tytułem tematu spotkan SBL (to juz ejst fakt)Potem wtrąca sie do każdego tematu w którym sie wypowiadam znowu osmieszajac. Gościa na oczy nie widizałem, ani tez nie był nigdy na klimoncie(bynajmniej ja go nie widziałem).Zakładam osobny temat znowu paszchwil się wtrąca.Gdy juz jest cicho jakis debil pisze na forum o poszukiwanym gościu na niebieskim motocyklu, potem Pan K7 pisze że to jaZakładam że ten syf i te konta to robota tego pana bo:pisał sam w 100% bedac pewien że niby nikt nie zgłaszał niczego na policje, z kąd wiedział? Bo sam był autorem powyższych tekstów, Był pewien w 100% i wskazywał na mnie,dlaczego? bo wiedział w jakim celu pisałby ta litanie bzdur powyżej, żeby mnie skompromitowac tak jak robi to od poczatku.dodatkowo zawsze udziela sie wtedy gdy dzieje sie coś i ja na to reaguje, wnioski?poczawszy od straszenia gościami z Szopienic, pisaniem mojego adresu.A teraz próbuje zrobić ze mnie kapusia, dodatkowo skłucając cała reszte i nastawiając przeciwko mnie..Tak wogóle to zna Cie ktoś tutaj i widizał Cie na oczy,Ten gośc nigdy nie napisał na tym forum normalnego posta więc jego konto jest tylko i wyłącznie w takim celu! czy to ktoś z tad załozył sobie drugie konto psujac mi reputacje?GDYBYŚ ISTNIAŁ TO SPOTKAŁBYS SIE! A tak wyszłoby na jaw że nie istniejesz.Przepraszam za offtopa wiecej w temacie nic nie napisze a jeżeli Ty K7 masz cos do mnie to proponuje sie spotkać.P.s. niech ktoś może napisze że marcinK7 to moje konto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Tak wogóle to zna Cie ktoś tutaj i widizał Cie na oczy,Ten gośc nigdy nie napisał na tym forum normalnego posta więc jego konto jest tylko i wyłącznie w takim celu! czy to ktoś z tad załozył sobie drugie konto psujac mi reputacje?GDYBYŚ ISTNIAŁ TO SPOTKAŁBYS SIE! A tak wyszłoby na jaw że nie istniejesz.Przepraszam za offtopa wiecej w temacie nic nie napisze a jeżeli Ty K7 masz cos do mnie to proponuje sie spotkać.P.s. niech ktoś może napisze że marcinK7 to moje konto
Na tym forum dużo osób pisze, których nikt nie widział na oczy. Proponuję, jeśli ktos ma do kogoś jakiś problem, niech się z nim rozprawia na PW, albo niech się spotka z tą osobą. Jeśli ktoś ma problem do kogoś z nas, niech przyjedzie na klime. Lepiej se wyjaśnić na pw, albo w oczy niż robić syf na forum i zakładać fikcyjne konta. Nie wiem kto to jest Wieśniak, Piotr79gsx, rotinger i marcink7, ale jak macie jeszcze kogoś tu z nas obrzucać, straszyc policją itd, to przyjedźcie na klime i powiedzcie o co chodzi. Bo robi sie syf, z byle czego.rotingerStare SBL pokazuje że obrazasz kolege i kpiszTwoja wiadomość bardzo ciekawa i jego tez straszysz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że znowu wszystko zmierza ku złemu. Chłopaki się chcą umówić i pośmigać a kilka osób się niepotrzebnie wypowiada. Propozycja moja jest taka. Marcink7 i Danvield dają sobie IGNORA, jak będą jakieś niepotrzebne prowokacje z którejś ze stron, to bez ostrzeżenia dam bana.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że znowu wszystko zmierza ku złemu. Chłopaki się chcą umówić i pośmigać a kilka osób się niepotrzebnie wypowiada. Propozycja moja jest taka. Marcink7 i Danvield dają sobie IGNORA, jak będą jakieś niepotrzebne prowokacje z którejś ze stron, to bez ostrzeżenia dam bana.Pozdrawiam
No, niech chociaż w tym temacie obędzie się bez kłutni:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Robson dość tych pierdół przyszła pora na konkrety Zamiast się kłucić podajcie termin spotkania sobotniego na Klimoncie. Czeka nas fajna impreza i przy okazji możemy zrobić coś dobrego dla innych kolegów krosowców. Czekam więc na godzinę spotkania. A może w niedzielę o 18-tej też się spotkamy na Klimoncie ?? Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, ale uważam że jak ktoś podaje linka do prywatnego profilu na publicznym forum to sytuacja wymaga "wyrwania takiego chwasta", tym bardziej że sytuacja dotyczyła pewnych wykroczeń.Ja tylko się odniosę do części posta bo szkoda mi czasu.

...w 100% bedac pewien że niby nikt nie zgłaszał niczego na policje, z kąd wiedział?
Ano z Policji...Post był wysłany z Chełmu to wiem z logów serwera...a że rotnger to drugi nick: j/w, no chyba że razem piszecie z jednego komputera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.