Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sbl - Spotkania Motocyklowe Na Klimoncie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 541
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem dziś na Klimieo 16 tej i co PUSTKA nikt już tam nie jeździ jedynie łebki na skuterach. Więc to przedostatni był mój wjazd na Klime.
Robson smecisz i smecisz to moze cos konkretnie zorganizuj przejmij pałeczke telefon w dłoń i dzwoń Ja motor moze dopiero w przyszlym roku kupie a bez moto to jak bez reki dupy zawracal nikomu nie bede wiec organizujcie sie zeby nie umarło z lenistwa SBL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Skipi ja Ci nie dorównam prędkością ale co do pogody to nie wiem co Ci przeszkadza? Byle nie leje i śnieg nie sypie a pogoda jak dziś to ideał. Widzę, że jutro chyba sam pośmigam P.S.A co do tych wszystkich kłutni to wykażcie tyle zaangażowania w organizację spotkań co w robieniu sobie złośliwości to będziemy najsilniejszą grupą na forum.Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.09.09 (niedziela)fajnie mnie przewiózł... jak zeszłam z motoru po przejechaniu 300km to wyglądałam jakby było coś ze mną nie tak...chodzenie nie było łatwe w pierwszych 3minutach ...w niedziele ja czyli asia ;), artur ( który mnie wióżł), mateusz i jego dziewczyna, skipi oraz kolega z nowej R1 ;) pojechaliśmy podbijać świat...pierdziele taką jazdę, plecy mnie tak bolały,że myślałam że rodzę ( a wcale do baby mi nie śpieszno!). Zapierdzielali równo! napierw od szczyrku zakrętami wymijali auta, już tam myślałam ze umieram, ale się myliłam....bo umierać to ja miałam dopiero na autostradzie skoczów-bielsko..!że ja to wszystko przeżyłam....zawsze woził mnie na rynek do Bierunia i ja myślałam ( głupia ja), ze to się już nazywa jazda moto ;)do dnia 13.09.09. teraz już wiem, że cudem żyje ;)pozdrawiam wszystkich moto maniaków.... ))asiap.s no ok ok przyznam się troche mnie to kręciło....to prawie umieranie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoim zdaniem Ania miała gorzej? hmm...dziwne, skoro ty tak pomału jeździsz... ;)nawet dziewczyna się nie zmęczyła za bardzo.... ale ja nadal trzymam za ciebie kciuki może kiedyś nas dogonisz w sumie potencjał, masz więc dasz radę.... ;)aha i żeby dać Ci szansę to raczej nie będziemy opony zmieniać....i nici z palenia gumy, ale to wszytsko z myślą o tobie .... pozdro asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.